Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(mazojiR @ 2010 12 28, 20:31)
Moterys kurios raso, kad niekas nepasikeite, ar jus to savo vyru irgi klausete?  Nes esu girdejus (is vyru), kad dazniausiai po gimdymu, jau tikrai ne taip buna (islatejimo prasme)....

Manau maksties isplatejimas priklauso nuo raumenu tonuso ir vaiko svorio. Manau, kad dauguma naturaliai pagimdziusiu diskutavo sia tema su savo vyru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2010 12 28, 21:31)
Moterys kurios raso, kad niekas nepasikeite, ar jus to savo vyru irgi klausete?  Nes esu girdejus (is vyru), kad dazniausiai po gimdymu, jau tikrai ne taip buna (islatejimo prasme)....


Manau "ne taip buna" tikrai ne dėl išplatėjimo... Aš 2 kartus gimdžiau. Po pirmo karto labai išplatėjo, tačiau po antro karto gydytoja "sutvarkė" viską puikiai, tad (išplatėjimo prasme), ten viskas net geriau nei prieš pirmą gimdymą...
Tačiau seksas ne toks, o jis ne toks, nes vis dėlto viskas kitaip psichologine prasme. Nežinau kaip kitiems, bet mano vyrui niekas nepasikeitė, o man taip... vaiką iki 6 ryto migdau tai aš verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Skaiciau jusu pasisakymus del maksties isplatejimu ir stiprinimo pratimu. smile.gif

Po gimdymo daznai yra skiriami pratimai dubens dugno raumenu stiprinimui, sie raumenys atsakingi uz maksties, gimdos, slapimo pusles padeti musu organizme. Siu organu padetis ir sveikata po gimdymo pasikeicia. verysad.gif

Kad viska atstatyti i savo vietas reikia sustiprinti dubens dugno raumenis, lygiai taip pat kaip ir bet kuriuos kuno raumenis, kai jie nusilpsta.

Siai bedai spresti pagaliau Lietuvoje atsirado dalykeliai skirti moterims su issitampiusiais, pavargusiais tarpvietes, dubens dugno raumenimis, ir jie pardavinejami ne sex shop parduotuvese schmoll.gif , bet sveikatos reikmenu parduotuvese, kaip medicinine priemone.

Siomis priemonemis tarp gydytoju, kurie linke ne operuoti, o gydyti konservatyviai yra labai didelis susidomejimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neen @ 2011 01 05, 12:02)
Sveikos mamytes,

Skaiciau jusu pasisakymus del maksties isplatejimu ir stiprinimo pratimu.  smile.gif

Po gimdymo daznai yra skiriami pratimai dubens dugno raumenu stiprinimui, sie raumenys atsakingi uz maksties, gimdos, slapimo pusles padeti musu organizme. Siu organu padetis ir sveikata po gimdymo pasikeicia.  verysad.gif

Kad viska atstatyti i savo vietas reikia sustiprinti dubens dugno raumenis, lygiai taip pat kaip ir bet kuriuos kuno raumenis, kai jie nusilpsta.

Siai bedai spresti pagaliau Lietuvoje atsirado dalykeliai skirti moterims su issitampiusiais, pavargusiais tarpvietes, dubens dugno raumenimis, ir jie pardavinejami ne sex shop parduotuvese  schmoll.gif , bet sveikatos reikmenu parduotuvese, kaip medicinine priemone.

Siomis priemonemis tarp gydytoju, kurie linke ne operuoti, o gydyti konservatyviai yra labai didelis susidomejimas.  thumbup.gif

Gal gali placiau papasakoti? Nes mano gydytoja tik pasake, kad vasara su dviraciu vazineciau nuo ryto iki vakaro, o taip man labai padejo sustiprinti raumenis uzsiemimai sporto saleje.
Atsakyti
pas mane viskas tas pats kaip buvo thumbup.gif nescia budama bijiojau,kad neisplatetu,tai iskart po gimdymo pradejau daryti maksties pratimus,bet pasirodo viskas liko taip kai ir buvo,na gal ir maksties pratimai padejio dariau juos apie menesi..
Atsakyti
Paskaičiau šią temą, nes aktuali 100 proc. Man po gimdymo jau 4 metai, ir jokių prošvaisčių. Tikrai ,,praplatėjo", nors po 1-o gimdymo nieko panašaus nebuvo. PLZ, patarkit ką nors konkrečiai. Piniguose nsimaudom, bet su vyru jau ir apie operaciją pakalbam, nes nežiūrint visos įjungtos fantazijos ir kuo karščiausių jausmų - abiem nieko gero
Atsakyti
reikia kreiptis pas gydytojus
Atsakyti
Man per gimdymą sfinkteris plyšo, tai gydytoja jau antrą dieną liepė stengtis sutraukinėti tą raumenuką (čia turbūt tie kegelio pratimai išeina, kurie ir makšties raumenis treniruoja). Tai treniravausi taip kokį mėnesį mažiausiai. Ir vyras jokio praplatėjimo nejaučia ax.gif
Atsakyti
o man visada buvo įdomu , kaip suprasti "plati" tu ar ne? aš kažkaip net nepamenu kokia ten buvau iki gimdymo , senokai buvo biggrin.gif ta ir nežinau su kuo palyginti , bet kiek su draugem kalbam taip ir negalim suprasti kur jau platu kur ne ., ar įmanoma be vyro pagalbos ir konsultacijos ta atpažinti ? biggrin.gif
Atsakyti
Oj va šito aš labiausiai ir bijau doh.gif Esu jau antrą kartą nestuke.gif , pirmas buvo CZ tai viskas po jo kuo puikiausiai, jokių permainų ir pokyčių mūsų intymiame gyvenime wink.gif Aišku išskyrus tai, kad jau reikia derintis prie vaiko grafiko, negali bet kada biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Bet va antras nežinau ar bus CZ ar natūralus, labai bijau tų neigiamų pasekmių po natūralaus gimdymo unsure.gif unsure.gif O dar kai pasiskaičiau temutę, tai išvis dabar baisu.... unsure.gif Jau svajoju apie antrą CZ, nors ir turejau daug komplikaciju po pirmo CZ doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:

QUOTE(A... @ 2011 02 02, 00:12)
o man visada buvo įdomu , kaip suprasti "plati" tu ar ne? aš kažkaip net nepamenu kokia ten buvau iki gimdymo , senokai buvo biggrin.gif ta ir nežinau su kuo palyginti , bet kiek su draugem kalbam taip ir negalim suprasti kur jau platu kur ne ., ar įmanoma be vyro pagalbos ir konsultacijos ta atpažinti ? biggrin.gif


na manau, kad geriausias atsakymas čia biggrin.gif :

QUOTE(Mojo @ 2005 03 07, 17:47)
O as po gimdymo patyriau didziuli soka - nebepazistu savo kuno. Erdves tokios, jog vyra reikia uz ausu laikyti, kad neismuktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morfija: 02 vasario 2011 - 11:37
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Morfija @ 2011 02 02, 12:36)
Bet va antras nežinau ar bus CZ ar natūralus, labai bijau tų neigiamų pasekmių po natūralaus gimdymo  unsure.gif  unsure.gif O dar kai pasiskaičiau temutę, tai išvis dabar baisu....  unsure.gif Jau svajoju apie antrą CZ, nors ir turejau daug komplikaciju po pirmo CZ doh.gif  doh.gif  doh.gif

O koks skirtumas tarp neigiamų pasekmių po natūralaus gimdymo ir komplikacijų po CO? blink.gif
Atsakyti