Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos II dalis

QUOTE(Dye @ 2007 12 04, 14:59)
Mano mergytė labai kasosi tą apgamą kai maikutę nuvelki (hemangioma prie bambutės). Ji matyt niežti. Tai aš visada kremuku greitai patepu, vaikišku. Antras mėnuo nedidėja thumbup.gif . Gal tai nykimo požymis g.gif . Su vyru apsitarėm po naujų metų lyg važiuot į Vilnių pas Pošiūną, juk blogiau nebus?

Kai žaizdos gyja, tai visada niežti smile.gif , tai tikriausiai gyja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andza: 04 gruodžio 2007 - 16:01
Na štai, grįžom iš santariškių po lazerio. Kaip ir gerai sakė viskas, bus matyt po mėnesio. Dabar vaizdelis tai žiaurus - tokie pajuode kleckai toj vietoje kur su lazeriu prideginta.
Gydytojas Pošiūnas kažkaip užsiminė, kad po naujų metų jo santriškėse gali ir nebebūti "visokios reorganizacijos" kaip jis išsireiškė.
O tvarkelė toj ligoninėj... ką aš žinau. tikrai nemažai teko kur pagulėti, bet kad šitaip... Tarakonai spiečiais eina, tarp palatų - stikliniai langai (labai smagu vaiką maitnti, kai spokso krūva vaikų), rozetės tik koridoriuje, valgyt - eit į virtuvėlę... O kažin ką vaikas vienas turi pagulėti kol mama valgo? Nenorėčiau ten sugrįžt, feeeeeeee, viskas kad tik nepatogiau būtų sugavota.

O, beje, taip bijojau, kad bus neįmanoma mažių nevalgiusį išlaikyti, visai neblogai sekėsi. Truputį paverkęs užmigo man ant peties, tai apsikabinusi ir pramigdžiau likusį laiką.
Ir po operacijso sugriešinau - parnešė taip rėkiantį, kad nemoku nusakyti ir liepė dar pusvalandį nemaitinti. Po dešimt minučių spjoviau į paliepimus ir daviau papą pasiraminti. Ir nieko - neišvėmė.


Atsakyti
jetau, Riva, net siurpai nuejo nuo tavo ispudziu... tarakonai kaip man slykstu blink.gif gerai kad tavo vaikis eme kruti o manoji reke nesavu balsu kad man net sake duokit kruti kad nurimtu bet jai ne motais buvo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 05 gruodžio 2007 - 10:07
QUOTE(Riva @ 2007 12 05, 10:57)
Na štai, grįžom iš santariškių po lazerio. Kaip ir gerai sakė viskas, bus matyt po mėnesio. Dabar vaizdelis tai žiaurus - tokie pajuode kleckai toj vietoje kur su lazeriu prideginta.
Gydytojas Pošiūnas kažkaip užsiminė, kad po naujų metų jo santriškėse gali ir nebebūti "visokios reorganizacijos" kaip jis išsireiškė.
O tvarkelė toj ligoninėj... ką aš žinau. tikrai nemažai teko kur pagulėti, bet kad šitaip... Tarakonai spiečiais eina, tarp palatų - stikliniai langai (labai smagu vaiką maitnti, kai spokso krūva vaikų), rozetės tik koridoriuje, valgyt - eit į virtuvėlę... O kažin ką vaikas vienas turi pagulėti kol mama valgo? Nenorėčiau ten sugrįžt, feeeeeeee, viskas kad tik nepatogiau būtų sugavota.

O, beje, taip bijojau, kad bus neįmanoma mažių nevalgiusį išlaikyti, visai neblogai sekėsi. Truputį paverkęs užmigo man ant peties, tai apsikabinusi ir pramigdžiau likusį laiką.
Ir po operacijso sugriešinau - parnešė taip rėkiantį, kad nemoku nusakyti ir liepė dar pusvalandį nemaitinti. Po dešimt minučių spjoviau į paliepimus ir daviau papą pasiraminti. Ir nieko - neišvėmė.


O siaubė doh.gif , ir čia dar vadinasi sostinėje ligoninė, pas mus Klaipėdoje tai nepaliginsi tongue.gif
Atsakyti
Riva, o kiek dienų ten teko praleisti? Nu dėl tvarkelės tai baisu blink.gif Nors mums teko gulėt Santariškėse išnešiotų naujagimių skyriuje tai tvarka puiki, tik tie stikliniai langai doh.gif kas eina pro šalį ir žiūri.
Atsakyti
Prabuvome, ačiū dievui tik tris dienas, ir tai nepilnai. Bet kitos mamos taigi savaitėmsi pragyvena. Išsiaiškinau - tai ne Santariškės, o vaikų ligoninė. Na, šeimininkai kiti, užtat ir tvarkelė - nusišauk.
Sakė buvę jau straipsnių Respublikoje ir dar vienas turėtų tuojau būti, nes valdžia keičiasi ir nori tvarką įvest greičiau.

O su hemangiomomis ten ilgai nelaiko. Atsigulėm sekmadieni vakare, antradienio ryte jau lėkėm namo.

Stikliniai langai tai turbūt visur vaikų skyriuose. Gal saugumo dėlei. Tik langai į koridorių - sesutė praeidama pasižiūri ar viskas tvarkoje. O čia - vieni kitus gal turi prižiūret?
Atsakyti
QUOTE(Riva @ 2007 12 05, 14:47)
Prabuvome, ačiū dievui tik tris dienas, ir tai nepilnai. Bet kitos mamos taigi savaitėmsi pragyvena. Išsiaiškinau - tai ne Santariškės, o vaikų ligoninė. Na, šeimininkai kiti, užtat ir tvarkelė  - nusišauk.
Sakė buvę jau straipsnių Respublikoje ir dar vienas turėtų tuojau būti, nes valdžia keičiasi ir nori tvarką įvest greičiau.

O su hemangiomomis ten ilgai nelaiko. Atsigulėm sekmadieni vakare, antradienio ryte jau lėkėm namo.

Stikliniai langai tai turbūt visur vaikų skyriuose. Gal saugumo dėlei. Tik langai į koridorių - sesutė praeidama pasižiūri ar viskas tvarkoje. O čia - vieni kitus gal turi prižiūret?

Riva as tave perspejau ,kad ten baisiau nei baisu -antisanitarines salygos,tarakonai ir mum lakste aplink galva blink.gif kai ten gulejom,nu tikrai turetu susimastyti valdze del tokios tvarkos ligonineje ,SOSTINES LIGONINEJE doh.gif
ir dar man kas labai patiko ,tai kad mes gyvenam lietuvoj,o seseles (kai kurios)net nemoka LIETUVIU KALBOS blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2007 12 05, 12:11)
Riva as tave perspejau ,kad ten baisiau nei baisu -antisanitarines salygos,tarakonai ir mum lakste aplink galva  blink.gif kai ten gulejom,nu tikrai turetu susimastyti valdze del tokios tvarkos ligonineje ,SOSTINES LIGONINEJE  doh.gif
ir dar man kas labai patiko ,tai kad mes gyvenam lietuvoj,o seseles (kai kurios)net nemoka LIETUVIU KALBOS  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Aha, patiko man kai klykavo - kušat kušat, a to patom apiat skazete cto nezvali.
O nekvietė iš tiesų, tai pirmą vakarą ir kitą dieną iki pietų ir tupejom nevalgę. Vakare dar sočios buvom, nesukom galvos. Ryte prieš operaciją ne tas galvoje irgi buvo, o kai atėjo pietų metas, tai ir paaiškėjo, kad turėjom susiprasti ir nueiti į virtuvėlę pavalgyt. Sakėm važiuosim su vaikų lovytėm, bet paskui geranoriškai leido neštis į palatą maistą... kopūstų troškinį su trim mesos gabaliukais ir sriubos kruopienės. Ačiū biggrin.gif
Ai, maistas dar tiek to, galima savo valgyti, tik riekia paskubėti ir viską suvalgyt pirmą vakarą, nes paskui tarakonai sulėks ir nebeliks
Atsakyti
nu baikit jau...man baisu... cia tokioj ligonije susirgti galima doh.gif 3 dienas dar reikejo guleti? o ko? as nesuprantu g.gif kai i ta privacia atvaziuoti tai ta pati vakara namo siausi, nu ir viskas aisku o ka ten veikti? guleti ligoninej del to kad tepalu reikia hemangioma patepti po proceduros? g.gif
Atsakyti
Pilnai sutinku - ko ten tupėt toj ligoninėj tirs dienas... Na atvaziavom kaip liepe - sekmadieni vakare, nes iš pačio ryto tai yra septintą atėjo anesteziologė. Viskas čia gerai, o vat po operacijos tai tipo stebėjo ar nebus blogai po narkozės, ir kateterį buvo įkišę lašelinėms, tai tik ryte priprašiau kad ištrauktų, kai prisiekiau kad vaikas jau nevems.
Privačioje matai jie nepriklausomi, o čia ligonių kasos nemoka lovadienių, jei neguli tris dienas, tai matyt užtat ir guldo taip.
Prigasdinsiu nebenorėsit i santariskiu vaiku ligoninę :-) varysit visos privačiai. Aš irgi beveik gailėjausi, kad neprivačiai ėjome. Bet tik tiek ir laimės, kad nekainavo procedūra.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 12 05, 20:36)
nu baikit jau...man baisu... cia tokioj ligonije susirgti galima  doh.gif 3 dienas dar reikejo guleti? o ko? as nesuprantu  g.gif kai i ta privacia atvaziuoti tai ta pati vakara namo siausi, nu ir viskas aisku o ka ten veikti? guleti ligoninej del to kad tepalu reikia hemangioma patepti po proceduros?  g.gif


drinks_cheers.gif o gulėt dėl to, kad sesutėm "darbo būtų" g.gif
Aš tikiuosi, kad mum nereiks operuoti,, nes man jau širpuliukai per kūną eina blink.gif
Atsakyti
Ohoho blink.gif Nu ir įspūdžiai apie ligoninę doh.gif Kur kur,bet jau ligoninėj tai mažų mažiausiai turėtų būt bet kokių parazitų blink.gif

Jei mes planuojam važiuot privačiai po Naujų,tai jau kažin registruotis ar dar laukt? g.gif Ir ar reikia siuntimo važiuojant privačiai?
Atsakyti