Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(Proud_Mommy @ 2009 11 15, 14:27)
Nepergyvenk.. Juk po gimdymo dar hormonai nesusireguliavo..juolabiau prisideda nuovargis. Juk tiek demesio vaikams atiduodam.
As su vyru dar nebandziau, tai nezinau kaip ten kas  blush2.gif

O kodel dar nebandet?Juk vaikeliui 5 men?
Atsakyti
QUOTE(ELVYRA @ 2009 11 28, 20:57)
4u.gif  sveikos 4u.gif  situacija kebloka smile.gif  pazistama pagimde leliuka pries 6 men, plyso. siuvo. kai po menesio buvo pas ginekologe, ta kazka sumurmejo kad mozaika ten. tai toji po to apsiziurejo ir pradejo sakyti kad pas ja kazkokios kaip odos ataugeles, ne ant lytiniu lupu mazuju, o zemiau.. vnz nesupratau apie ka ji sneka g.gif  jai patart ar nuramint negaliu, nes man nei plysho nei siuvo g.gif gal jai tikrai taip baisiai susiiuvo? ji jau pradeda galvoti apie plastine operacija blink.gif

jei ten jaj plyso kaklelis,ir nelabai gaziai susiuvo,tai ten tokie negrazumai ir matos,as kai nezinojau,neziurejau,tai ir buvo gerai,o kai pamaciau,tai pati ir issigandau,jau norejau klaust vyra,ar cia taip buvo,ar auga kas,bet paskui gines paklausiau ir ji pasake,kad negraziai susiutas kaklelis,o gal jis negraziai suplyso,ir kitaip nejo susiut g.gif
Atsakyti
ax.gif Gal kas susiduret su tokia problema?Per antra gimdima kirpo ir susiuvo.Nuejus po 6sav pas gydytoja pasirodo,kad keletas siuliu isire verysad.gif ,sake po kazkiek laiko jei jausiu diskomforta galesiu plastine operacija darytis.Praejo metai ir pasiryzau tai operacijai,nes del to ir pati blogai jauciuosi verysad.gif .Gal kas daretes?
Atsakyti
sweikos...
ir as pasipasakosiu
mano gimdymas buvo komplikuotas reikejo traukti vaikeli su znyplem ir pompom todel mane prakirpo nuo iki blink.gif zodziu tikrai daug. man labai skaudejo kai siules gijo ir net dabar kai jau 2 men praejo jauciu tempima kai tupiu arba sedziu ant tuoleto, net liesdama maksti jauciu kad ji visiskai kitokia. atrodo kad ji nemano, vyras sako kad jam viskas tvarkoje kaip ir anksciau, o man viskas kitaip, ten daug jautriau, ir seksas del to tapo malonesnis, taciau truputi platoka atrodo, sakau gal dar ankstoka, gal dar susitrauks truputi, nors jei ir susitrauks man vistiek reikes daug laiko iprast prie naujos maksties biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,mamytes. bigsmile.gif va,pas mane buvo tokia problemele po gimdymo,bet po puse metu atsistate daug maz,vaikinas,sako,kad viskas,jam patinka ir itinka rolleyes.gif o man kitaip,nes per gimdyma trauke vaikeli su pompos pagalba,mane kirpo,o jau kaip susiuvo.... mega_shok.gif zodziu,ziauru...kai mylimes,nejauciu tokio malonumo kaip anksciau,ir daznokai,man skauda...bet net pati nesuprantu kur,nei maksti,o pilva,zodziu...o kai buvau pas ginekologe,siap patikrai,tai viskas gerai pasake...
Atsakyti
sveikutes. man nebuvo nei kirpimu, nei plysimu, nei siuvimu, bet del isplatejimo tai bijau. vyras irgi nerimauja. unsure.gif
Atsakyti
Nepergyvenk viskas bus OK wink.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 06 28, 00:48)
sveikutes. man nebuvo nei kirpimu, nei plysimu, nei siuvimu, bet del isplatejimo tai bijau. vyras irgi nerimauja.    unsure.gif



tikrai nepergyvent, svarbiausia saziningai ir reguleriai daryti klego pratimus, na bent 3 kartus per diena, kuo daugiau tuo geraiu, 10 ilgu ir letu 10 greitu , tikrai nepasakciau kad skirtuma jausciau, vyras sake kad jam ir nieko nesijaucia. beja sie pratimai patariami po gimdymo visam laikui, gali but kaip profilaktika nuo smunkancios gimdos
Atsakyti
Merginos, gal susidurete su tokia problema. Gimdymo metu plysau iki ausu plius dar kirpo nuo iki verysad.gif praejo 7 menesiai po gimdymo, bet iejimas i maksti koks buvo toks ir liko ir kai pasirenki kokia nors poza tai prasideda oro siurbimas i maksti, o poto tas oras is intymios vietos iseina ir gavosi negeri garsai doh.gif Plius dar iki siol matau slapimo kanala ir santykiajant su vyru jis nuolat traumuojasi ir poto skauda. Gine pasake, kad greit turetu susitvarkyti... bet kiek galima laukti ? sad.gif Gal kam taip buvo? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,turiu ir as problemu,tai kazkur uz men zadu operacija siaurinimo darytis,nes jau gyvenimas nebemielas darosi doh.gif renku dabar visa info kaip kur kas.....
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as gimdziau galima sakyti kaip jau ir pries sesis metus, dukrytei jau liepos 12 6metukai, per gimdyma kai ikirpo kad vandenys isbektu viduje tai daugiau ir neplysau bet susiuvo sutvarke nepamenu kiek tiksliai laiko praejo bet labai bijojau po gimdymo myletis...pasislapinus apsivalydavau paciu minksciausiu popierium blush2.gif nes tiek nepernesu skausmo doh.gif bet neskaudejo man ftiu ftiu ftiu viskas man ten sugijo tik sake zaizdele yra bet ji tokia mazyte kad nieko mano sveikatai negali itakoti ax.gif o dabar po 6 metu besimylint su vyru nesuprantu kodel ir kaip pas mane oro prieina blush2.gif o paskui taip nemoloniai buna doh.gif blush2.gif nezinau kaip ta diskomforta galima pasalinti g.gif jei is vis galima blink.gif seip ka pastebejau blush2.gif : jei vyras "ieina ir neiseina daznai" (gal supratot blush2.gif ) tada nieko nebuna schmoll.gif jokio oro viskas ciki rolleyes.gif nu bet jei is nugarytes mylimes o paskui pakeiciame poza tai ojjjjj buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Charioll @ 2010 07 05, 00:43)
Sveikos,turiu ir as problemu,tai kazkur uz men zadu operacija siaurinimo darytis,nes jau gyvenimas nebemielas darosi  doh.gif renku dabar visa info kaip kur kas.....

Sveika, niekas nesitaria sutavimi kiek reikia siaurinti, padaro savo nuoziura. Operacija su epidurine nejautra siuva ir tiek be jokiu lazeriu ar kazkokiu tai techniku. Skausminga po operacijos, bet jei yra labai blogai tai daraisi ir tiek. Sunkiausia buvo pries operacija, kol gydytojui ir ne vienam irodinejau kad tikrai yra labai blogai. Kai papuoliau pas tinkamus gydytojus pasirodo kad tokios operacijos jiems kasdienybe. Sėkmės
Atsakiau ir į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redsunrise: 05 liepos 2010 - 14:32