Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(lina.k @ 2008 01 11, 13:20)
Su MB pabandem praejus 3 sav po gimdymo (bet tik siek tiek pabandem) ir as pajauciau, kaip ten viskas platu. Lyg i maisa jis kaisiotu blush2.gif Ar veliau kazkiek susitrauks??? AR taip ir lieka kanalizacijos vamzdzio plocio? pasidalinkit ziniomis prasau unsure.gif

va ir man tokia problema, platu ten ir jauciu lyg ir per platu. nors myletis mes pradejom ne anksti, buvau siuta. tai pradejom tik po 2 men. pradzioj iveikem ta sausuma, siauruma po siuliu. ir viskas buvo thumbup.gif o dabar jauciu kad platoka. gal reiktu kokius pratimelius raumenims stiprinti padaryti. gal kas daret ir kokius?
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2008 01 11, 14:20)
Su MB pabandem praejus 3 sav po gimdymo (bet tik siek tiek pabandem) ir as pajauciau, kaip ten viskas platu. Lyg i maisa jis kaisiotu blush2.gif Ar veliau kazkiek susitrauks??? AR taip ir lieka kanalizacijos vamzdzio plocio? pasidalinkit ziniomis prasau unsure.gif

cool.gif na, rašymo stilius įdomus lotuliukas.gif maišas, kanalizacijos vamzdis doh.gif kažkaip bjauru tą vietelę taip vadint doh.gif fu unsure.gif

aš jaučiu, kad truputį praplatėjus, nes vaikutis nemažas buvo, kirpo ir siuvo, ale kažkodėl mums mylėtis pasidarė daug įdomiau, jautriau ir daugiau pojūčių blush2.gif nežinau, kas tai lemia, bet bendras rezultatas- geriau nei prieš nestuke.gif

bet praplatėjimas jaučiasi, praėjo 1 m ir 8 mėn unsure.gif o raumenis aš kartais patreniruoju, bet tikriausiai čia reikia kasdien tuo užsiimti, o ir neaišku man- ar tuos tinkamus raumenis aš lavinu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 11 sausio 2008 - 18:48
kai gimdziau ,tai man truputi iplyso viduj maksties, blink.gif susiuvo ten truputi,va paklausiau pas vyra kaip ten pas mane, blush2.gif ar praplatejo,tai sako kad dabar siek tiek siauriau.tai tas siuvimas i nauda thumbup.gif .turbut priklauso kaip daktaras i savo darba ziuri biggrin.gif arba nuo to kiek gavo i kisene biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(LiVo @ 2005 03 07, 18:54)
o siaip gal tas paplatejimas salyginis dalykas, nes pagrinde paplateja ieiga i maksti, o ten reikia stiprint raumenukus, turiu omeny tarpvietes raumenukus,



na as jauciu kad isplatejo butent tas priekis... ir siaip viskas pasikeite, vyras sake kad putka kitokia bet nejaucia skirtumo myledamasis. na is tikruju man atrodo kad tas skirtumas tik priekyje... tai cia padetu kegelio pratimai?
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2006 08 20, 00:31)
o man nei tempimo (issk. atsitupus pvz.) nieko nebudavo, tik sexo metu skaudejo gal 5-6 menesius po gimd.

dabar jau nebeskauda bet tarpviete jautresne liko.

ir jei atvirai tai maksties preiangis ir lyt. lupos daug platesni liko sad.gif ta prasme viskas "isklero" (viduj ne).


QUOTE(Snowgirl @ 2006 08 23, 15:22)
O tiesa, kad jei vyras dalyvauja naturaliame gimdyme, jam buna siek tiek britku ir kuri laika galvoti apie mylejimasi su zmona yra sunku? blink.gif


nesamone... manasis dalyvavo (aisku ne tarp koju stovejo), tai visiskai nepastebejau jokio nenpro, kaip tik, vos tik grizom i namus (trecia diena po gimdymo) tai ir jis, ir as labai norejom pasimylet, stresa nuimt... bet negalima buvo 4u.gif





QUOTE(ingridukas @ 2006 08 21, 12:20)
.Nei sedet normaliai,o beto as slapindavausi ir kakodavau i kelnes,nes negaledavau dabegt!!!Isivaizduojat,ateina pas mane kokia drauge o as sedziu ir apsislapinu arba pasitustinu.Jauciausi klaikiai,net staugt noredavosi. :verysad:Vaikas i pampersus kakodavo o as i kelnes,nu zodziu baisu buvo!!


man irgi taip buvo, pora savaiciu. kartais spedavau nubegt iki tuliko, kartais - ne... buvau issigandus, galvojau kad bus dabar taip visada, bet susitvarke.
Atsakyti
Per gimdyma man truputi kirpo,na dent jau taip sake,kad negyliai. Kai po menesio nuo gimdymo isdrysau save apziureti,pasiurpau. Nelabai tikejosi,kad kirpimas negylus buvo,labai ilgai normaliai sedeti ir judeti negalejau verysad.gif . Del mano baimiu ir paranoju seksas net 4men.buvo atidetas verysad.gif ,kar neitruktu siules,kad neskaudetu,o gal dar kas gali atsitikti ir pan.Na o kai isidrasinau ir uzpuoliau savo vyra nusiraminau.Pirmus kartus siek tiek skaudejo,bet pakanciamai ir panasu,kad kirpimas ir siuvimas pas mane pakeite tik taip sakant prekine isvaizda blush2.gif doh.gif nelabai panasu i iprasta pries gimdyma buvusi vaizdeli,bet niekas neisplatejo,kaip tik,gal persistenge truputi siuvent,viskas lyg ir susiaurejo g.gif biggrin.gif rolleyes.gif .Teko garbe ir malonumas dar karta pasijusti is dalies mergaite blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2008 01 11, 19:47)
cool.gif na, rašymo stilius įdomus lotuliukas.gif maišas, kanalizacijos vamzdis doh.gif kažkaip bjauru tą vietelę taip vadint doh.gif fu unsure.gif

aš jaučiu, kad truputį praplatėjus, nes vaikutis nemažas buvo, kirpo ir siuvo, ale kažkodėl mums mylėtis pasidarė daug įdomiau, jautriau ir daugiau pojūčių blush2.gif nežinau, kas tai lemia, bet bendras rezultatas- geriau nei prieš nestuke.gif

bet praplatėjimas jaučiasi, praėjo 1 m ir 8 mėn unsure.gif o raumenis aš kartais patreniruoju, bet tikriausiai čia reikia kasdien tuo užsiimti, o ir neaišku man- ar tuos tinkamus raumenis aš lavinu... lotuliukas.gif


reik moket isdristi ir paironizuoti tongue.gif juk ne grozio mums ten apacioj gimdymas prideda. man reikejo menesio, kad pradeciau optimistiskai i tai ziureti. dabar manau, kad veliau viskas susitvarkys, o be to visada lieka chirurgai. tik vieno gaila, jog planuojant dar gimdyti, negalima jokiu tokiu operaciju, nes dar labiau plyst gali viskas sekanti karta gimdant... verysad.gif
Atsakyti
as jau trecia gimdysiu,bet vyras nesiskundzia tongue.gif manau kad kiekvienai skirtingai tie dalykai,gal ir kitoms visiskai nesusitraukia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaudra @ 2007 10 16, 22:58)
Kirpo,siuvo(ir dar taip suverze blink.gif )-jauciasi rando jautrumas net po metu.O siaip tai viskas lygtai gryzo i vietas,bet tuoj vel issivaikscios biggrin.gif

Mane irgi užlopijo, bet gražiai, nei matosi, nei jaučiasi, kad kas daryta. o ta vieta platesnė biškiuką, na kitaip ten ir tiek. Nors dėl to smileysex.gif geriau dabar, nes iki gimdymo kartais skaudedavo ir lyg siauroka buvo g.gif
Atsakyti
na as irgi sulopyta is visu pusiu, ir ta vieta praplatejus gana daug, bet smileysex.gif: tai netrukdo, tiesa rando vietose kartais nemaloniai patempia, bet manau kad su laiku praeis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 01 13, 08:32)
nesamone... manasis dalyvavo (aisku ne tarp koju stovejo), tai visiskai nepastebejau jokio nenpro, kaip tik, vos tik grizom i namus (trecia diena po gimdymo) tai ir jis, ir as labai norejom pasimylet, stresa nuimt... bet negalima buvo 4u.gif
man irgi taip buvo, pora savaiciu. kartais spedavau nubegt iki tuliko, kartais - ne... buvau issigandus, galvojau kad bus dabar taip visada, bet susitvarke.


nu man taip blogai tada nebuvo... doh.gif kaip pagalvoju, ka toms moterims pereiti tenka... man norisi pulti pries mama ir atsiprasyt, kad akis dar draskydavau ar neklausydavau... juk ji gimde 40-ies mane (mat dziaugsmelio mergytes dar uzsimane), o tada nei tokiu nuskausminamuju, nei tiek po gimdymo priemoniu nebuvo... blush2.gif
Atsakyti
Man ir plyso ir siuvo, vaikui virkstele buvo apsivyniojus aplink kakla, tai jie ten taaaaaaaip ji trauke verysad.gif o dabar praejo jau 5 men ir man skauda mylintis, tai kreipiausi i kelis gyd. ir pasirodo, siuvant man susiuvo nerva, ir ten pazeide verysad.gif tai vaikstau i proceduras, nors netikiu, kad pades...
Atsakyti