Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

nu jo,mane irgi siuvo,ilga laika negalejau sedeti bijojau net prisiliesti ten kai reikdavo prausti,mb tai nieko labai nesako bet ir pati jauciu kad netaip kaip anksciau ir daznai buna sausoka kas sukelia diskomforta daugiau nei malonuma.
Atsakyti
QUOTE(Nemezija @ 2007 08 28, 23:19)
Man atrodo, kad mane po antro gimdymo taip nepavydetinai "siauriau" susiuvo.  doh.gif  Dukrytei 2 men, pora kartu bandem  smileysex.gif , bet nesekmingai. Jei kas esat patyre skrandzio tyrima, tai butu tas pats tik is kito galo- lauki kada istrauks  doh.gif  Toks jausmas, kad kazka plesia. O kas kiek metu tu gimdei, ir ar visa laika ir skaudejo?  blink.gif  Nejaugi as pasmerkta be to, arba kanciai?


Seip tai dar visai nedauk laiko praejo ir sakoma kad veliau kuo reguleriau bus sexas tada jau turetu nesijaust. Mano mergaitei jau 11 men bet as buna dienu kad kartais siules atrodo jauciu. O jau is pradziu pirmi kartai tai atrodo kad peilio asmenys ten...
Atsakyti
Nors jau praejo beveik puse metu, bet man toks jausmas, kad susiaurejo viskas gerokai. Nors buvo detos tik dvi siules. Su vyru vos pora kartu bandem smileysex.gif , man tikrai skaudejo, toks tarsi tempimas siules vietoje. O ir noro nelabai yra sad.gif Labai tikiuosi, kad gal kada nors susitvarkys....
Atsakyti
mano gimdymas naturalus buvo, ir tik truputuka 'iplysau',tai net nesiuvo. jau 2 metai praejo po gimdymo,viskas sugije,i savo vietas sugrize,bet tas iplysimas matosi (na vyras nieko nesako - jam viskas kaip ir anksciau atrodo smile.gif ). O kad moteris pasikeicia po gimdymo,tai - faktas. Keiciasi visas organizmas - ir 'ten' taip pat smile.gif
Atsakyti
man atrodo, kad pasikeicia..nes toks jausmas, kad ten susiaurejo rolleyes.gif nors manau dauguma vyru mano, kad po gimdymo pas mus ten viskas ir lieka issiplete ir mes nieko nejauciam kai mylimes...bet...as drasiai galiu tai paneigti smile.gif
Atsakyti
Kadangi as turiu tris vaikelius, tai galiu pasakyti, kad man visus tris kartus kitaip lotuliukas.gif Po pirmojo jaunikaicio gimimo, buvau truputi apibrozdinta, tai buvo dvi siules, kurios erzino visus pirmus metus smileysex.gif Po antrojo, nors ir neplysau ir nesiuvo, bet atrode, kad viskas ten pertempta unsure.gif Sedeti baisu, i tulika eiti dar baisiau, ka jau kalbeti apie smileysex.gif Na o po treciosios dukrytes gimimo atsigavau bigsmile.gif Viskas ten atrodo daug geriau negu pries visus gimdymus, o smileysex.gif nerealus wub.gif
Atsakyti
Po gimdymo viskas kaip ir anksciau,niekas nepasikeite ax.gif
Atsakyti
Man asmeniškai "ten" niekas nei praplatėjo, nei pasiaurėjo schmoll.gif .O ir vyras sako, kad viskas taip kaip buvo iki gimdymo thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ggggreta: 02 gegužės 2009 - 11:01
O man praplatejo. Arba dar iki galo nesusitrauke biggrin.gif ir myletis nesinori sad.gif vyras nieko nesako, bet... Ar visoms nesinori po gimdymo kazkiek laiko smileysex.gif
Atsakyti
biski susiaurejo biggrin.gif
Atsakyti
ziuresim g.gif biggrin.gif blush2.gif


user posted image
Atsakyti
tikiuosi ir man bus viskas taip gerai kaip jus rasot ax.gif
nekirpo manes, tad bent jau isoriskai kolkas viskas savo vietose mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti