Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

na man irgi plyso dar ir kirpo ir siuvo ir viduj pilna siuliu pridare nes vaikas kumstukais prie galvytes ejo...tai visa buvau is skiauteliu sulopyta doh.gif ,na ilgai skaudejo ten oj kaip bijojau MB cool.gif bet viskas jau tvarkoje ir jis sako kad niekas ten nepraplateje blush2.gif
Atsakyti
Man jau 3 men po gimdymo,bet niekas neiseina su vyru,nes skauda viduj.Buvau pas savo ginekologe sako siule viduj reikia udegint,bet reikia vaziuot i ligonine,o maziuka kur paliksi.Gal kam panasiai buvo,gal nereiks gultis i ligonine,gal tik keleta kartu apsilankyt?
Atsakyti
na man po antrojo tai net baisu pradeti su MB, nors jau praejo 6 avaites, nei plysau nei siuvo, nei kirpo, bet vaikinas gime 4350 kg, o as tokia smulki... doh.gif tai man ten viskas atrodo issiverte i kita puse, o ir tarpvietes oda tokia plona pasidare, kad net valantis toletiaku atrodo plish verysad.gif verysad.gif verysad.gif oka jau kalbeti apie smileysex.gif
dar iki siol nejauciu raumenuku "ten" viduj, net kegelio pratimu negaliu daryti, jie (raumenys) tiesiog nesusitraukia... ech... unsure.gif
Atsakyti
Nekirpo, neplyšo, nesiuvo (plyšo tik gimdos kaklelis ir dalis gimdos sienelės, tai siuvo tik ten). galiu pasakyti, kad pasikeitė, bet tikrai ne išplatėjo, o kaip tik- susiaurėjo. blush2.gif Ta pastebiu iki šiol (praėjo nuo gimdymo jau 2 metai) ne tik aš, bet ir MB ax.gif
Atsakyti
mane taip pat kirpo siuvo,ir dar per stipriai susiuvo,bet niekas ten nepasikeite smile.gif
Atsakyti
Man plyso,siuvo,is pradziu atrode,kad bet kaip sukabinta,bet dabar,kai praejo 3.5 men.,atrodo lyg ir normaliai. Nors smileysex.gif 2 men. jauciau tempima.
Atsakyti
as buvau kirpta ir tikrai galiu psakyt, kad pradzioj atrode, kad ten tikrai negali viskas grizti i vietas, nes taip viskas tragiska buvo, tas kraujavimas, negalejimas sedet ir t.t., bet dabar praejus 4 men, nebejauciu nieko, viskas net geriau nei pries gimdyma:super
Atsakyti
o man tai atrodo, kad susiaurejo ten... blush2.gif dare CP, o panasu, kad organizmui nedaejo, kad vaika per virsu istrauke, tai ten papildomai vistiek susitrauke
Atsakyti
Man po dviejų vaikų, viskas liko kaip ir buvę... gimdymai abu naturalūs, tačiau po antro gimdymo vis dar neatgaunu geismo...jaučiuosi dėl to nenormali... sad.gif Dar vis maitinu krūtimi, nors jau dešimtas mėnuo eina...Kaži kada tai atsistatys?
Atsakyti
vyras sake kad atrodo, jog db ten net siauriau nei buvo pries gimdyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2009 02 04, 12:52)
Man po dviejų vaikų, viskas liko kaip ir buvę... gimdymai abu naturalūs, tačiau po antro gimdymo vis dar neatgaunu geismo...jaučiuosi dėl to nenormali... sad.gif Dar vis maitinu krūtimi, nors jau dešimtas mėnuo eina...Kaži kada tai atsistatys?

Pas mane labai panaši situacija - du natūralūs gimdymai, plyšimai, kirpimai, siuvinėjimai, ir, manau, kad liko lyg ir tas pats, tik dar turiu ir nemažą randą... ax.gif O geismo dar ir aš nejaučiu, nors jau metai prabėgo g.gif Tikiuosi, kad gal grįš greitu laiku, nes tokia padėtis jau atsibodo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites

Na o pas mane po pirmo baisu buvo ir islike zinokit iki antro gimdymo randas ojojoi,o va po antro vel kirpo ,siusiuvo idealiai,nejauciu jokio diskomforto,ko apie pirmo gimdymo susiuvimo negaleciau pasakyti visus metus jauciau tempima...Tik del viduriu uzkietejimo na tokia kaip ataugele liko ,mane tai nervina ...
Atsakyti