Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

LABAI PRASAU PAGALBOS man buvo kirpta tarpviete. jau po dvieju sav. nejauciu jokio skausmo ar diskomforto, bet pasiziurejus atrodo, kad ten visiskai niekas neuzgijo, kaip buvo kirpta taip ir liko. skyle ziojeja beveik iki pat isanges. ar gali taip buti? pati gyvenu ne LT todel nera taip lengva gauti kvalifikuota mediku pagalba. labai prasau, patarkit. ar bent parasykit kaip ten viskas turi atrodyti po kirpimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzizzzi @ 2009 10 28, 18:34)
LABAI PRASAU PAGALBOS man buvo kirpta tarpviete. jau po dvieju sav. nejauciu jokio skausmo ar diskomforto, bet pasiziurejus atrodo, kad ten visiskai niekas neuzgijo, kaip buvo kirpta taip ir liko. skyle ziojeja beveik iki pat isanges. ar gali taip buti? pati gyvenu ne LT todel nera taip lengva gauti kvalifikuota mediku pagalba. labai prasau, patarkit. ar bent parasykit kaip ten viskas turi atrodyti po kirpimo g.gif



Manau bet kokiu atveju turite kreiptis į medikus pagalbos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M. @ 2009 09 07, 12:32)
Ir man labai panasiai yra,tik man skauda kai snatykiauju su vyru...po to tvinksi ir skauda  verysad.gif


prapletejimu jokiu nejauciu, o kai uzkalusiau vyro jis sake viskas ciki:) sako tu gi nezinaj kokiu plaaaaciu yra:)))) tad paguode kaip tikrasvyras lotuliukas.gif o problema turiu... jauciu tiesiog tempima toki kai santykiaujam... atrodo neelastinga vieta ten kur siuta. nesuprantu. klausiau gines, o ji viskas cia super susiuta net nesimato. tai ka zinau verysad.gif
Atsakyti
sveikos kazkaip man isore tokia kaip istynus plysus nebuvau. Bet va kas galvoje apsiverte seniau (iki leliaus) noredavau daugiau nei vyras manjake buvau rolleyes.gif o dabar visiskai noro nera. gal kam irgi buvo?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 11 14, 22:03)
sveikos  kazkaip man isore tokia kaip istynus plysus nebuvau. Bet va kas galvoje apsiverte seniau (iki leliaus) noredavau daugiau nei vyras manjake buvau rolleyes.gif o dabar visiskai noro nera. gal kam irgi buvo?

gal dar maitini?
palauk, naturaliai viskas susitvarkys, kai lialius paaugs. dabar jis svarbiausias. anksciau vyras buvo pirmas.
Atsakyti
na man tai neisplatejo,o seksas dar geresnis nei pries gimdyma thumbup.gif daug geriau viska jauciu
Atsakyti
maitinau tik viena men. tada kaip tik norejau, o dabar ne galvoju gal tik savo nenoriu, bet kad ir kitu ne smile.gif frigidiska pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 11 14, 21:03)
sveikos  kazkaip man isore tokia kaip istynus plysus nebuvau. Bet va kas galvoje apsiverte seniau (iki leliaus) noredavau daugiau nei vyras manjake buvau rolleyes.gif o dabar visiskai noro nera. gal kam irgi buvo?

Nepergyvenk.. Juk po gimdymo dar hormonai nesusireguliavo..juolabiau prisideda nuovargis. Juk tiek demesio vaikams atiduodam.
As su vyru dar nebandziau, tai nezinau kaip ten kas blush2.gif
Atsakyti
Man kaip tik susiaurejo, bijodavau vyro, kaip nezinau ko. Net verkdavau...Bandem visaip, su lubrikantais....dabar jau beveik nejauciu skausmo, bet siaura tai labai, ir nieko nejauciu su vyru...Toks jausmas, kad ten po kirpimo nejautru visiskai...sad.gif Nors jau beveik 10 men, bet randa jauciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzizzzi @ 2009 10 28, 16:34)
LABAI PRASAU PAGALBOS man buvo kirpta tarpviete. jau po dvieju sav. nejauciu jokio skausmo ar diskomforto, bet pasiziurejus atrodo, kad ten visiskai niekas neuzgijo, kaip buvo kirpta taip ir liko. skyle ziojeja beveik iki pat isanges. ar gali taip buti? pati gyvenu ne LT todel nera taip lengva gauti kvalifikuota mediku pagalba. labai prasau, patarkit. ar bent parasykit kaip ten viskas turi atrodyti po kirpimo g.gif

Tau ja turejo susiuti. Jei buvo susiuta ir per anksti atsisedai, galejo siulai isirti (2 savaites negalima sestis).
Atsakyti
Na po pirmo vaiko plysau iki ausu doh.gif ,po to buvo sexas kaip pirma karta ir skaudejo ir net kraujo buvo,tai vyras sako jei nezinociau,kad gimdei tai sakyciau,kad mergaite dar lotuliukas.gif .Na o po antro tai buvo CP tai viskas liko kaip po pirmos,tik aisku sexa dabar nera toksai malonus,sakyciau dar organizmas neatsistate i savo vezes,reik laukti ir viskas bus ciki tongue.gif .O tai mamytei ,kuriai ir dabar plyse tai turi eiti pas gine gali buti,kad anksciau atsisedo ir siules isiro todel dabar taip yra...
Atsakyti
4u.gif sveikos 4u.gif situacija kebloka smile.gif pazistama pagimde leliuka pries 6 men, plyso. siuvo. kai po menesio buvo pas ginekologe, ta kazka sumurmejo kad mozaika ten. tai toji po to apsiziurejo ir pradejo sakyti kad pas ja kazkokios kaip odos ataugeles, ne ant lytiniu lupu mazuju, o zemiau.. vnz nesupratau apie ka ji sneka g.gif jai patart ar nuramint negaliu, nes man nei plysho nei siuvo g.gif gal jai tikrai taip baisiai susiiuvo? ji jau pradeda galvoti apie plastine operacija blink.gif
Atsakyti