Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

nuraminot ir mane. Gimdziau pries 7 savaites, taigi karteli nutariau pasiziuret blink.gif ir issigandau, galvoju tikriausiai bus pamirse iki galo uzsiut. dabar apsiraminau, teisybe sako nesitikek, kad taip greit viskas susitvarkys
Atsakyti
kiek supratau, jus pasakojat apie tai, ar skaudejo per lytinius santykius. O man labai aktualu, po kiek laiko nustojo skaudėti kur siūta "ramybės būsenoj".
Man plyšo ir kaklelis ir tarpvietė, pasak gydytojos nestipriai, 2 laipsnio plyšimas, nors nežinau, ką tai reiškia. Kiek siūlių darė nesidomėjau,bet atrodo, kad siuvo ilgai.
Bjaurus dalykas tas, kad praėjusios dvi savaitės, bendra savijauta būtų net labai gera, bet ten kur siūta vis dar pasiutusiai skauda. Skauda tada, jei ilgiau pastoviu arba kur einu, jei prisėdu ar atsigulu, aprimsta. Ar dar kuriai taip buvo? Ar tai normalu? O jei buvo, tai per kiek laiko praėjo? Nes labai jau trukdo gyvent dabar - viską įsipratinau daryt sedėdama...
Atsakyti
Aš gimdymo metu neplyšau ir nekirpo niekur. Vis tik buvo nežymus nubrozdinimas, tai gavau porą siūlių. Pirmas dienas skaudėjo, sėdėt galėjau, bet buvo nelabai patogu.
Po poros savaičių nebejaučiau jokio diskomforto.
Su vyru mylėjomės po 5sav. Tai tik suskaudo pačioj pradžioj, o toliau viskas buvo pakankamai gerai.
O vėliau viskas susitvarkė, praėjus dar keliom savaitėm viskas buvo kaip prieš gimdymą. Galiu pasakyt, kad net geriau blush2.gif tiek man, tiek vyrui...
Matyt viskas individualu, man tiek pats gimdymas tiek gyjimas buvo lengvi.
Niekad nesigilinau, nžiūrėjau kas pasikeitė, sarbu, kad gerai jaučiuosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pries gimdymus jokiu pratimu tarpvietei nedariau, pagimdziau du vaikus. Gimdymai buvo labai greiti ir tikrai lengvi. ok.gif Nei plysau, nei kirpo ok.gif , taip kad nezinia nuo ko cia priklauso? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai rūpi sužinoti, kaip pasikeičia moters makštis po gimdymo. Vyras iš draugų prisiklausęs, kad jos palieka platesnės, todėl zyzia, kad daryčiausi cezarį. Noriu gimdyti natūraliai, bet bijau dabar tokių pasekmių. doh.gif
Kaip ištikro yra? Kaip yra jei yra plyšimai, kirpimai ir siuvimai? Pasidalinkit savo nuomone ar patirtim 4u.gif
Atsakyti
Kaip ten viskas pasikeičia dar nežinau, bet toks vyro požiūris daugiau nei keistas. Vadinasi, nesvarbu, kad jo moteris visai be reikalo bus supjaustyta, kad vaikiukas gims ne jam įprastu būdu. Beje, kartais randas sugyja itin negražiai, tai ką irgi bus "brokas", ieškos kitos g.gif Egoizmas kartais peržengia visas ribas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 04 birželio 2006 - 09:55
Nesvarbu ka mano jis, bet man paciai idomus ir aktualus tai dalykas!
Kazkaip mazai nuomoniu is mergaiciu! Nejau, visoms tai maziausiai rupi? g.gif
Atsakyti
aš labai to bijojau irgi, bet po gimdymo praėjus maždaug trims savaitėms viskas grįžo beveik į savo vietas, šiek tiek vistiek plačiau, bet dėl to nei man nei vyrui nėra jokio diskomforto.Nebijok, viskas bus gerai. Žinok, tiesa, kad po gimdymo lytiniai santykai kokybiškesni. thumbup.gif Juk dar galima daryti lygtais kegelio pratimus, jei neklystu, sutraukinėt makšties raumenis pvz. 4*25kartai per diena.REikia tikrai mažiau klausyt kitų patarimų. ax.gif
Atsakyti
Kazkokiu nieku prisigalvojat ir galvas sukat. Geriau apie savo gimsiancius leliukus galvokit. O toks vyru poziuris kaip Garbanele parase, tai man sakyciau daugiau negu keistas g.gif
Atsakyti
Nemanau, kad nei vienas vyras nesusimaste apie gimdysiancios partneres intymia vietele! g.gif tiesiog vieni patyli kiti prabyla ir tai manau normalu!
Tiesiog paciai moteriai tai turetu buti idomu, kadangi tai visam gyvenimui! Tiesiog manau be plysimu ir be kirpimu dauguma gimdant neissivercia, tai tiesiog kokia putyte paliks priklauso ir nuo to kaip ja susius, kokie randai paliks ir t.t. Na, beliks melstis, kad gera "siuveja" pakliutu!
Ir aplamai, kada po gimdymo geriausia pradeti santykiauti? Kad kokios siules neissiziotu, ar randai, kad butu sugije?
Atsakyti
ir gali ne tik "drėgmės" pritrukt biggrin.gif , bet ir noro, na pirmas kartas po gimdymo ne toks jau malonus blush2.gif bet ne tik smileysex.gif gali būti nemalonus , bet ir pirmieji kartai keliaujant i tuliką ax.gif man atrodo, jau apie tai yra tema, jei neklystu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai po siuvimo per 2 savaites sugijo, skausmo beveik neliko. Paskaudedavo tik tada, kai labai pavargdavau. Myletis pabandem tada,kai jau visai neskaudejo (mazdaug 10 savaiciu po gimdymo). Bet kai pabandem, tai skausmas buvo nerealus. Skaudejo ir dar 2 kartus.Siuo metu net nenoriu pagalvoti apie mylejimasi schmoll.gif
Atsakyti