Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

man po gimdymo praejo 2men,bet vat su vyru pabandem blush2.gif tai ne taip kaip anksciu blush2.gif tik deja ne i geraja puse doh.gif turbut reikia laukti,kol praeis daugiau laukio g.gif
Atsakyti
tikrai pasikeicia 4u.gif ie pasikeicia ne tai, kad makstis, o ir isvaizda.
ir gali daryti pratimus melynuodama, tokia kaip buvai vis tiek nebusi. galesi itempti maksties raumenis ir viskas ok, bet atpalaiduosi ir bus laisviau nei pries gimdyma. zinoma ne daug ir labai nezymiai, tik tiek laisviau, kad pati tik pastebesi. kur tau vyras pastebes...jei ir taip negi sakys 'zinai per didele pas tave' doh.gif
zinoma ne smile.gif
teisingai kazkas cia minejo, ginekologes kodel is kart tik paziurejusios is akies jau atskiria? uztai kad matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2007 08 24, 11:26)
taip gydytoja liepė..
1. kaip tik su anatomija susiję.. nes reikėjo miegoti, bet dėl pilnų papulių nemiegojau.. užtat dabar organai į nugaros pusę pasvirę.. pastoti sakė sunku bus.. gydytoja tikrino, o ir aš pati jaučiu, kad ne taip, kaip buvo..  doh.gif po antro tikrai stengsiuosi daug ant pilvo miegoti..
2.  drinks_cheers.gif


Nemiegu ant pilvo dėl tos pačios priežąsties : pilnos krūtinės, o gimda (po apžiūros) irgi nusisukus į nugaros pusę. Lygiai taip pat nusisukus buvo ir prieš pastojant, jokių sunkumų nebuvo, ir ginekologas sakė, kad pastojus, gimda atsisuka kur reikia -- ir jis buvo teisus. Nebent tu turi ką nors kitą omeny, sakydama "organai į nugaros pusę pasvirę" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bet kuriuo atveju,kazkas viduje turi pasikeisti,juk turejom gimdyma g.gif Aisku,ka dvyrai nepastebi arba nutyli,bet gydt,tai iskarto tai pasako. Kai as gimdziau,tai neteko neisiuti,neiplysti,nei kirpti. Kai po 5men grizus i LT pasiroziau ginekologei,tai stebejosi,kaip viska spas mane atsistate,lyg ne gimdzius buvo. Tai pajuokaudama pasake,kad man tik thumbup.gif gimdyti ir gimdyti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linstyte @ 2007 10 15, 13:26)
man po gimdymo praejo 2men,bet  vat su vyru pabandem blush2.gif tai ne taip kaip anksciu blush2.gif tik deja ne i geraja puse doh.gif turbut reikia laukti,kol praeis daugiau laukio g.gif


Man ir 5 mėn. praėjus po gimdymo buvo nekas, nors gimdymo metu nebuvo nei plyšimų, nei siuvimų. Kaip pati supratau, kol neatsistato mėnesinės, atitinkamai neatsistato ir normali sekrecija, o kai per sausa, tai koks ten malonumas doh.gif Kai atsistatė mėnesinės, viskas pasitaisė, nebereikia raukytis iš skausmo (pirmą kartą tai ir ašaros byrėjo... unsure.gif ). Beje, bent man tai laisviau nepasidarė, viskas tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mane siek tiek kirpo, bet viskas super greitai sugijo bigsmile.gif ir jau praejus 5 savaitems po gimdymo, mes pasibandem blush2.gif pirmas kartas aisku nemalonus, o paskui irnesakyk.gif vyras sake, kad nei pojuciai, nei isvaizda nepasikeite ax.gif sakau gal cia priklauso nuo to, kaip susiuvo? g.gif (bent jau tom, kurias kirpo). O siaip, visas sitas reikalas pas mus net pagerejo thumbup.gif
Atsakyti
Kirpo,siuvo(ir dar taip suverze blink.gif )-jauciasi rando jautrumas net po metu.O siaip tai viskas lygtai gryzo i vietas,bet tuoj vel issivaikscios biggrin.gif
Atsakyti
O man tai labai ilgai atrode kad pas mane ten stipriai isplatejo ir vyras sake kad placiau, nors vaikas tik 3,3kg gime ax.gif
Atsakyti
Man po antro vaikelio praejo 1.7m,bet visgi jauciu skirtuma myledamasi,kazkaip man laisviau ten g.gif .Po pirmo vaikelio buvo geriau ir tikrai seksas buvo geresnis, odabar truputi laisvoka,net del operacijos konsultavausi,tai sake, kad ieiga siaura, o giliau truputi nuvaziaves raumuo,taigi ten tikrai pratimai nepades. Na nezinau, ka daryti,vyras sako,kad jam gerai,bet man tai noretus geriau. Beje operacija kainuo tu apie 2000lt,taigi,jei pasidarysiu, tai butinai parasysiu,kaip sekes mirksiukas.gif
Atsakyti
jau praejo 4 men., po gimdymo ir jokiu skausmu bei tempimo neliko, beje del sios problemos yra begales lubrikantu blush2.gif
siaip truputi plyso ir siuvo tai man jaucias kad siauriau, bet tai kaip tik ne problema na bent jau man blush2.gif o vyrui tai nieko nepakeite.
Atsakyti
Su MB pabandem praejus 3 sav po gimdymo (bet tik siek tiek pabandem) ir as pajauciau, kaip ten viskas platu. Lyg i maisa jis kaisiotu blush2.gif Ar veliau kazkiek susitrauks??? AR taip ir lieka kanalizacijos vamzdzio plocio? pasidalinkit ziniomis prasau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2008 01 11, 15:20)
Su MB pabandem praejus 3 sav po gimdymo (bet tik siek tiek pabandem) ir as pajauciau, kaip ten viskas platu. Lyg i maisa jis kaisiotu blush2.gif Ar veliau kazkiek susitrauks??? AR taip ir lieka kanalizacijos vamzdzio plocio? pasidalinkit ziniomis prasau unsure.gif


Na greitai jau pradejot lytinius santykius. IKi 6sav dar tik susitraukia gimda ir lytiniai takai- tai dar nenorek kad ten butu siaura, gi pro ta plysi vaikelis gime.
Man kirpo, po to siuvo bet praejus 2men po gimdymo makstis atrodo esa dar siauresne nei pries gimdyma (na aisku dar tas sausumas toki ispudi sudaro). Nesijaudink, atlauk reikiama laika- viskas gris i savo vezes mirksiukas.gif
Atsakyti