Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(mingam @ 2008 02 06, 14:00)
tai čia turėtų išnykt, o gsandro žnybį ir turim,
Dar norėjau paklaust, rašėt kad dėmė ant veiduko pasidarė ne tokia ryški, tai čia gandro žnybio dėmė ar vyninė dėmė?

butent ta "oficialioji deme patapo nebetokia ryski. o gandro znybis liko toks pat-ryskus. gerai kad manoji tamsiaplauke-tai nelabai matysis nors ir trumpai plaukus kirps. tik ta dalis kur ant kakliuko-gali matytis, teks uodegyte palikt..

parasyk man i astaxa@gmail.com-atsiusiu foto
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 07, 09:03)


Ar nyksta jūsų hemangioma?

na Strumyla sake kad nyksta,as pasikeitimo pakolkas nematau verysad.gif gal ten vidui zando ir matosi toki ciut sviesesni plemai g.gif sunku stebeti kaip burnytei
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as su klausimu. Gal kuri turite Posiuno telefona? mums 12d paskirta gultis i santariskes, bet zuikis susirgo verysad.gif sloga, koseja itariu nenaikins, nes sake su narkoze darys. o galvoju tokiu atveju narkozes neduos... reiketu persitarti. jei kuri galit parasykit ax.gif
Atsakyti
Nu va,mes po vizito pas Strumila ir gulsimes santariskese,stabdys hemangiomos augima su lazeriu ir tikimes,kad viskas bus gerai 4u.gif

Posiuno mob.tel.nr.868689186 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riante @ 2008 02 11, 00:38)
Nu va,mes po vizito pas Strumila ir gulsimes santariskese,stabdys hemangiomos augima su lazeriu ir tikimes,kad viskas bus gerai 4u.gif

Posiuno mob.tel.nr.868689186 mirksiukas.gif


Sėkmės jum 4u.gif , lauskim gerų žinių
Atsakyti
QUOTE(Riante @ 2008 02 10, 23:38)
Nu va,mes po vizito pas Strumila ir gulsimes santariskese,stabdys hemangiomos augima su lazeriu ir tikimes,kad viskas bus gerai 4u.gif

viskas ir turi but gerai 4u.gif sekmes,kai grysit papasakokit kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2008 02 07, 17:07)
na Strumyla sake kad nyksta,as pasikeitimo pakolkas nematau  verysad.gif gal ten vidui zando ir matosi toki ciut sviesesni plemai  g.gif sunku stebeti kaip burnytei

Tai gal mato, kad nyksta, nes mes po lazerio praėjus mėnesiui kai pasirodėm, tai sakė nebeauga, nors man ten apsoliučiai nieko nesimatė doh.gif o dabar pastebėjau kad atsiranda tokie balti taškeliai bigsmile.gif įtariu čia jau geras ženklas bigsmile.gif nors hemangioma vis dar pasipūtus kaip avietė g.gif bet Pošiūnas sakė, kad iki gimtadienio tikrai nesumažės, nebent pašviesės g.gif
QUOTE(Riante @ 2008 02 10, 22:38)
Nu va,mes po vizito pas Strumila ir gulsimes santariskese,stabdys hemangiomos augima su lazeriu ir tikimes,kad viskas bus gerai 4u.gif

Sėkmės user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2008 02 12, 11:58)
Tai gal mato, kad nyksta, nes mes po lazerio praėjus mėnesiui kai pasirodėm, tai sakė nebeauga, nors man ten apsoliučiai nieko nesimatė doh.gif o dabar pastebėjau kad atsiranda tokie balti taškeliai bigsmile.gif įtariu čia jau geras ženklas bigsmile.gif nors hemangioma vis dar pasipūtus kaip avietė g.gif bet Pošiūnas sakė, kad iki gimtadienio tikrai nesumažės, nebent pašviesės g.gif

nu jo dabar kai buna issiziojus dukra paziuriu,tai tikrai toki sviesesni plemukai matosi bigsmile.gif bet tas issiputimas tai irgi toks pats kaip buvo,sake tikrai nedideja.tai vat ir laukiam kada sumazes g.gif
Atsakyti
Mum Pošiūnas sakė, kad jos gali paryškėti kai vaikiukas verkia ar serga. Aš jau tai pastebėjau. Dovillee, o tie šviesesni, balti plemiukai tai man rodos nykimą jos reiškia, bent jau mum taip, tai manau ir jum wink.gif
Atsakyti
Siandien buvom pas Posiuna antrai apziurai. nedideja musu hemangioma ir turi isnykti su laiku. tai nereikejo nieko daryti lelkai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raim @ 2008 02 10, 20:32)
sveikos 4u.gif

as su klausimu. Gal kuri turite Posiuno telefona? mums 12d paskirta gultis i santariskes, bet zuikis susirgo  verysad.gif  sloga, koseja itariu nenaikins, nes sake su narkoze darys. o galvoju tokiu atveju narkozes neduos... reiketu persitarti. jei kuri galit parasykit  ax.gif

O jums tikrai būtina narkozė,nes aš jau ir anksčiau minėjau,kad pas jį gk klinikoj,o ne santariškėse,dėl to ir darėm,kad be narkozės.

P.S. SAUSĮ RAŠIAU,KAD KAI DARĖMĖS ATRĄ-GRUODŽIO MĖNESĮ GK KLINIKOJ,TAI MINĖJO,KAD BIUDŽETE LYG NEPASKIRTA KOMPENCACIJOS ŠIEMS METAMS.ĮDOMU,GAL KAS JAU DARĖSI ŠIAIS METAIS g.gif AR TIKRAI JAU NEKOMPENSUOJA g.gif (čia gk klinikoj)
Atsakyti
Mes su vyru jau galvojom mergyte vesti i GK klinika,bet po apsilankymo Santariskese pas Strumila,suzinojom,kad mums ar GK klinikoj,ar Santariskese "lazeriuos",vis tiek duos narkoze,tik kad Santariskese sutaupysim pinigeliu ax.gif liko 5dienos iki operacijos notworthy.gif
Atsakyti