Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

MANISKIS SAKO , KAD PADIDEJO BISKI biggrin.gif BET MAN TOKS JAUSMAS, KAD SUMAZEJO, NES MYTETIS MALONIAU smileysex.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DASIK: 07 gegužės 2009 - 15:57
Man irgi atrodo, kad pasikeicia, man toks jausmas , kad "ten didesne skilute" pasidare biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pasiklausk vyro biggrin.gif
mano atveju padidejo vietos,bet po antro gimdymo ,kai plysau ir siuvo,vyras sake "ten" sumazejo vietos blink.gif smile.gif
Atsakyti
nu blyn, man tai plysimas per klitori buvo, tai dabar, praejus 4men, galiu pasakyt, kad atrodo ten viskas tikrai nebe taip, gal blogai susiuvo ar kazkaip ne taip uzgijo blink.gif vyras irgi ta pati sako, bet atseit jam netrukdo, man irgi dzin ta isore, bet mylintis pradzioj vis dar tempima jauciu. uztat pabaigoj viskas tiesiog super blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deex @ 2009 05 05, 17:05)
ziuresim  g.gif  biggrin.gif  blush2.gif
user posted image

mmh,kodel cia dvi liniuotes g.gif
Atsakyti
pas mane teko kirpti,sukabino 3 kabemis,ar kaip ten vadinasi 4u.gif tai va ploviau maksti po gimdymo 4 kart per diena tantumrose milteliai ir maziau nei po 2 sav jau nebeskaudejo ir po 2 sav iskrito siulu mazgeliai smile.gif pabandem smileysex.gif gal po 3 sav, jau buvo baigesis krraujavimas, labai stipriai susijaudinau,ir sudrekau, bet dar lubrikantu pasinaudojom viskas vyko letai labai net letai, pati valdziau jo iejima i mane, na tempe jausmas ne koks buvo pirmus kokius 5 judesiukus o po ju ah...geras buvo, ne taip kaip turetu bet gerai buvo blush2.gif o db jau 6 menesiai maziui...tai ojojoj esu dar labiau istroskus nei anksciau blush2.gif 4u.gif thumbup.gif o po pirmo karto klausiau pas vyra ar praplateja ar jauciasi randas, tai randa jaute tik liesdamas rankas, ir tipo biski praplateja, bet dabar jau to nebejaucia,o rando nebeliko, na jis susilygino, nejauciu nei as thumbup.gif viskas tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 05 02, 22:48)
O man praplatejo. Arba dar iki galo nesusitrauke biggrin.gif ir myletis nesinori sad.gif vyras nieko nesako, bet... Ar visoms nesinori po gimdymo kazkiek laiko  smileysex.gif


Man irgi kol kas atrodo, kad yra siek tiek praplateje. Nors gal dar viskas nera gryze i savo vietas g.gif . O man baigia gryzti noras myletis. Nereikejo mums jokiu lubrikantu ir neskaudejo visai pirma karta mylintis, nors buvau plysusi ir siuta. Man labai greitai sugijo, siulai istirpo ir dabar jau rando beveik nesijaucia. Gal labai gerai susiuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
mane tai siuvo skersai isilgai tai man atrodo kad paliko siauriau, nors vyras sako kad taip pat blink.gif
Atsakyti
man irgi tas pats, toks jausmas, kad po pirmo gimdymo dar labiau viskas susiaurejo, net ginekologe sake, kad kaip negimdzius, ziuresim kaip bus po antro gimdymo.
Atsakyti
jokio skirtumo nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 09 21, 21:53)
po gimdymo vis dar jaučiu diskomforto...daugeliu atvejų...jaučiu tarytum siūlė būtų nesugijusi ar "sulopyta" doh.gif ....
Nežinau ar kalbėti apie tai su gydytoja? juk ji nepripažins savo "nedadarbo" ar blogo darbo, o gal skubėjimo savo darbe g.gif ...

o gal tikrai ryžtis operacijai?

gal nori kas patarti? unsure.gif


Ir man labai panasiai yra,tik man skauda kai snatykiauju su vyru...po to tvinksi ir skauda verysad.gif
Atsakyti
tai kreipkis i gydytoja,taip negerai ir neturi buti.. schmoll.gif
Atsakyti