Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(sumute @ 2008 02 29, 23:03)
pas mane gimda susitraukus daug siauresne nei anksciau ir vyras tai pastebi bet tikiuos kad dar ji praplates nes nelabai malonu myletis su vyru buna.. :/


O kaip vyras gali tavo gimdą įžiūrėti? lotuliukas.gif

O šiaip nei gimda, nei makštis po gimdymo nelieka tokios pačios, kokios buvo- taip gydytojai sako mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai po gimdymo kazkur 3 sav. praejus pradejau ten raumenis sutraukineti kiekviena diena, o po dar 3 savaiciu pajutau, kad viskas atsistate biggrin.gif
Atsakyti
Na lyg ir viskas normaliai mirksiukas.gif vyras skirtumo sako kad nejaucia blush2.gif
Atsakyti
o je pas mane visa gyvenima buvo plati,ar galima daryti siaurinimo operacja?ar nieks nedarytu?
Atsakyti
Sveikos merginos, pasidalinsiu savo patirtimi sia tema, ypac suprantu tas kurioms tai yra DIDZIULE problema. po antro vaiko gimimo pajutau kad ten jau ne taip kaip buvo pries tai, vyro nejutau, vyras prastai jaute ir taip kankinausi 6 metus kol si problema man ivare kompleksa, pradejau bijoti vyro artumo. MB daznai dirbdavo uzsienyje ir jo sugryzimo pradejau nebelaukti, darydavau pratimus maksties raumenims stiprinti, galvodavau , gal si karta jie suveiks ir vis nusivildavau, kreipiausi i savo ginekologe seno sukirpimo gydytoja, kuri mane isvadino durne ir pasake , kad cia mano isitikinimas, ir apie tai su vyru negalima kalbeti( juokinga juk gyvenam 20 amziuje) informacijos niekur apie tai neradau, buvau puolusi i nevilti.. tada kreipiausi i privatu kabineta konsultacijos, tik tada suteike informacijos ir vilciu... Operacija pasidariau ne privac klinikoje o miesto ligonines akuserijos skyriuje pakalbejusi su vedeju kuris buvo tas pats gydytojas is privacios klinikos ir operacija nekainavo kosmines kainos iki 1000 lt. Dabar galiu megautis sexu ir ta bedele jau senai pasimirso Kas neturi sios problemos jos sunkumo ir nesupras, gerai kad viskas atsistato naturaliai, o jei ne, tai pasidaro nebemielas gyvenimas.. Beje si operacija gijimo stadijoj labai skausminga ir pasninkas vyrui bei tau 2 men.
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2008 05 10, 11:16)
Sveikos merginos, pasidalinsiu savo patirtimi sia tema, ypac suprantu tas kurioms tai yra DIDZIULE problema. po antro vaiko gimimo pajutau kad ten jau ne taip kaip buvo pries tai, vyro nejutau, vyras prastai jaute ir taip kankinausi 6 metus kol si problema man ivare kompleksa, pradejau bijoti vyro artumo. MB daznai dirbdavo uzsienyje ir jo sugryzimo pradejau nebelaukti, darydavau pratimus maksties raumenims stiprinti, galvodavau , gal si karta jie suveiks ir vis nusivildavau, kreipiausi i savo ginekologe seno sukirpimo gydytoja, kuri mane isvadino durne ir pasake , kad cia mano isitikinimas, ir apie tai su vyru negalima kalbeti( juokinga juk gyvenam 20 amziuje) informacijos niekur apie tai neradau, buvau puolusi i nevilti.. tada kreipiausi i privatu kabineta konsultacijos,  tik tada suteike informacijos ir vilciu... Operacija pasidariau ne privac klinikoje o miesto ligonines akuserijos skyriuje pakalbejusi su vedeju kuris  buvo tas pats gydytojas is privacios klinikos ir operacija nekainavo kosmines kainos iki 1000 lt. Dabar galiu megautis sexu ir ta bedele jau senai pasimirso Kas neturi sios problemos jos sunkumo ir nesupras, gerai kad viskas atsistato naturaliai, o jei ne, tai pasidaro nebemielas gyvenimas.. Beje si operacija gijimo stadijoj labai skausminga ir pasninkas vyrui bei tau 2 men.

o mano drauges sesei dare tai ji sake kad seksu uzsiminet galejo jau po 3dienu
Atsakyti
tavo vyras labai pasigailetu jei ten ikistu savo mykoliuka,nes ten fokusas biggrin.gif i darykis, neperezivai eik pas Fabijonaviciu ir pasikonsultuosit, geras daktaras, gauni pilna narkoze, jei nori daro epidura. Tau linkejimai nuo Loretos, del 3 dienu jinai apsiriko thumbup.gif
Papildyta:
bet man pasake, jei dar ruosiuos gimdyti, tai tos operacijos neverta daryti, bet tu jau ziurekis pati, pandute. as vietoj taves pasidaryciau operacija, o po to per kita gimdyma paprasyciau kad iskart susiaurintu.
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2008 05 10, 21:26)
tavo vyras labai pasigailetu jei ten ikistu savo mykoliuka,nes ten fokusas biggrin.gif  i darykis, neperezivai eik pas Fabijonaviciu ir pasikonsultuosit, geras daktaras, gauni pilna narkoze, jei nori daro epidura. Tau linkejimai nuo Loretos, del 3 dienu jinai apsiriko thumbup.gif
Papildyta:
bet man pasake, jei dar ruosiuos gimdyti, tai tos operacijos neverta daryti, bet tu jau ziurekis pati, pandute. as vietoj taves pasidaryciau operacija, o po to per kita gimdyma paprasyciau kad iskart susiaurintu.

o tai kai pasidarai po gimdymo vel praplatet gali?o bozes as taip bijau tu operaciju,o pilna narkoze is vis man baisu doh.gif o tai kaip cia kai pagimdyciau antra juk ta pati ginekologe jos nesusiaurins?tai vel reiktu eit operuotis?ar kaip
Papildyta:
QUOTE(redsunrise @ 2008 05 10, 21:26)
tavo vyras labai pasigailetu jei ten ikistu savo mykoliuka,nes ten fokusas biggrin.gif  i darykis, neperezivai eik pas Fabijonaviciu ir pasikonsultuosit, geras daktaras, gauni pilna narkoze, jei nori daro epidura. Tau linkejimai nuo Loretos, del 3 dienu jinai apsiriko thumbup.gif
Papildyta:
bet man pasake, jei dar ruosiuos gimdyti, tai tos operacijos neverta daryti, bet tu jau ziurekis pati, pandute. as vietoj taves pasidaryciau operacija, o po to per kita gimdyma paprasyciau kad iskart susiaurintu.

o kaip tu mane atpazinai?is kur zinai kad cia as loretps padruske?ji sake kad tu dareisi pas Riauba,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 10 gegužės 2008 - 21:04
man tai niex nepasikeite,ir vyras sake,kad ne.
Atsakyti
Pas mane viskas liko kaip buve, kalusiau vyro ar niekas ten nepasikeite po gimdymo, tai sake, kad ne, o ir man pojuciai tie patys blush2.gif
Atsakyti
man pagal pojūčius viskas taip pat. o štai MB sako, kad po gimdymo viskas tik siauriau pasidarė blink.gif biggrin.gif
gal dėl to, kad mane siuvo "iš vidaus"? g.gif
Atsakyti
Pirma karta kai gimdziau kirpo ir siuvo, taigi buvo net siauriau ax.gif antra karta nekirpo neplysau taigi makstis issitepe ir tikai jauciu kad yra placiau unsure.gif manau jaucia ir vyras, nors sako kad nea tongue.gif bet mum netrukdo, anksciau santykiai man budavo skausmingi, dabar normaliai mirksiukas.gif o isties paplateja makstis jei nekerpa ... bet su pratimais galima atstatyt, aisku ne visada ...
Atsakyti