Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(Apart @ 2011 06 30, 12:54)
Kirpo, daug siuvo, sakiau akušerei tik gerai susiūkit lotuliukas.gif , tai kai pabaigė siūt sako- nu būsi dabar kaip mergaitė  mirksiukas.gif . Ir tikrai žinokit, kadangi buvo epidūras ramiai sau gulėjau , viskas thumbup.gif


labai tikiuosi, kad ir man taip bus, nes plysau i abi puses doh.gif siuvo ziauriai daug ir ilgai doh.gif. Labai nelaukiu to pirmo karrto, nes kartu bijau kad nebutu kas ne taip.
Atsakyti
laba,norejau paklausti gal kam taip buvo,pasislapinus toks jausmas kad raumenis aplink klitoriu meslungis traukia ir taip skaudziai,jau trys dienos taip.pradzioj toks jausmas buvo ir nuo lovos stojantis,dabar tik nusilapinus.
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2011 07 03, 17:48)
laba,norejau paklausti gal kam taip buvo,pasislapinus toks jausmas kad raumenis aplink klitoriu meslungis traukia ir taip skaudziai,jau trys dienos taip.pradzioj toks jausmas buvo  ir nuo lovos stojantis,dabar tik nusilapinus.


Man kartais buna toks tempimo jausmas, is pradziu gana daznai, dabar vis reciau ji jauciu, tai tikiuosi, kad su laiku jis nustos kartotis.
Atsakyti
Viskas gryzo i savo vezes thumbup.gif
Atsakyti
Gi išdrįsau paklausti vyro po 12 metų bigsmile.gif
Sakau ar yra skirtumas kaip buvo prieš gimdymą ir po , sako - tikrai ne, jokio skirtumo thumbup.gif
Dar noriu pasakyti viena asmenišką pastebėjimą - esu priaugus svorio nemažai ir ten pasidarė siauriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 07 05, 13:25)
Gi išdrįsau paklausti vyro po 12 metų  bigsmile.gif


As isdrisau paklausti 2 minutes po to, kai pirma karta pabandem po gimdymo biggrin.gif Sake, dar siauriau jam pasirode ax.gif
Atsakyti
Nieks ten neisplatejo.
Atsakyti
deja negaliu pasakyti, kad išplatėjimas priklauso nuo gimdymų skaičiaus. Greičiau nuo audinių elastingumo. Mano atveju išplatėjo po pirmo gimdymo. Abi mergaitės buvo didelės, pirmą kartą kirpo. bet po susiuvimo tikrai nebuvo taip kaip anksčiau. Kažkas rašė, kad po siuvimo bus viskas tas pats, tai tikrai ne visada taip būna. Randas liko didelis, jautrumas sumažėjo, bei išplatėjo makštis taip pat. Galbūt priklauso kaip susiūta, mano atveju turbūt neitin gerai tą padarė. bet yra kaip yra... Antrą kart pagimdžiau be kirpimų, bet pati jaučiu, kad išplatėję ten nemažai, reiktų kokių kėgelio pratimų dažniau padaryt, dabar vis pamirštu. Vat ką galiu pasakyt, jog seksas pas mus po gimdymų tikrai pasikeitė. Man tai tikrai. ax.gif
Atsakyti
Kaip ir neišplatėjo... Aš sugebėjau dar prieš mylėjimąsi paklausti, kaip ten vyrui atrodo biggrin.gif Tai net nusijuokė smile.gif Vėliau sakė, kad skirtumo nejaučia, nebent šiek tiek susiaurėjo...
O dėl jautrumo tai tiesa, kad sumažėjo... blush2.gif

P.S.: plyšau ir kirpo, vaikiukas didelis gimė, o mano takai siauri...
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 07 05, 18:47)
As isdrisau paklausti 2 minutes po to, kai pirma karta pabandem po gimdymo biggrin.gif Sake, dar siauriau jam pasirode ax.gif

aš ir blush2.gif tai sakė - kitaip, bet nei geriau nei blogiau, tiesiog kitaip...ir suprask, kad nori: gerai ar blogai lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaikutis gimė nemažas, neplyšau ir nekirpo, bet vyrui skirtumo jokio nėra. Man irgi.
Atsakyti
Sveikos smile.gif esu 35 savaite nestume nestuke.gif ir esu girdejusi apie Kegelio pratimus, tik nzn ar juos geriau daryti pries gimdyma ar iskarta po gimdymo? blush2.gif
Atsakyti