Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Oi visokios baimės kankina mus, pirmą kartą gimdysiančias, idomu ir tai, kas dėsis po to toje viečikėje, taip kad mamytės, kurios jau visko patyrėte, pasidalinkit pojūčiais, labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 23, 16:22)
O tiesa, kad jei vyras dalyvauja naturaliame gimdyme, jam buna siek tiek britku ir kuri laika galvoti apie mylejimasi su zmona yra sunku? blink.gif

"Dalyvauti gimdyme" tai dar nereiskia, kad vyras viska turi stebeti is "tarpkojo zonos" mirksiukas.gif Juk vyrai leidziami i gimdyklas su pagrindine misija - padeti mylimai moteriai saremiu metu, padaryti koki masaza, padeti kvepuoti ir siaip, palaikyti moraliai tokia reiksminga valanda!
Tai ne biologijos paskaita ax.gif O vieta "tarp koju" ne jims, o daktarams tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 27 rugpjūčio 2006 - 18:02
QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 23, 15:22)
O tiesa, kad jei vyras dalyvauja naturaliame gimdyme, jam buna siek tiek britku ir kuri laika galvoti apie mylejimasi su zmona yra sunku? blink.gif


Nu jeigu vyrui jo zmona tik sexo objektas - tai gal ir taip, bet kai yra pagarba, supratimas, meile, kai kartu siekiamas tikslas - kudikelio atejimas - manau, kad vyras nieko britkaus nepamatys ir siek tiek pasikeitusios zmonos nesibaidys.
O figura ir visa kita puikiai atsistato - tik aisku, ne per savaite. O protingas vyras tai supranta. Nu aisku, jeigu vyrukas is kampuotuku su cepa serijos, tai kazi ar jam kantrybes uzteks lotuliukas.gif Jis kita "Barbe" salia isitaisys ir viskas doh.gif
Atsakyti
hm,.. ce mamos rasot, kad po cezario skaudejo, buvo kajp pirma karta ir t.t na man buvo cezaris, pakraujavau savaitele, paskui trupuciuka tepliojo.. ale po 2 sav ir pradejom smileysex.gif viskas buvo labai geraj, vienas kito pasiilge, nej skaudejo nej ka wink.gif
Atsakyti
nu pas mane ten siauriau nei pries gimdyma
Atsakyti
QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 23, 16:22)
O tiesa, kad jei vyras dalyvauja naturaliame gimdyme, jam buna siek tiek britku ir kuri laika galvoti apie mylejimasi su zmona yra sunku? blink.gif


Klausiau ir as savo vyro to paties blush2.gif Tai jis net nusijuoke kad man apskritai tokiu minciu kilo.Jam mano gimdymas liko kaip didziulis ivykis,nes pamate savo dukrytes atejima pas mus wub.gif Nors gal cia ir individualu,kaip kas reaguoja unsure.gif

O del maksties,tai as plysau,mane siuvo,tai dabar kai dejausi tampona,tai tik pajutau kad maksties prieangis kazkoks siek tiek grubletas,jauciasi dar randas.Bet as juk ir gimdziau dar visai nesenai ax.gif O pati makstis liko tokia pat siaura ir tampri blush2.gif Ir vyras sake jokio skirtumo nejaucia,taip kad nesuku del to sau galvos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agapi: 28 rugpjūčio 2006 - 22:49
QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 23, 16:22)
O tiesa, kad jei vyras dalyvauja naturaliame gimdyme, jam buna siek tiek britku ir kuri laika galvoti apie mylejimasi su zmona yra sunku? blink.gif



VISISKA NESAMONE blink.gif blink.gif blink.gif
TOKS VYRAS GALI JAUSTI PASIBJAUREJIMA ZMONA IR DEL PASIKEITUSIOS KRUTINES IR DEL ATSIRADUSIU PAPILDOMU KG
.... Cia buna tik priezastis.Mano vyras dalyvavo abiejose gimdymouse, daug draugu gimde su zmonom ir nei vienas neturejo problemu del sexo, atvirksciai, jie sunkiai sulaukia to laiko, kai moterim jau galima rolleyes.gif
Atsakyti
na, klausimas tai naturalus, keista tik tai, is ko jis kilo.
apie vyro poziuri tai cia jau daug kas pasisake ir nesikartosiu.. kazkaip tik primine Semetos zodzius, kai kazkas paklause, jog kazkada girdejo, jog vyrai, mate savo moteri gimdant, pasislyksti. Jis atsake, kad toks vyras nesugeba, matyt, i moteri pazvelgti kitaip, nei kaip i sekso objekta - jis nepamato gimimo stebuklo, kaip jo mylima moteris virsta motina ir kaip dovanoja gyvybe jo vaikui. Jei sugeba pazvelgti - tuomet pamato stebukla.

Ape savo maksti, budama nescia, saziningai sakau, negalvojau ir nieko nebijojau. Pagalvojau tik po gimdymo, kai buvau ir suplysusi, ir pukarpyta. Aisku, sokas sioks toks buvo. Ir tiesa, kad niekada nebesijausi, kaip mergaite smile.gif po gimdymo kelis menesius viskas bus placiau. Na bet ir kas? Susitrauks ten viskas. Atsimenu, kad gal koks menuo po gimdymo pasiziurejau per veidrodi ir buvo sokas, kad ten viskas platu. Isivaizdavau, kad viskas turi rast ir susitraukti. O dabar atrodo juokingai.
O vyras tai sake, kad jam tas pats ir tada, kai as pati jauciau, kad ten viskas placiau.
Taip kad nera ko pergyventi, bent jau del savo vietukes, nebent tik del vyro poziurio i save... wink.gif
Atsakyti
Na, aš irgi iki gimdymo negalvojau apie tai, bet jau dabar tai pas mane vietos žymiai daugiau ir jei per du metus nesumažėjo, tai abejoju, ar sumažės. Drėgmė nesugrįžo, tikrai žymiai sausiau.
O vyro gimdymas neišgąsdino, tik va fiziologinius pokyčius ir jis jaučia.
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2006 08 29, 14:59)
Na, aš irgi iki gimdymo negalvojau apie tai, bet jau dabar tai pas mane vietos žymiai daugiau ir jei per du metus nesumažėjo, tai abejoju, ar sumažės. Drėgmė nesugrįžo, tikrai žymiai sausiau.
O vyro gimdymas neišgąsdino, tik va fiziologinius pokyčius ir jis jaučia.


o ka tau daktarai sako. Mano pazystamai irgi panasiai buvo, tai pries kokius 3 metus, pasidare kosmetologine operacija (ji nera sudetinga ir nieko nekenkia). Tai dabar pas ja po 3 vaiku ta vietele kaip pries visus gimdymus(o gal net siauriau ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anuska:): 29 rugpjūčio 2006 - 18:48
Įdomu būtų sužinoti, kur ir už kiek tokias poeracijas daro.

Kažkada, maždaug pusmetis po gimdymo klausiau savo ginekologės apie tai, bet ji sakė, kad nieks neoperuoja tokiu atveju, o tai kiekvieną pagimdžiusią reikėtų operuoti. Taip kad nusprendžiau su tuo susitaikyti, bet sunkiai sekasi.
Atsakyti
siandiena kajp tik nusipirkau cosmopolitan zurnala ir rasho apie tokias operacijas ale nedidelis straipsnis. reikia kreipris i plastines operacijas atliekancius, ir rasho kad vat pvz lytiniu lupu mazinimas kainuoja 3-5 tukst.lt
Atsakyti