Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

tik iki kovo verysad.gif mums sake atvaziuoti kai mazei bus 1 m. o tai bus geguzes men. tai reiskiasi jau bus sauktai po pietu....
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 02 18, 19:14)
tik iki kovo  verysad.gif  mums sake atvaziuoti kai mazei bus 1 m. o tai bus geguzes men. tai reiskiasi jau bus sauktai po pietu....

Tai va, kaip būna.. Ir mums sakė pasirodyti po pusės metų, bet aš pagalvojau, jog tai bus balandis, o tada jau klausimas, ar darįs lazerį, nes saulė bus intensyvi (pavasarį intensyviausia). Kai Saulė intensyvi, tai lazerio efektas labai silpnas. O mūsų juk hemangioma dar ant veiduko.. verysad.gif
Todėl pasiskambinau penktadienį Pošiūnui ir tą pačią dienelę nulėkėme į GK kliniką. Ten sužinojome, jog laimėjome tūkstantuką. Kitaip ir nepavadinsi, nes jei būtume vėliau nuvažiavę, tai.. Žinoma, tai labai gerai nei nieko, bet..
O po vasario kompensuos, tik kompensacija bus simbolinė (apie 300-400Lt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 18 vasario 2008 - 19:05
Perskaičiau beveik visą temą apie hemangiomas, kadangi ir mes turime šią bėdytę verysad.gif Visų čia rašančių mamyčių išgyvenimai labai panašūs - aplinkinių nesupratimas, noras kad greičiau ta raudona dėmelė pranyktų ir pan. Gerai, jei ji ant kojytės, rankytės, dar galima kaip nors paslėpti po drabužėliais (tikiuosi mane teisingai supras mamytės, kurių vaikeliai turi tokias hemangiomas). O va jei ant veiduko verysad.gif Mūsiškė būtent tokia - ant žanduko. Niekaip nepaslėpsi, bet aš ir nekompleksuoju. Jau nebe. Buvo sunku kokius 2 mėnesius, kol visiems išaiškinau kas tai per liga ir kad ji kada nors pranyks. Tikriausiai tie aiškinimai aplinkiniams ir yra sunkiausi, nes matai, kad jie niekuo nepadeda - susitikus antrą kartą, reikia vėl ta pačią litaniją dėstyti doh.gif
Mūsų hemangioma buvo įgimta, bet labai labai nežymi. Todėl mūsų pediatras aišku rekomendavo nieko nedaryti doh.gif O juk ant veido hemangiomas gydyti būtina, kaip ir ant pirštų. Tai va, laukėme mes kol ji pradės nykti...laukėme laukėme, kol ji iš visai nežymios per 2 mėnesius tapo centimetro dydžio! Tada jau patekome į gerb. gydytojo Pošiūno rankas.
Dabar jau esame pergyvenę 3 procedūras. Hemangiomos augimas sustabdytas, gyja, pasak Pošiūno, labai gerai, t.y. nerandėja, tad turėtų nieko toj vietoj nelikti. Bet...tai vistiek užtruks ne vienus metus tikriausiai. Na ka lauksime biggrin.gif

Sėkmės visoms besigydančioms! Nenukabinkit nosies, kada nors visų mūsų vaikučiai bus sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamania @ 2008 02 18, 14:31)
Kiek mums paaiškino, tai šiais metais kompensuoja tik iki kovo 1d. nes paskui sutartis su ligonių kasomis baigiasi.


Labai gaila, jei nebekompensuos verysad.gif Mums kaip tik gegužę liepė pasirodyti. Kažin kiek kainuos be kompensacijos g.gif

Atsakyti
Na va perskaiciau ir as visa tema ir visus jusu pasisakymus. Ir mes turim tokia bedyte verysad.gif hemangioma.Dabar mums jau 11 men,o lazeriu sviete kai buvom 3,5. Dabar mums pas Posiuna vaziuoti balandzio men. Gal kas gydesi hemengioma kosmetiniu budu.Kas tai yra nes as nelabai tai zinau. 4u.gif Na o visiems vaikuciams greiciau pasveikti o mamytems stiprybes.Sekmes.
Atsakyti
Na mums vakar irgi atliko lazerio procedūrą, tai siandien tokiais plėmais hemangioma nujuodavo. Tik va sakė, kad kraujo tyrimai rodo jog baisiai agresyva ta bjaurybė. Kadangi mūsų mergytė labai maža tai pasirodyt liepė po 3 savaičių. Tikimės bus sustojęs augimas, nes hemangioma ant kaktytės ir labai ryški ir iškilus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamania @ 2008 02 21, 16:36)
Na mums vakar irgi atliko lazerio procedūrą, tai siandien tokiais plėmais hemangioma nujuodavo. Tik va sakė, kad kraujo tyrimai rodo jog baisiai agresyva ta bjaurybė. Kadangi mūsų mergytė labai maža tai pasirodyt liepė po 3 savaičių. Tikimės bus sustojęs augimas, nes hemangioma ant kaktytės ir labai ryški ir iškilus verysad.gif


Laikykites, tavo mergytei 4u.gif Viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Mamania @ 2008 02 21, 14:36)
Na mums vakar irgi atliko lazerio procedūrą, tai siandien tokiais plėmais hemangioma nujuodavo. Tik va sakė, kad kraujo tyrimai rodo jog baisiai agresyva ta bjaurybė. Kadangi mūsų mergytė labai maža tai pasirodyt liepė po 3 savaičių. Tikimės bus sustojęs augimas, nes hemangioma ant kaktytės ir labai ryški ir iškilus verysad.gif

Mum po lazerio kitą dieną vidurys buvo pajuodavęs g.gif bet paskui dingo tas juodumas g.gif
Atsakyti
Mums uzvakar buvo atlikta lazerine procedura,kadangi pas mano mergyte ant apatino voko,tai kita diena po proceduros net akytes negalejo atmerkti kaip istine buvo,taip pat ir musu per viduriuka pajuodave g.gif po narkozes mergyte gerai pamigdziau,tai prabudo su sypsena bigsmile.gif dabar po menesio turim pasirodyti Strumilai,o tada pasakys gal kazka mums gero ax.gif buvau prisiskaicius,kad Santariskiu vaiku ligon.po palatas tarakonai laksto,bet nei vieno nemaciau ir viena nakti pakantejau ne kokioj lovoj,bet viskas del mergytes rolleyes.gif
...oi kaip suprantu mamytes,kuriu vaikuciam yra hemangioma matomoj vietoj(veido srityje),zmonem iskart tai krenta i akis ir puola klausineti kas nutiko,man jau nusibodo visiem aiskinti doh.gif

Visom mamytem dekojam uz palaikyma mirksiukas.gif ir paciom linkim daug stiprybes,kantrybes,o vaikuciam visiem kuo greiciau "pamesti" tas hemangiomas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riante @ 2008 02 22, 00:25)
buvau prisiskaicius,kad Santariskiu vaiku ligon.po palatas tarakonai laksto,bet nei vieno nemaciau ir viena nakti pakantejau ne kokioj lovoj,bet viskas del mergytes  rolleyes.gif
...oi kaip suprantu mamytes,kuriu vaikuciam yra hemangioma matomoj vietoj(veido srityje),zmonem iskart tai krenta i akis ir puola klausineti kas nutiko,man jau nusibodo visiem aiskinti doh.gif

na as ten gulejau 2 kartus ir abu kartus maciau lakstant tarakonus.savom akim maciau ,o ne girdejau is kazkur ir seip ten baisiau nei baisu,bet taip pat kentejau del savo pupos,nes privaciai Posiunas atsisake priimt,todel kad musu hemangioma labai egresyvi ir reikejo super stipraus lazerio doh.gif tad teko kentet Santariskiu ligoninei doh.gif jei dar reikes kosmetinio lazerio tada jau vyksim i GK klinika smile.gif

man irgi jau nusibode visiem aiskint,kas kaip.... verysad.gif
Atsakyti
Na apie tarakonus Santariskese tai galiu pasakyti kad as ju nemaciau,bet tvarkele tai ten tikrai nekokia.Laauraa jus minejot kad vaziuosit darytis kosmetini lazeri.Mums tai reikia Balandzio men. o kada jums. O gal jau buvot smile.gif Jei GK klinikoje tai kiek mokejot, ar narkoze reikalinga , kiek laiko trunka 4u.gif Beja musu hemangioma ant zanduko.Na jau pradejusi nykti thumbup.gif . O pirma karta kai sviete lazeriu tai irgi buvo juoda paskui pranyko tas juodumas smile.gif. visi vaikuciai sveikite ir laukime geru ziniu. SEKMES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums GK klinikoj su siuntimu kainuodavo 150 lt procedūra (su lazeriu, narkozės niekada nedarydavo), o paskutinį kartą - jau 180 lt. Gal pasikeitė įkainiai g.gif
Papildyta:
O procedūros trukmė tai kokios 2 minutės thumbup.gif Bet gal dar čia priklauso nuo dydžio hemangiomos?
Atsakyti