Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Mes taip pat su vyru patyrėm seksualinių nesklandumų.Iš pradžių jutau begalinį skausmą santykių metu.Po 6men. nuėjau pas ginekologą,pasakė- viskas garai sugijję,gal tai psichologinė problema,gal mat aš bijau santykiauti.Parašė žvakučių nuo skaumo KETONAL, įsidėti pusvalandį prieš santykius. Gal kiek ir padėjo, bet nesamonė-galvok apie tą žvakutę, po to- kada čia preis tas pusvalandis,po žvakutės kažkaip ten visai nebe taip.Be to kartais norisi spontaniškumo, kai viskas mechaniškai, tai nesąmonė. blink.gif Žodžiu ir verkiau, ir save kaltinau, ir bijojau, kad viskas taip ir liks. Tačiau ilgainiui pajutau,kad dar kaikas toj srity įvyko- tapau visiškai šalta, apie seksą nenorėjau nė pagalvoti.Vyro prisilietimai, glamonės nekėlė jokio malonumo, ney pati išsigandau.Vyras sugebėdavo ilgai, kantriai uzdegti mažą aistrelę, bet vos tik sueitis- tas nelemtas skausmas schmoll.gif tai po truputi, lėtai kažkas gaudavosi. Bet žinoma pilnatvės nebuvo.Mylėdavomės retai ir iš mano pusės, nenoriai.Žinoma vyras nervinosi, daug kalbėdavom apie tai.Manau tai priklauso labai nuo sutuoktinio, jo supratimo, kantrybės, jo palaikymo, svarbu priimti tai, kaip abiejų problemą rolleyes.gif Po kiek laiko užsiskaičiau vienoje knygoje, kad daugeliui moterų, kol maitina dingsta aistra, tai įtakota hormonų. Aš maitinau ilgai(1m.8mėn.), nes įtakojo vaikelio būdas ir visa kita. Kai nustojau jau po 1 mėn.susirgau mėnesinėmis ir pradėjo viskas tvarkytis.Grižo visi pojūčiai, žodžiu kam taip yra nesijaudinkite- viskas susitvarkys, tik rūpinkitės tuo kartu su vyru, kalbėkite apie tai!!! nono.gif nono.gif
Atsakyti
Borderline pabandyk atsipalaiduoti mirksiukas.gif Gal tiesiog tuo momentu žinodama, kad pas tave ne viskas tvarkoje, labai susikaustai?

Aš tai patyriau savo kailiu ax.gif Padėjo tik atsipalaidavimas ir vyro palaikymas ax.gif
Atsakyti
Man ten niekas absoliučiai nepraplatėjo, nes ir lytines lūpas siuvo, todėl viskas atrodo kaip ir iki gimdymo. Randukas yra tik viduje.

O dėl mylėjimosi, manau, kad tai grynai psichologinė problema, na be abejo dar viskas priklauso ir nuo organizmo. Aš apskritai linkusi labai greitai gyti, tai man viskas susitvarkė po 6 sav. Mylėjomės ir net pirmą kartą beveik visai neskaudėjo, tiesiog šiek tiek veržė, atrodė, kad ten siauriau nei buvo smile.gif Esu dėkinga dėl skausmo nebuvimo tik vyrui, nes viskas vyko daug ilgiau nei paprastai, laaaabai jau po truputuką. Ir galiu pasigirti, kad net tą pirmąjį kartą finalas buvo sėkmingas abiems, tuom viskas ir pasakyta. rolleyes.gif

p.s. tiesiog stenkitės kuo daugiau atsipalaiduoti, negalvoti, kad skaudės, nes jeigu makšties raumenys bus įsitempę tikrai gali skaudėti. Dar vienas dalykas... Žinojau, kad vyrui norisi mylėtis, bet jis manęs nė kiek nespaudė ir neragino, mat jam buvo labai baisu, kad man skaudės, todėl mylėjomės būtent tada, kai norėjosi man. Visiškai atsipalaidavau ir skausmo nebuvo.

Sekmės ir nebijokite!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 15 sausio 2006 - 09:31
g.gif g.gif g.gif g.gif Mane irgi prakirpo ir uzsiuvo,kiek girdejau pora siuliu.Pasiziurejau per veidrodeli blush2.gif ,tai ta vietele nuo skylutes iki kitos skylutes susiuta ir viskas(randelis yra) ax.gif .Lupos savo vietoje,viskas grazu ax.gif taip kaip ir buvo...gal cai gydytojas (vyras) pasistenge ta vieta graziai sutvarkyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROMA'ntike: 16 sausio 2006 - 12:09
Mane irgi kirpo ir po to siuvo. Bet kiek ziurinejausi tai lyg viskas vietoj, tik kad siulai dar nevisiskai istirpe. Na, ka noret, juk tik dvi savaites dar tepraejo... O myletis kaip noriu tai netas zodis, tik dar truputi skauda tarpviete, o ir tas 6 savaites butinai islauksiu. Ner cia ko skubet, kad paskui klykciau is skausmo.
Atsakyti
nu duodat dziazo ,ziurinetis su veidrodukais g.gif ,nebijokit per daug neuzsiuvo,o jei uzsiuvo vyrai juk praplatins tiek kiek reikia biggrin.gif
Atsakyti
Na mes ir turime siokiu tokiu problemu.Myletis galiu tik labai svelniai ir letai,nes kitaip ziauriai skauda pilvo apacia.atrodo per giliai ikisa ir skausmas nerealus.Nesuprantu kodel,juk jau praejo beveik puse metu ir tuo labiau,kad man dare cezari.
Atsakyti
Pas mane taip pat, kol nesugyję buvo, atrodė baisiai.Apsižiūrėti tiesiog turėjau,nes prausiantis labai jau ten viskas baisiai atrodė,o kai apsižiūrėjau nusiraminau šiek tiek.Su vyrų mylėtis pradėjom beveik po 2 mėn po gimdymo.Neskaudėjo nei trupučio,gal todėl kad vyras labai švelnus buvo ir stengėsi neužgaut.Dabar lytiniai santykiai kur kas geresni thumbup.gif nei buvo.Nežinau net kodėl.Gal todėl,kad labiau pažinau savo organizmą. smile.gif
Sėkmės.Tikiu kad viskas susitvarkys:)
Atsakyti
http://www.phudson.c...abioplasty.html

tiesiog nukopijuokit ir paziurekit - manau komentaru nereikia.
niekada niekas nebus taip kaip buvo kazkada iki gimdymo - bukime protingos ir realistes. tiesiog tie pasikeitimai vienoms didesni, kitoms mazesni, na o trecioms tragiski....
Atsakyti
Čia dar nieko baisaus. Man po gimdymo susidarė makšties hematoma, po kurios gavosi infekcija ir visus siūlus turėjo ištraukti. Taip ir likau nesusiūta. O mylėtis galėjau pradėti normaliai gal tik po 6-8 mėn.
Atsakyti
Pasiskaiciau cia ne kuriu pasisakymus, kad viskas pas jas atrodo kaip iki gimdymo ir pasakiau savo ginekologei, tai ji taip juokes, sake per 30 darbo metu, tokiu stebuklu dar nemate. jau jei jus teko kirpti arba savaime plysot, reiskia jusu tarpvietes oda neelastinga, ir ji taip niekad nebesusitrauks kaip iki gimdymo. be to susiuva tai tiksliai tiek kiek prakerpa, nes kitaip zaizda liktu. ir skirtumas tikrai yra, gal jus saves pries gimdyma nebuvot apsiziurejusios. tiesiog tas skirtumas nera toks didelis ir nieks ten tragiskai neatrodo, mano vyras pvz net neatsimena kad pries gimdyma atrode kitaip.
Atsakyti
QUOTE(kaunietuke @ 2006 01 18, 16:03)
Na mes ir turime siokiu tokiu problemu.Myletis galiu tik labai svelniai ir letai,nes kitaip ziauriai skauda pilvo apacia.atrodo per giliai ikisa ir skausmas nerealus.Nesuprantu kodel,juk jau praejo beveik puse metu ir tuo labiau,kad man dare cezari.

hm... nenoriu gasdinti bet man taip pat ilga laika buvo (net pasokdavau nuo to duriancio skausmo atrodydavo pervere mane tenai blink.gif ) tai gydytoja nustate endometrioze (aisku ne vien is to!) cray.gif ir israse KT kurias begeriant tas jausmas dingo.. na bet kita vertus tau negali taip but.. nes nestumas pasirodo pati geriausia prevencine sito dalyko priemone! rolleyes.gif
Atsakyti