Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(ajuka @ 2008 05 16, 16:54)
Pirma karta kai gimdziau kirpo ir siuvo, taigi buvo net siauriau  ax.gif  antra karta nekirpo neplysau taigi makstis issitepe ir tikai jauciu kad yra placiau  unsure.gif manau jaucia ir vyras, nors sako kad nea  tongue.gif  bet mum netrukdo, anksciau santykiai man budavo skausmingi, dabar normaliai  mirksiukas.gif  o isties paplateja makstis jei nekerpa ... bet su pratimais galima atstatyt, aisku ne visada ...

man ir kirpo ir siuvo,bet kaip buvo plati taip ir liko
Atsakyti
Abu dare cezarius, makstis tokia pati kaip ir anksciau thumbup.gif
Atsakyti
Pirmąji gimdžiau,tai išplatėjo ir jaučiau diskomfortą.kažkiek lyg ir atsistatė po metelių ax.gif
Atsakyti
Na as tai po gimdymo nelabai pastebejau kad butu pasikeitimu, tik viskas ten jautriau ax.gif
Atsakyti
nors nei plysau nei kirpo bet dabar viskas tas pats kaip pries gimdyma tik daug jautriau ax.gif
Atsakyti
po gimdymo vis dar jaučiu diskomforto...daugeliu atvejų...jaučiu tarytum siūlė būtų nesugijusi ar "sulopyta" doh.gif ....
Nežinau ar kalbėti apie tai su gydytoja? juk ji nepripažins savo "nedadarbo" ar blogo darbo, o gal skubėjimo savo darbe g.gif ...

o gal tikrai ryžtis operacijai?

gal nori kas patarti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 09 21, 21:53)
po gimdymo vis dar jaučiu diskomforto...daugeliu atvejų...jaučiu tarytum siūlė būtų nesugijusi ar "sulopyta" doh.gif ....
Nežinau ar kalbėti apie tai su gydytoja? juk ji nepripažins savo "nedadarbo" ar blogo darbo, o gal skubėjimo savo darbe g.gif ...

o gal tikrai ryžtis operacijai?

gal nori kas patarti? unsure.gif


o kada gimdei?
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 09 22, 10:53)
o kada gimdei?



jau greitai du metai unsure.gif
Atsakyti
Na, as jokio diskomforto nejauciu. O del santykiu, tai man kazkaip po gimdymo dar geriau viskas vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 09 22, 10:59)
jau greitai du metai  unsure.gif

unsure.gif oho jau tiek daug, na jau turejo viskas sugyt, kai man buvo siule laaabai jau diskomfortas buvo, net vaiksciojant jauciau, gine prirase kazkoki tepaliuka, kad suminkstint randus
Atsakyti
mamytes, pabandykit atlikti manksta. pratimu nedaug- tik vienas!!! bet ji reikia atlikti kokius 50-100 kartu ir taip maziausiai 4 k per diena.
I etapas: sutraukite tarpvietes raumenukus stipriai, lyg noretumet i tuoleta.
II etapas: neatleidus raumenu pabandykite lyg itraukti tarpviete i vidu. turit jausti, kad isijungia pilvo presas.
netinginiaukit, tikrai padeda. sis pratimas tinka ir moterims, kurios turi slapimo nelaikymo problemu. thumbup.gif
Atsakyti
Mane pries 5 metus ir kirpo ir plysau, suade kaip reikiant lotuliukas.gif
Anatomiskai moters kunas po gimdymo pasikeicia ir ten viskas praplateja
taigi butinai reikia daryti pratimus apatinei pilvo daliai thumbup.gif
Atsakyti