Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Sveikos mamytės.Senokai nebuvau prisėdusi prie kompo,nes su dukryte gulėjom ligoninėje.Na perskaičiau ką buvau praleidus ir supratau,jog kompensacijos balandžio mėnesį jau nebebus :verysad:Nieko nepadarysi teks mokėti visus pinigėlius už procedūrą. doh.gif

Laauraa,Jūs klausėte,kaip mūsū nosytė gyja,tai nelabai sparčiai,kaip norėtūsi.Na,kad šviesesnė,tai taip,bet nelabai mažėja.Ta bjaurybė ant nosytės galo,tai toks kaip bumbuliukas.Pasak Pošiūno, veido srytyje jos sunkiausiai nyksta,tai čia ilgas procesas.Dabar kai važiuosim,tai pasakys ar nepažeista kremzlytė,nes iki šiol apčiuopti negalėjo.Viliamės,jog viskas bus gerai.Gal,net procedūros jokios nereiks,nes Pošiūnas sakė,kad gerėja ir gal dar pusei metų atidėsim,kad pati nyktų.Žodžiu nežinau kaip bus,kai nuvažiuosim matysim.O važiuosim kžkur po mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2008 02 28, 14:34)

O jūs kartais ne Kosmonautų-Lietavos rajone gyvenat? ax.gif kažkada maximoj mačiau mergytę su hemangioma ant nosytės, pagalvojau, kad likimo draugė, bet neišdrįsau užkalbint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 28, 19:10)
O jūs kartais ne Kosmonautų-Lietavos rajone gyvenat? ax.gif kažkada maximoj mačiau mergytę su hemangioma ant nosytės, pagalvojau, kad likimo draugė, bet neišdrįsau užkalbint blush2.gif




Taip, mes Kosmonautų gatvėje gyvenam,tai tikriausiai mus ir matėte,nes dažnai ten apsipirkinėjam.Gal kada gatvėje ir susitiksim,jus jau mane pažystat,o aš ne,tai jau teks jums pirmai prieiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute321 @ 2008 02 29, 16:24)
Taip, mes Kosmonautų gatvėje gyvenam,tai tikriausiai mus ir matėte,nes dažnai ten apsipirkinėjam.Gal kada gatvėje ir susitiksim,jus jau mane pažystat,o aš ne,tai jau teks jums pirmai prieiti. mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asveja: 29 vasario 2008 - 14:51
QUOTE(vikute321 @ 2008 02 29, 14:24)
Taip, mes Kosmonautų gatvėje gyvenam,tai tikriausiai mus ir matėte,nes dažnai ten apsipirkinėjam.Gal kada gatvėje ir susitiksim,jus jau mane pažystat,o aš ne,tai jau teks jums pirmai prieiti. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galite kas nuroydti telefona kur uzsiregistruoti pas Posiuna? Jei bus dideles eiles tada jau i privacia vaziuosim...as ne Vilniete tai vis nesusigaudau kur ten jis dirba ir kur uzsiregistruoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 03 03, 18:48)
gal galite kas nuroydti telefona kur uzsiregistruoti pas Posiuna? Jei bus dideles eiles tada jau i privacia vaziuosim...as ne Vilniete tai vis nesusigaudau kur ten jis dirba ir kur uzsiregistruoti sad.gif


Registratūros tel.: (85) 2720570, skambinkite ir sakykite, kad jūs norite užiregistruoti pas Pošiūną. Ir tik atvykite ten laiku, nes kai mes buvom tai kvietė pagal laiką. Mum reikėjo laukti tik dvi savaites, mat dar šventės buvo. Sėkmės jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 03 03, 18:05)
Registratūros tel.: (85) 2720570, skambinkite ir sakykite, kad jūs norite užiregistruoti pas Pošiūną. Ir tik atvykite ten laiku, nes kai mes buvom tai kvietė pagal laiką. Mum reikėjo laukti tik dvi savaites, mat dar šventės buvo. Sėkmės jum 4u.gif


gavau tik balandzio 22 d. ir galvoju ka daryti : ar laukti? ar vaziuoti privaciai (privaciai priima jau penktadieni, tik kainuoja 200 lt) Ne piniguose esme, tik galvoju kad mums ant nugarytes ta hemqangioma ir ar reikia skubeti privaciai...

ir gakit paskayti kas ta kompensuojamu vaistu knygute ir kur tokia isduoda? nes man sake kad reikia su savimi ja tureti...jus visitek buvot tai turetumet zinoti
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 03 03, 19:44)
gavau tik balandzio 22 d. ir galvoju ka daryti : ar laukti? ar vaziuoti privaciai (privaciai priima jau penktadieni, tik kainuoja 200 lt) Ne piniguose esme, tik galvoju kad mums ant nugarytes ta hemqangioma ir  ar reikia skubeti privaciai...

ir gakit paskayti kas ta kompensuojamu vaistu knygute ir kur tokia isduoda? nes man sake kad reikia su savimi ja tureti...jus visitek buvot tai turetumet zinoti


Mum irgi ant nugarytės nuo gimimo, o Pošiūnui pasirodėm būdami 7 mėnesių, bet aš stebėjau ją, kad ji neaugtų. Jei nedidėja tai galite ir luktert, bet jum spręst aišku.
Knygutę turi išduoti poliklinikoje, bent jau Vilniuje taip yra. Mum tai jos nereikėjo, gal jie pasakė turėti dėl visa ko, jei kokių vaistukų išrašytų g.gif Šiaip ji kartais reikalinga jei vaikutis serga ir gydytoja gali paskirti vaistukų, kurie yra pilnai arba kažkiek apmokami, tada įrašo į šią knygutę.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 03 03, 19:20)
Mum irgi ant nugarytės nuo gimimo, o Pošiūnui pasirodėm būdami 7 mėnesių, bet aš stebėjau ją, kad ji neaugtų. Jei nedidėja tai galite ir luktert, bet jum spręst aišku.
Knygutę turi išduoti poliklinikoje, bent jau Vilniuje taip yra. Mum tai jos nereikėjo, gal jie pasakė turėti dėl visa ko, jei kokių vaistukų išrašytų g.gif Šiaip ji kartais reikalinga jei vaikutis serga ir gydytoja gali paskirti vaistukų, kurie yra pilnai arba kažkiek apmokami, tada įrašo į šią knygutę.



na mms dabar 4 menesiai....o jums ji vistiek kazkiek augo iki kol apsilanket? nes mums nuo atsiradimo paugo tikrai bet gydytoja seimos sake kad jos turi augti kazkiek laiko, atrodo iki 4.5 men. bet mum buvo ji viena o dabar ziuriu salia atsirado dar du taskiukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 03 03, 20:26)
na mms dabar 4 menesiai....o jums ji vistiek kazkiek augo iki kol apsilanket? nes mums nuo atsiradimo paugo tikrai bet gydytoja seimos sake kad jos turi augti kazkiek laiko, atrodo iki 4.5 men. bet mum buvo ji viena o dabar ziuriu salia atsirado dar du taskiukai  g.gif


Nu mum tai neaugo, ber irgi buvo taskiukas atsiradęs, o pasirodo, kad ji nykt pradėjo ax.gif
Kažkada čia rašiau, mum Pošiūnas sakė, kad ji gali būti ryškesnė jei vaikutis serga, ar smarkiai verkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asveja: 03 kovo 2008 - 18:52
QUOTE(Asveja @ 2008 03 03, 19:50)
Nu mum tai neaugo, ber irgi buvo taskiukas atsiradęs, o pasirodo, kad ji nykt pradėjo ax.gif
Kažkada čia rašiau, mum Pošiūnas sakė, kad ji gali būti ryškesnė jei vaikutis serga, ar smarkiai verkia.



tai jau jums gal isnyko?

o jus patys nusprendet pasirodyt 7 menesiu ar kaip? mastau kad turbut luktelsim mes iki balnadzio, nes kad ir nuleksim privaciai jis pasakys kad stebet tai dar menesiuka pastebesiu, jei prades augt tai jau tada leksim jei ne tada lauksim balandzio
Atsakyti