Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(<aries> @ 2007 10 13, 17:13)
o vis delto, ar kas bandet vaginalinius rutuliukus raumenims stirpinti? Kokie atsiliepimai, po kiek laiko yra efektas? Man po dvieju gimdymu buvo daug problemu, o ir dabar ne viskas tvarkoje, tad noreciau suzinoti jusu nuomone, gal kam tikrai padejo atsistatyti bent dalinai..?  g.gif

as juos nesioja, idomus pojutis, ar yra rezultatas net nezinau, bet juos nesioti man patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2008 02 22, 10:24)
as juos nesioja, idomus pojutis, ar yra rezultatas net nezinau, bet juos nesioti man patiko  wub.gif

aš irgi blush2.gif nešioju ir man visai patinka, panešiojus pasilinksminti noras užeina smileysex.gif o dėl paplatėjimo tai, taip,yra šioks toks, bet negaliu sakyt, kad nuo to blogiau , tiesiog kitaip.
Atsakyti
negaleciau pasakyti kad praplatejo.man truputi iplyso makstis,susiuvo.kai po menesio bandem su vyru paisdykauti nieko neisejo-vyra snesugebejo "ieiti".o paskui viskas susitvarke jokio skirtumo nejauciu-ar pries ar po gimdymo viskas taip pat mirksiukas.gif nors kita vertus pas mane po menesio per apziura pas gine ji stebejosi kokie tvirti tarpvietes raumenukai,sake retai taip buna.net negaleciau pasakyti kode,gal prigimtinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2008 02 22, 07:24)
as juos nesioja, idomus pojutis, ar yra rezultatas net nezinau, bet juos nesioti man patiko  wub.gif



QUOTE(evelina @ 2008 02 22, 08:59)
aš irgi  blush2.gif  nešioju ir man visai patinka, panešiojus pasilinksminti noras užeina  smileysex.gif  o dėl paplatėjimo tai, taip,yra šioks toks, bet negaliu sakyt, kad nuo to blogiau , tiesiog kitaip.

Gal galite man, nesimanelei, paaiskint, kas ten per rutuliukai????? blush2.gif Ir ka su jais daro?????
Atsakyti
pas mane gimda susitraukus daug siauresne nei anksciau ir vyras tai pastebi bet tikiuos kad dar ji praplates nes nelabai malonu myletis su vyru buna.. :/
Atsakyti
pas mane yra platesne negu anksciau ir nezinau ka daryti, kad susiauretu... unsure.gif
Atsakyti
Jokio skirtumo nera. Kaip buvo, taip ir liko.
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2008 03 03, 14:16)
Jokio skirtumo nera. Kaip buvo, taip ir liko.


Man taip pat. Jokio skirtumo.
Atsakyti
tongue.gif Paklausiau pas vyra lotuliukas.gif (jis geriau zino), tai sake viskas normaliai thumbup.gif
Cia kaip ir figurai, reikia laiko, kad sugryztu formos mirksiukas.gif
Atsakyti
tokia pat thumbup.gif ,as daznai tuos raumenis sutraukinedavau ir po gimdymo ta dariau ir dabar kartais.stipru ten pas mane showoff.gif
Atsakyti
na kadangi daug prakirpo man, tai praplatejimas yra tik prie iejimo, gine sake jau taip ir liks, nors kad kazkas labai jaustusi, tai nesijaucia, tik tiek kad zinau jog taip yra,vyras ir gi sake viskas normaliai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai isplatejo, neatsistate. Rimtai galvoju apie siaurinima. doh.gif
Atsakyti