Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

O man atrodo, jog pokyčiai po gimdymo- tai labai individualu.Vienoms gyja greičiau, kitoms- ilgiau, bet kad viskas vėl atsistato kaip kad iki gimdymo- tai nelabai tikiu g.gif Gali viskas labai sklandžiai praeiti, ar siuvimai labai greitai sugyti, bet mes jau vistiek šiek tiek kitokios smile.gif Tiesiog vienos tai jaučia labiau, kitos- mažiau. Man pačiai tai po gimdymo viskas thumbup.gif Bet vistiek jaučiu, jog nebe viskas taip pat kaip buvo.Vistik gimdymas daro savo
Atsakyti
Man gimdymo metu plyšo kaklelis, tiesiog sutrūkinėjo, nes gimdymas buvo skatintas, o išorėje kirpo vienoje vietoje. Po gimdymo siuvinėjo mane valandą laiko. Išorėje susiuvo labai gražiai, net nesimato, kad buvo kirpta.
Pradžioj ir man labai skaudėdavo, po trijų mėnesių dar po truputį skaudėjo, o dabar visai nebeskauda.
Atsakyti
Sveikos mamytės:)
Aš gimdžiau prieš 3,5mėnesio. Nežinau ar dėlto, kad mažas vaikas, ar elastinga tarpvitė, tačiau visiskai nepylšau ir toks jausmas, kad buvau tokia kaip ir prieš gimdyma. (bent jau vyras skirtumo nepastebejo) blush2.gif
Atsakyti
Man nuo gimdymo praejo 2.5menesio.Tai dar oiiii kaip skauda.Bet tikiuosi,kad su vyo pagalba ir kantrybe mes viska iveiksim.Cia manau,kad gal ir nuo moters organizmo daug kas priklauso ir viskas labai individualu yra.
Atsakyti
As tai pagimdziau labai lengvai smile.gif na cia man pati gyd. sake kad greit ir lengvai. Aisku skausma as jutau nebliga biggrin.gif bet viskas pakelema. Pas man plysiu nebuvo ir tik truputi kirpo, tai kai kirpo tai pajutau karsti. 11val. vakaro pagimdziau ir jau kita diena drasei sedejau tongue.gif po gimdymo kada prasideda menstruacijos?
Atsakyti
Menstruacijos kiekvienai individualiai sugrizta.
Man pavyzdziui nutraukus matinima praejo menuo ir atsirado. O maitinau 1m.8men.
Kitoms, zinau, atsiranda ir maitinant. Nezinosi, ka tie hormonai iskres tongue.gif
Atsakyti
Per gimdymą buvau šiek tiek įkirpta, dabar toje vietoje galiu apčiuopt nediduką randelį. Mylėtis pradėjom praėjus 6 savaitėm po gimdymo, šiek tiek skaudėjo pirmąjį kartą, o paskui dar kokias pora saivaičių suskausdavo pačioj sueities pradžioj. Gal dėl hormonų pokyčių ar dėl kažko kito, bet man po gimdymo intymus gyvenimas žymiai pagerėjo mirksiukas.gif Įdomu, kaip bus po antrojo gimdymo g.gif
Atsakyti
gimdziau lengvai (gydytojai ir vyrui taip atrode doh.gif ) truputi plyso, kokios 4 ar 6siules guvo, greit uzgijo, gal po keletos dienu, myletis pradejom 7-8sav, sueities metu skaudejo zymiai labiau nei "pirmas karta", bet viskas atsistate po savaites mylejimosi:)
Atsakyti
na va, paskaiciau ten, kur rasiau pries menesi, kai tebuvo dvi savaites praejusios po gimdymo. Dabar jau yra pusantro menesio ir galiu pasakyt, kad santykius atnaujinom po 5 savaiciu ir viskas buvo puiku. Jau trecia karta mylintis viskas baigesi puikiai. Ir manau kad dabar man seksas yra geresnis nei buvo pries gimdyma ar nestuma. thumbup.gif
Atsakyti
Lietuvoj ginekologe pasake, kad buvo plyses gimdos kaklelis. Cia Vokietijoj niekas nesiteike manes apie tai informuoti.

nors praejo jau 4,5 men nuo gimdymo, ir mylimes, bet visgi sekso metu as "uzsiblokuoju", pries akis man iskyla plysusios tarpvietes, gyjancios siules, kraujai, ir nebegaliu toliau myletis. aisku, nevisada, bet...be to, dar vis tam tikrose padetyse skauda.

nesuprantu kas cia. ziuriu, kitos po 5-6 savaiciu myeljosi ir nieko. mane tuo metu net nuo minties apie kazka mano maksty nupurtydavo...

ANTRAS GIMDYMAS BUS TIK SU CEZARIU
Atsakyti
Viskas veliau ar anksciau susitvarko. As patytriau ivairiu variantu, pagaliau visi pojuciai grizo i savo vietas. Manau maziau i tai gilintis reikia, jeigu zinoma imanoma. O ten ziureti, net nesove mintis i galva.
Manau yra ir grazesniu vietu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 24 vasario 2006 - 11:18
ai ai, vaizdelis paveiksleliuose labai nekoks... blush2.gif
Bet manau, kad visai nebutina nei paciai apziurineti, nei vyrui primygtinai demonstruoti. Tegul isivaizduoja, kad viskas kaip buve...
Atsakyti