Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(aurėjaa @ 2010 09 03, 12:20)

Nejuokinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2010 07 20, 11:23)
man MB kaip tik sakė, kad po gimdymo tapau dar siauresne  blush2.gif

cia pajuokavo jis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 09 13, 11:36)
cia pajuokavo jis  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Kad kazkaip normaliai viskas.Jau 2 gimdymus atlaikiau, niekas ten neisplatejo ax.gif
Atsakyti
Sveikutes! Nezinau kaip ten su tuo platumu pas mane g.gif ,bet ,kad po gimdymo dvigubai didesni malonuma jauciu ,tai faktas thumbup.gif .
Atsakyti
man kaip tik atrodo, kad tapau dar siauresne nei buvau anksiau biggrin.gif
Atsakyti
gera temelė thumbup.gif blush2.gif pas mus su artimais santykiais viskas gerai buvo ir prieš gimdymą ir po jo, gal tik tiek kad su metais tobulėjam ir šioje srityje thumbup.gif
Atsakyti
net netikėjau, kad tokia tema užvesta. Noriu ir aš pasisakyti. Po antro gimdymo dariausi makšties plastinę operaciją bei gimdos pakėlimą (prisiuvo prie pilvo sienos). Man taip reikėjo daryti, nes buvo antriniai gimdymo plyšimai bei kažkokia gimdos raiščių patalogija, žodžiu, klyne iškrisdavo "guzas"... Kaip tai pasidarė, buvo šokas. Ginekologė tame nematė nieko blogo blink.gif metus laiko liepė laukti ir daryti tarpvietę stiprinančius pratimus. Jie nepadėjo. Po operacijos viskas susitvarkė, bet seksas... totali katastrofa. Skausmas siaubingas, kas yra orgazmas seniai pamiršau. Vyras pamatęs mano perkreiptą fizionomiją irgi, kaip čia pasakius, džiaugsmu netrykšta. Man dabar yra blogai. O tos, kurios galvoja daryti makšties plastiką (susiaurinimą) ir dar be rimtos priežasties, o tik tam, kad vyrui būtų geriau, yra tiesiog mazochistės, arba nesuvokia, nežino padarinių. Man ginekologė sakė, kad turtingų ponų meilužės darosi šią operaciją po gimdymų. Ir darosi tik dėl vyrų, moteriai ši operacija sekso reikalus tik pablogina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 05 gruodžio 2010 - 12:01
Pas mane lyg ir tokia pati liko, is pradziu maniau kad net pasiaurejo, bet paskui supratau kad susijaudinus sudreksta maziau nei pries gimdyma, todel ir trintis geresne ax.gif
Atsakyti
viskas kaip buve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2010 11 29, 03:12)
Sveikutes! Nezinau kaip ten su tuo platumu pas mane g.gif ,bet ,kad po gimdymo dvigubai didesni malonuma jauciu ,tai faktas thumbup.gif .

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Moterys kurios raso, kad niekas nepasikeite, ar jus to savo vyru irgi klausete? Nes esu girdejus (is vyru), kad dazniausiai po gimdymu, jau tikrai ne taip buna (islatejimo prasme)....
Atsakyti