Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(Marijka_lt @ 2010 07 12, 14:08)
Sveikos. snekejau su viena sporto klubo trenere del formu atstatymo po naturalaus gimdymo, tai ji pasake, kad gali padeti koju raumenu stiprinimo pratimai. Tai uzsirasiau, dabar 2 dienas sportuoju. stiprinu kojas. Kol kas jokio rezultato cray.gif Jauciu reikes eiti pas gine ir tartis del operacijos. sad.gif Ar skaito sia temele tos, kurios turejo sia problemele ir po operacijos laimingos ir patenkintos liko? Gal kas zino kaip buti su islindusiu slapimo kanalu? Kaip ji atgal ikisti  g.gif

Manes iskarto paklause,ar turiu problemu kazkokiu su slapimu,siaip stipria pusle negaliu pasigirti..o ir kanalas pas mane taip pat traumuojamas reikes apie tai pasakyti,o as ryt jau einu prisiduoti tyrimus reikalingus operacijai,ir pirmadieni guluosi ax.gif siandiena dar buvau pas gine tai nuvele : o jei padarys per siaurai kas tada lotuliukas.gif doh.gif tikiuosi,kad operacija padarys gerai,ir po jos busiu laiminga ir grys mano lytinis geras gyvenimas,kaip anksciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Charioll @ 2010 07 08, 21:18)
Sveikos,na as del ''oro'' siurbimo i maksti neklausiau..Bet nepamenu kur skaiciau straipsni,kaip pas viena moteri buvo toks isplatejimas,kad sedantis visada tas oras iseidavo,ir sukeldavo tokius garsus,kad negaledavo atlaikyti kreivu zvilgsniu zmoniu  doh.gif ,o man atrodo,kad cia viskas del isplatejimo...Mano atveju beda delto,kad gimdydama neplysau...vieno zodziu pasake,kad mano raumenys visiskai laisvi  verysad.gif ir operacija man yra reikalinga,nebent dabar gimdyciau antra vaika (o deje to nebus,nes nuo rugsejo i mokslus) ir dar jauna esu 21m tai as dar iki 30 m galiu netureti vaiku  :ax:aisku pasake,kad po sios operacijos nebegalesiu gimdyti naturaliai...bet as tikrai nezadu laukti ir gyventi su sia beda maziausiai dar 5m.
Beje siaip ne taip per pazystamus zmones susivairavau sia operacija...vien zo tokio amziaus kaip as,man gine pasake,kad niekas man nedarys tokios operacijos ir niekur nesikreipti,nes darytu tik tokiu atveju jei pas mane gimda iskristu tarp kelenu,arba slapimo nelaikyciau..tai va 4u.gif

Saunuole. Pirmiausia, kad ryzaisi, o antra, kad esi atkakli ir pasiekei, kad tave operuotu. 4u.gif
Atsakyti
hmmmm. o jus nei viena nebandet vaginaliniu kamuoliuku? jie stiprina maksties raumenis. tam tikri pratimukai (kegelio tarkim) + vaginaliniai kamuoliukai manau daug kam pagelbetu ir be operacijos. is savo patirties galiu pasakyti. smile.gif . apie juos galiu ir per az parasyti, jei kam idomu.
Atsakyti
Nebandziau situ kamuoliuku , po pirmo viskas ten gerai ... Ziuresiu, kaip bus po antro g.gif ax.gif
Atsakyti
Charioll kaip praejo operacija??? blush2.gif
Siandien buvau nuejusi pas gydytoja, ji mane apziurejo ir pasake, kad problemele yra, bet koks gydytojas zinos kaip geriau susiaurinti 1 mm arba 5 mm??? Pasake, kad po tokios operacijos naturaliai gimdyti galima, bet vel bus plisymai ir pan., todel galima prasyti CO. Taip pat pasake, jei greit planuosim antro, tai galima palaukti ir gimdymo metu akuserei paaiskinti situacija ir ji graziai viska susius, bet man atrodo cia nusisnekejo gydytoja, nes negirdejau, kad akuseres dar ir plastika darytu.

Del pratimu ir kamuoliuku. Nepadeda!!! schmoll.gif
P.S. Visada norejau gimdyti naturaliai, nes vyras buvo man siek tiek per didelis, dabar kaip ir viskas super, bet nuolat traumuojamas slapimo kanalas, po visko sisioti tai skausmas nerealus, plius nuolatiniai oro arba vandens siurbimai nervuoja, nuolat reikia galvoti kokia poza pasirinkti, kad aplinkiniai nieko nepagalvotu. doh.gif
Atsakyti
man MB kaip tik sakė, kad po gimdymo tapau dar siauresne blush2.gif
juokauju, kad seselė, matyt, susiuvo per daug lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As jau po operacijos,viskas super thumbup.gif esu labai patenkinta,tik poto nuo skausmo nemalonus duriai i sikniuka,niekas neleidzia net kad uzeitu skaudeti,tai net nejauciu,kad turejau operacija wink.gifo del naturalaus gimdymo tai man pasake,kad jau po sios operacijos PSIO ;)nes jei gimdyti naturaliai,tai ir sunkiai butu ir gali plysti taip,kad poto jau net niekas neatstatys vieteles wink.gif
Papildyta:
Beje Marijka_lt eik pas A.Fabijonaviciu ir viskas bus gerai,neliks klausimu ir baimiu kiek ten siaurinti,nes jis sias operacijas daro tobulai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Charioll @ 2010 07 23, 09:38)
Sveikos 4u.gif
As jau po operacijos,viskas super  thumbup.gif esu labai patenkinta,tik poto nuo skausmo nemalonus duriai i sikniuka,niekas neleidzia net kad uzeitu skaudeti,tai net nejauciu,kad turejau operacija wink.gifo del naturalaus gimdymo tai man pasake,kad jau po sios operacijos PSIO ;)nes jei gimdyti naturaliai,tai ir sunkiai butu ir gali plysti taip,kad poto jau net niekas neatstatys vieteles wink.gif
Papildyta:
Beje Marijka_lt eik pas A.Fabijonaviciu ir viskas bus gerai,neliks klausimu ir baimiu kiek ten siaurinti,nes jis sias operacijas daro tobulai  mirksiukas.gif

Sveikinu Charioll, kad viskas praejo sklandziai ir likai patenkinta rezultatu 4u.gif Planuoju pas Ji eiti. Buvau pas Galvosiene tai patare kreiptis i Fabijonaviciu arba pas Dirzauska. Dabar priduodu tyrimus, nes rado uzdegima ir leksiu tvarkyti savo nuskriausta kuno dali blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 07 24, 00:58)
Sveikinu Charioll, kad viskas praejo sklandziai ir likai patenkinta rezultatu  4u.gif Planuoju pas Ji eiti. Buvau pas Galvosiene tai patare kreiptis i Fabijonaviciu arba pas Dirzauska. Dabar priduodu tyrimus, nes rado uzdegima ir leksiu tvarkyti savo nuskriausta kuno dali  blush2.gif

Ir pasiruoks paploninti pinigine tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Charioll @ 2010 07 24, 07:53)
Ir pasiruoks paploninti pinigine  tongue.gif  thumbup.gif

Jei ne paslaptis, kiek tau kainavo operacija, nes as girdejau, kad iki 1000 lt .
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2010 07 24, 09:57)
Jei ne paslaptis, kiek tau kainavo operacija, nes as girdejau, kad iki 1000 lt .

Cia gal senais laikais tiek....as i AZ tau atr wink.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurėjaa: 03 rugsėjo 2010 - 11:22