Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

Vis skaitau skaitau , bet niekaip neparašau.Tai va mano dukrai jau greit šeši meta,bet kai prisimenu jos pirmuosius tai dar dabar šiurpas eina.Ji turi 3 hemangiomas-mažą lašelį ant petuko, 3x2 ant šono ir dar viena ant voko.Tų kur ant šono ir petčio nelietėm , bet su ta kur ant voko tai kovojom...Hemangioma kai jai buvo 2 mėn tiek išaugo , kad viršutinis vokas buvo iki skruostikaulio, o apie tai kad vaikas atmerktų akytę niekas net nesvajojo.Buvo 2 kursai hormonų, mažylė atrodė kaip žiurkėnas, o po to 4 lazerinės operacijos.O dabar liko tik rausvas tinklelis , kuris vis mažiau matosi , išgraužtas hemangiomos voko kampas, toje vietoje nėra kelių blakstienų.Bet šiaip viskas tikrai nuostabu, kas jos nepamato kokius 3 mėn. visada klausia ar dar kartą operavom nes vis šviesėja.Buvom taręsi su Pošiūnu dar dėl 1 operacijos, bet vis ją atidėjinėjom, o dabar iš vis galvoju, kad gal visai nebereikia jos.Už tai tiktai Pošiūnui galiu dėkoti, nes kitaip mano vaikas tos akies visai neturėtų.
Atsakyti
QUOTE(IevaKava @ 2007 12 15, 12:19)
Vis skaitau skaitau , bet niekaip neparašau.Tai va mano dukrai jau greit šeši meta,bet kai prisimenu jos pirmuosius tai dar dabar šiurpas eina.Ji turi 3 hemangiomas-mažą lašelį ant petuko, 3x2 ant šono ir dar viena ant voko.Tų kur ant šono ir petčio nelietėm , bet su ta kur ant voko tai kovojom...Hemangioma kai jai buvo 2 mėn tiek išaugo , kad viršutinis vokas buvo iki skruostikaulio, o apie tai kad vaikas atmerktų akytę niekas net nesvajojo.Buvo 2 kursai hormonų, mažylė atrodė kaip žiurkėnas, o po to 4 lazerinės operacijos.O dabar liko tik rausvas tinklelis , kuris vis mažiau matosi , išgraužtas hemangiomos voko kampas, toje vietoje nėra kelių blakstienų.Bet šiaip viskas tikrai nuostabu, kas jos nepamato kokius 3 mėn. visada klausia ar dar kartą operavom nes vis šviesėja.Buvom taręsi su Pošiūnu dar dėl 1 operacijos, bet vis ją atidėjinėjom, o dabar iš vis galvoju, kad gal visai nebereikia jos.Už tai tiktai Pošiūnui galiu dėkoti, nes kitaip mano vaikas tos akies visai neturėtų.


Dėve mano, kas per bjaurybe schmoll.gif , ar anksčiau buvo tokiu hemangiomų, ar čia tik šiais laikais ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andza @ 2007 12 15, 12:27)
Dėve mano, kas per bjaurybe schmoll.gif , ar anksčiau buvo tokiu hemangiomų, ar čia tik šiais laikais ? g.gif


buvo buvo.... bet toks ispudis kad dabar daugiau, va net musu pediatre sake jog siais metias pas ja daug vaikuciu su hemangiomom g.gif gal cia tik sutapimas...bet kai paskaitau si foruma, tai tikrai kiek daug tu vaikuciu su sitom bedelem doh.gif
Atsakyti
Mums ne tik šita bjaurybė yra, bet dar bambutės išvarža turim pasirodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 12 05, 09:57)
O tvarkelė toj ligoninėj... ką aš žinau. tikrai nemažai teko kur pagulėti, bet kad šitaip... Tarakonai spiečiais eina, tarp palatų - stikliniai langai (labai smagu vaiką maitnti, kai spokso krūva vaikų), rozetės tik koridoriuje, valgyt - eit į virtuvėlę... O kažin ką vaikas vienas turi pagulėti kol mama valgo? Nenorėčiau ten sugrįžt, feeeeeeee, viskas kad tik nepatogiau būtų sugavota.

Neprimink doh.gif man dar MP nusitraukinėt, o per langą vaikai spokso doh.gif mamos sekančioj palatoj kartu su penkiamečiais ir vyresniais vaikais vienoj lovoj gulėjo doh.gif ir taip 6 lovos palatoj doh.gif
Mes gulėjom dviese, su kelių mėnesių mergyte, jai pilvuką vakarais pūtė, tai rėkė baisingai, o maniškis už kompaniją, tai koncertai buvo iki išnaktų doh.gif apie kitas sąlygas jau papasakojai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 12 16, 20:31)
Neprimink doh.gif man dar MP nusitraukinėt, o per langą vaikai spokso doh.gif mamos sekančioj palatoj kartu su penkiamečiais ir vyresniais vaikais vienoj lovoj gulėjo doh.gif ir taip 6 lovos palatoj doh.gif
Mes gulėjom dviese, su kelių mėnesių mergyte, jai pilvuką vakarais pūtė, tai rėkė baisingai, o maniškis už kompaniją, tai koncertai buvo iki išnaktų doh.gif apie kitas sąlygas jau papasakojai unsure.gif


blink.gif aš tikiuosi, kad mum nereiks operuot, bent jau iki metų, nes mažė MP valgo. Nu net šiurpas nukrato kai paskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 12 16, 19:02)
blink.gif aš tikiuosi, kad mum nereiks operuot, bent jau iki metų, nes mažė MP valgo. Nu net šiurpas nukrato kai paskaitau.

Tikiuosi, kad nereiks mirksiukas.gif man vien prisiminus šiurpas nueina wacko.gif
Atsakyti
labutis,
mes jau gimem su hemangiomom,bet niekas to net nepastebejo, turiu omeny daktarus. kai grizom namo, pamaciau, kad ant uzpakaliuko ties pacia anga lyg pasutimas, raudona aplink.atejo seimos gyd. ir pasake,kad nusutinau vaika, tai sav laiko dejom palas, kad issutimas vedintusi.o kai jau atejo mano gyd.tai sako ka cia darot?juk tai hemangioma unsure.gif vat nuo to ir prasidejo viskas.kai pradejo labai kraujuot,miesto ligonine issiunte i kauna, o kaunas i vilniu cool.gif keliavom visa diena per ligonines, kol papuolem pas posiuna thumbup.gif pagulejom ligoninej,kol sustabde karujavima,po to paleido namo.ir nieko, merginai dabar jau 5 metai, ir ta vieta visiskai balta, tik oda siek tiek pakilus, nera ji lygi g.gif bet dziaugiames ir tuo. o kita ant soniuko, subliusko nieko nedarant, tiesiog yra dar toks rausvas odos gaalelis, tik tiek kad pasak daktaru jis nebeaugs (negyvas).
nebijokit,jei turit hemangiomu ne veido srity, jos po kiek laiko dings thumbup.gif
Atsakyti
Su šventėm visus 4u.gif
Kažkaip šiandien pastebėjau, kad mano mažylės dėmelė labai pašviesėjo, o vietomis jau ir visai nunyko thumbup.gif . O aš dar planavau pas Pošiūną į Vilnių po naujųjų...gal jau ir nebevažiuosiu. Kad kažkas ne taip pastebėjau prieš porą mėnesių, labai niežėjo tą dėmelę, labai kasytis norėjo, tai aš vaikišku drėkinančiu kremuku vis patepdavau.
O dar pačioje dėmelėje atsirado tarsi sveikos odos ruoželiai. Tai gal sakau jau tikrai pradėjo nykti g.gif
Atsakyti
Sveiki,mes irgi turime penkių litų dydžio hemangiomą ant blauzdytės.Buvom pas Pošiūną,tai sakė ,kad dėmė nykstanti,chirurginio įsikišimo nereikės.Valio clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2008 01 01, 17:55)
Sveiki,mes irgi turime penkių litų dydžio hemangiomą ant blauzdytės.Buvom pas Pošiūną,tai sakė ,kad dėmė nykstanti,chirurginio įsikišimo nereikės.Valio   clap.gif


Smagios žinios Naujų metų proga 4u.gif Žiūriu mūsų mergytės bendravardės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asveja: 01 sausio 2008 - 17:49
Ir mes šiandien su gerom žiniom. Mūsų hemangioma pradėjusi nykti smile.gif
Atsakyti