Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

biggrin.gif Parodžiau šią žinutę saviškiui. Nusigando - atseit, ar durna tu? Kai pasistengi - atrodo, kad nukąsi! Nėra čia ko.... Tai prie tos nuomonės ir pasilikom... biggrin.gif
Atsakyti
Labuka, idomu pasidare, kaip viskas susitvarko ten? Moters organizmas pritaikytas gimdyti vaikus, kai maciau gimdymo filmus, tai "ten" nezmoniskai issiplecia, idomu suzinoti, ar viskas kaip iki gimdymo ir susitraukia? Jokiu pokuciu nera?Ar pasikeicia kazkiek moters maksties anga?
Atsakyti
Man atrodo, kad nepasikeitė. Vyras sako, kad susiaurėjo blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Man taip pat atrodo,kad viskas grįžta į savo vietas...esu girdėjusi,kad vyras besibaigiant gimdymui,siuvant plyšimus prašė,kad GERAI SUSIŪTŲ... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiezdrė @ 2007 08 23, 15:58)
Man atrodo, kad nepasikeitė. Vyras sako, kad susiaurėjo  blush2.gif

Na kaip negimdziusi tai ir nezinau nieko, gal ir viskas sugrizta i savo vezes, noreciau kur foto pamatytikaip atrodo pries ir po g.gif Skaiciau internete, kad po gimdymo cituoju: "po gimdymo lytinis plyšys susiglaudžia, bet ne visiškai – gimdžiusios moters jis daugiau ar mažiau lieka praviras" Tad nesuprantu ka reiskia lieka praviras?
Atsakyti
viskas kaip ir buvo, gal net siauriau.. rolleyes.gif tik tiek, kad reikėjo daugiau ant pilvo miegoti, o ne ant nugaros.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2007 08 23, 21:16)
viskas kaip ir buvo, gal net siauriau..  rolleyes.gif tik tiek, kad reikėjo daugiau ant pilvo miegoti, o ne ant nugaros..  unsure.gif

ant pilvo miegoti - kad pilvukas greičiau susitrauktų 4u.gif o su moters anatomija tai nesusiję...

ar sugrįžta kaip buvę, manau, įvairiai būna, kai kurioms pratimukų reikia, kad sugrįžtų mirksiukas.gif
Atsakyti
anatomija pasikeichia - kiekvienas gydytojas gali atskirti, kuri moteris gimdzhiusi, kuri ne... bet vyras to dazhniausiai nepastebi (jei jis ne ginekologas wink.gif.
bet kuriuo atveju, kegelio pratimukai visada tik i nauda mirksiukas.gif

susiuvimas "siauriau" - vienas ish bjauriu mitu... mane po pirmo gimdymo taip susiuvinejo, kad paskui iki kito gimdymo kankinaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 08 24, 13:16)

susiuvimas "siauriau" - vienas ish bjauriu mitu... mane po pirmo gimdymo taip susiuvinejo, kad paskui iki kito gimdymo kankinaus  doh.gif


Man atrodo, kad mane po antro gimdymo taip nepavydetinai "siauriau" susiuvo. doh.gif Dukrytei 2 men, pora kartu bandem smileysex.gif , bet nesekmingai. Jei kas esat patyre skrandzio tyrima, tai butu tas pats tik is kito galo- lauki kada istrauks doh.gif Toks jausmas, kad kazka plesia. O kas kiek metu tu gimdei, ir ar visa laika ir skaudejo? blink.gif Nejaugi as pasmerkta be to, arba kanciai?
Atsakyti
QUOTE(Boružiėnė @ 2006 11 30, 09:02)
Na tikuosi kad raumenukai truputi atsileis, nes jau antras menuo kaip tai darom  smileysex.gif
ir kiekviena karta skauda  doh.gif


Cia tikriausiai priklauso nuo to kaip susiuna po gimdymo, nes po pirmo gimdymo skausma jauciau gal 2 metus, reikdavo labai taikytis kad neskaudetu o veliau jausdavau tempima iki 2-ojo gimdymo.

QUOTE(evelina @ 2006 12 02, 22:54)
nugis, dabar įėjimas platesnis. bet man nuo to tik geriau, daug lengviai vyrui užeiti blush2.gif


Po antro gimdymo tikrai iejimas platesnis, ir visiskai neskausmingas thumbup.gif , man tai tikrai labiau patiko, o vyras sake kad dabar padirbet daugiau reikia nes anksciau labai greit budavo pabaiga blush2.gif
Atsakyti
O man po antro gimdymo atrodo visai įėjimą panaikino. Baisus skausmas ir tempimas, o po pirmo- niekas nebuvo pasikeitę. Blogai susiuvo matyt bash.gif
Atsakyti
Manau reikia ismokti atsipalaiduoti ir viskas bus gerai. Pirmi menesiai po gimdymo buna patys sunkiausi, o paskui viskas susitvarko ir baimes praeina, o jeigu jauti diskomforta, manau, butinai reikia pasakyti vyrui (jis tikrai supras tave)
Atsakyti