Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(linete6 @ 2008 02 21, 11:56)
Na va perskaiciau ir as visa tema ir visus jusu pasisakymus. Ir mes turim tokia bedyte  verysad.gif hemangioma.Dabar mums jau 11 men,o lazeriu sviete kai buvom 3,5. Dabar mums pas Posiuna vaziuoti balandzio men. Gal kas gydesi hemengioma kosmetiniu budu.Kas tai yra nes as nelabai tai zinau. 4u.gif Na o visiems vaikuciams greiciau pasveikti o mamytems stiprybes.Sekmes.




user posted image

Atsakyti
Na mums irgi pirma karta dare lazeriu bet dabar ligtai sake naikins kosmetiniu
budu. O kaip gal be narkozes hm blush2.gif



url=http://www.supermama.lt/liniuote/2vaikai/]user posted image[/url]
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2008 02 22, 00:06)
na as ten gulejau 2 kartus ir abu kartus maciau lakstant tarakonus.savom akim maciau ,o ne girdejau is kazkur ir seip ten baisiau nei baisu

Tai jau tikrai doh.gif aš kai po mėnesio gulėjimo Kauno klinikose tikrai gerom sąlygom, tai Santariškėse tikrai košmaras buvo doh.gif tiesą sakant nesitikėjau, kad vienoje rimčiausių Lietuvos ligoninių tokios sąlygos gali būti blink.gif
Atsakyti
Mano sunus irgi turejo hemangioma, bet ji savaime isnyko.
Atsakyti
Sveiki, nors mums apžiūra buvo planuojama tik balandžio, gegužės mėnesį, tačiau nuvažiavome anksčiau. Ir labai gerai, nes buvo nuspęsta, jog darysime lazerį anksčiau (bet ne todėl, kad reikia ją stabdyti, bet todėl, jog galima pasinaudoti kompensacija ir pagreitinti gyjimą).
Todėl praėjusį ketvirtadienį mūsų dukrytei buvo padarytas kosmetinis lazeris.
Už procedūrą mokėjome 300 Lt. Prieš tai kartą irgi tiek pat kainavo.
Dabar nosytė visa juodais taškais nusėta. Iš visų darytų lazerių,tai rimčiausiai atrodo.
Buvo susidarę ir puslelių, bet pradėjome tepti specialiu tepaliuku, kurį paskyrė Pošiūnas, ir dabar viskas gerai.
Be visa to, dar Pošiūnas neleido vesti dukrytės į darželį,kad kokios infekcijos nepasigautų. Taigi beveik du savaites Saulytė sėdės be draugų.. smile.gif
O Santariškėse gulėjome trys kartus, žinoma nejauku...
Ypač tada, kai turi nusitraukti pienuką už stiklinių sienų..
Tarakonų ir aš mačiau.
Ir be to dar abi su dukryte buvome apsinuodija maisteliu. Visai nepagalvojau, kad ligoninėje suvalgytas žuvies kotletas tiek gali sukelti problemų.. blush2.gif
Jei kitą kartą gulėčiau, nei už ką nevalgytume ligoninės maisto..
Atsakyti
Skaitau ir galvoju,kad su mergyte as gal kitam skyriuj gulejau,nes jokiu stikliniu sienu nebuvo. gulejom normalioj palatoj su kita mamyte,kurios mergyte ir turi hemangioma.kartu laukem lazerines proceduros.tik nepatiko,kad virtuve tolokai buvo,bet nieko cia jau nepakeisi,juk viskas del savo vaikuciu,pakentet galima rolleyes.gif
gal kuri mamyte man galetu papasakoti kaip tas kosmetinis "lazeriavimas"?ka jis padaro?nes mums apie tai niekas nieko nepasakojo,neaiskino g.gif
Atsakyti
Apie kosmetini lazeri ir nedaug zinau dar mums tokio nedare bet tikriausiai pavasari jau darys smile.gif .Kai pirma karta mus lazeriavo tai mums hemangioma sustabde,o kosmetinis lazeris hemangiomas naikina na bent jau taip aiskino gydytojas. Mamytes jau kurios turejo toki lazeri galetu daugiau papasakoti kaip ten kas.Ir ar skiriasi kuom nors nuo to kito lazerio. Zinios ir man nepakenktu,nes tikrai nieko apie tai nezinau blush2.gif .Tai tiek laukiame ziniu ir geru naujienu.Visi vaikuciai greiciau sveikit. wub.gif wub.gif wub.gif Sekmes.
Atsakyti
labukas.mano dukrytei hemagioma atsirado kai buvom vieno menesiuko ir ji yra ant galvytes.pediatre sake kad ji kitokia, ji vidine.dar ji sake kad ji pirma karta mato hemagioma ant galvytes plaukuotoje vietoja.siunte mus pas chirurga bet jis tepasake kad reikia laukti ir ziuret kad nedidetu.gal kas buvo susidures su tuo ir galetu papasakoti ka jiems dare buciau labai dekinga.
Atsakyti
mes irgi turme sita bruda verysad.gif Kai suejo menuo atsirado viena ant nugarytes, o dabar dar du taskiukai salia ...prasysiu siuntimo is gydytojos, nes ji (nors tikrai gera vaiku pediatre) sako stebeti ir laukti.....ant nugarytes nepavojinga, bet kai atsirado dar du taskiukai taikazkaip pradejau bijoti ir dar laukti ...
Atsakyti
QUOTE(lina22 @ 2008 02 26, 15:56)
labukas.mano dukrytei hemagioma atsirado kai buvom vieno menesiuko ir ji yra ant galvytes.pediatre sake kad ji kitokia, ji vidine.dar ji sake kad ji pirma karta mato hemagioma ant galvytes plaukuotoje vietoja.siunte mus pas chirurga bet jis tepasake kad reikia laukti ir ziuret kad nedidetu.gal kas buvo susidures su tuo ir galetu papasakoti ka jiems dare buciau labai dekinga.


mes cia ta ir darome, pasakojame kam ka daro o daro dazniausiai lazerio proceduras..
taigi siulau paskaityti temas ir geriausiai ne laukti kol ji isipus kaip guzas ta hemangioma. mums taip pat liepe laukti doh.gif o geriau nelauti jei ji sparciai auga, sakau is patirties. apsilankykit pas Posiuna arba Strumila (atrodo tokia g.gif pavarde)
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2008 02 26, 18:04)
mes irgi turme sita bruda  verysad.gif Kai suejo menuo atsirado viena ant nugarytes, o dabar dar du taskiukai salia ...prasysiu siuntimo is gydytojos, nes ji (nors tikrai gera vaiku pediatre) sako stebeti ir laukti.....ant nugarytes nepavojinga, bet kai atsirado dar du taskiukai taikazkaip pradejau bijoti ir dar laukti ...



Mums irgi ant nugarytės, irgi vienu metu pastebėjau taškelį, galvojau augt pradėjo, o kai pasirodėm Pošiūnui tai pasakė, kad jau nyksta, ir tikrai matau, kad šviesėja. Ir dar sakė gali labiau paryškėti kai vaikiukas karščiuja, verkia. Gal pas jus ji nyksta, tai užtat tie taškeliai darosi g.gif Aišku nelaukit, pasirodykit gydytojui, jis jau pasakys kaip yra. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linete6 @ 2008 02 26, 11:35)
Apie kosmetini lazeri ir nedaug zinau dar mums tokio nedare bet tikriausiai pavasari jau darys smile.gif .Kai pirma karta mus lazeriavo tai mums hemangioma sustabde,o kosmetinis lazeris hemangiomas naikina na bent jau taip aiskino gydytojas. Mamytes jau kurios turejo toki lazeri galetu daugiau papasakoti kaip ten kas.Ir ar skiriasi kuom nors nuo to kito lazerio. Zinios ir man nepakenktu,nes tikrai nieko apie tai nezinau blush2.gif .Tai tiek laukiame ziniu ir geru naujienu.Visi vaikuciai greiciau sveikit. wub.gif  wub.gif  wub.gif Sekmes.


Kam trūksta informacijos apie šią ligą, gali truputi pasiskaityti čia smile.gif GK klinikos puslapyje

Mums irgi pirma procedūra buvo - hemangiomos naikinimas iš vidaus. O antra, trečia ir ketvirta procedūra - jau kosmetinis, paviršinis naikinimas. Aš galvojau, kad užteks tik vienos tos kosmetinės, bet pasirodo laukt reik ilgiau wub.gif
Atsakyti