Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Kurios suprantate rusiskai-paskaitykit http://www.vumbuilding.ru/node/54,arba iveskit ВУМБИЛДИНГ google-laaabai daug informacijos apie maksties raumenu sugebejimus tongue.gif Kas sugalvojo,kad ju negalima treniruot?! biggrin.gif Bukit laimingos, visada mylimos ir geidziamos!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2007 06 13, 23:47)
Kas sugalvojo,kad ju negalima treniruot?! biggrin.gif Bukit laimingos, visada mylimos ir geidziamos!!!  4u.gif



Man ginekologė patarė daryt pratimus ir treniruot ten lotuliukas.gif Nors pati tai nejaučiu, kad pas mane ten platu būtų ax.gif Gaila rusiškai neskaitau, būt įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 14, 10:58)
Man ginekologė patarė daryt pratimus ir treniruot ten lotuliukas.gif Nors pati tai nejaučiu, kad pas mane ten platu būtų ax.gif Gaila rusiškai neskaitau, būt įdomu 4u.gif



Deja,lietuviskai neradau informacijos. Kegelio pratimais galima tik tarpviete treniruot,maksties raumenims tai nedaro beveik jokios naudos.Kartais gali net pakenkti (jeigu persistengiat).Profesorius Muranivskis sukure puiku treniruokli maksties raumenims,bet Lietuvoj jo nera,reikia is Rusijos uzsakyt.Sumazeja maksties apimtis,tai puiki maksties iskritimo,slapimo nelaikymo profilaktika.Moteris,nepatyriancios orgazmo,turi puikia galimybe istaisyti sia gamtos klaida ax.gif VUM-ai(rusiskai)-vaginaliniai valdomi raumenis.Vyras,kuris nors karta gyvenime sutinka moteri su VUM-ais-prisimins ja visa likusi gyvenima bigsmile.gif Rusijoje organizuojami spec. kursai,kur instruktoriai viska issamiai aiskina ir regulioja procesa 4u.gif Paklausiau,ar artimiausiu metu neplanuoja atsiust koki instruktoriuka i Lietuva-atsake,kad,deja,kolkas ne verysad.gif Vienintele iseitis kolkas-uzsisakyti treniruokli su visa literatura ir instrukcijom-ir treniruotis savarankiskai.Tik nestumo metu nelabai pataria pradeti.Reikia arba iki arba po jo.Planuoju dabar uzsakyti,viska issamiai isnagrineti,o po dimdymo pradeti treniruotis ax.gif Labai nekantrauju blush2.gif Noretusi kuo greiciau nustebinti ir save ir vyra mirksiukas.gif Ir visam gyvenimui likti jam vienintele ir nepekartojama wub.gif Ir dar,istreniruota makstis "provokuoja" gera erekcija.Jeigu raumenis silpnuciai-vyrui nereikia ideti jokiu pastangu,kad ten patektu biggrin.gif ir palaipsniui,laikui begant,erekcija vis silpneja.Taigi,manau,kad viskas musu rankuose tongue.gif Nores vyras eiti i kaire,ar net negalvos apie tai,suteiksim mes jam,vieninteliam,pacius nuostabiausius pojucius-ar seksas taps rutina,nepatirsim mes nei vieno orgazmo-ar kaskart liksim patenkintos,gal net ne viena karta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2007 06 14, 13:10)
Deja,lietuviskai neradau informacijos. Kegelio pratimais galima tik tarpviete treniruot,maksties raumenims tai nedaro beveik jokios naudos.Kartais gali net pakenkti (jeigu persistengiat).Profesorius Muranivskis sukure puiku treniruokli maksties raumenims,bet Lietuvoj jo nera,reikia is Rusijos uzsakyt.Sumazeja maksties apimtis,tai puiki maksties iskritimo,slapimo nelaikymo profilaktika.



Kiek šis treniruoklis kainuoja? Ir kaip maždaug jis atrodo, na, koks jo veikimo principas? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 14, 13:54)
Kiek šis treniruoklis kainuoja? Ir kaip maždaug jis atrodo, na, koks jo veikimo principas? wub.gif


http://devochka.nu/about.php Pats treniruoklis 3000 rubliu+visa literatura,dvd diskas-iseina virs 4000
Speciali kamera ivedama i maksti,pripuciama iki reikiamo didzio,i isore isvestas monometras-pati matai,kaip dirba raumenys(net atskiros grupes),koreguoji klaidas.Su laiku puikiai valdai raumenu susitraukimo jega,eileskuma,daznuma
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2007 06 14, 14:09)
http://devochka.nu/about.php  Pats treniruoklis 3000 rubliu+visa literatura,dvd diskas-iseina virs 4000
Speciali kamera ivedama i maksti,pripuciama iki reikiamo didzio,i isore isvestas monometras-pati matai,kaip dirba raumenys(net atskiros grupes),koreguoji klaidas.Su laiku puikiai valdai raumenu susitraukimo jega,eileskuma,daznuma



Tai gal man užteks sporto ir kegelio pratimų g.gif
O tu nebijai pirkti to treniruolio? Man tai jis nepatikimai atrodo, o jei pakenksi sau, ir higieninių reikalavimų ten turbūt griežtai reik laikytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 15, 12:02)
Tai gal man užteks sporto ir kegelio pratimų g.gif
O tu nebijai pirkti to treniruolio? Man tai jis nepatikimai atrodo, o jei pakenksi sau, ir higieninių reikalavimų ten turbūt griežtai reik laikytis blush2.gif




Nebijau smile.gif Rusiskuose forumuose raso nemazai geru atsiliepimu. O higienos reikalavimas-keisti prezervatyvus, ir tiek smile.gif Ir pats profesorius,ji sukures-labai talentingas ir gerbiamas zmogus.
Kegelio pratimai geri tuo,kad juos galima daryti ir nestumo metu (darau kasdien jau 2 menesius).Bet jie islavina tik raumenukus prie iejimo (tas gali padeti gimdymo metu isvengti plisymu,bet nepades susiaurint maksties)Sportas-irgi gerai,pilvo sokio pagalba galima netgi siek tiek sustiprint maksties raumenis,bet tam prireiks maziausiai poros metu verysad.gif Su tuo treniruokliu rezultatus pamatysi jau po menesio.
Atsakyti
[quote=Diuna,2007 06 15, 11:47]
Nebijau smile.gif Rusiskuose forumuose raso nemazai geru atsiliepimu. O higienos reikalavimas-keisti prezervatyvus, ir tiek smile.gif Ir pats profesorius,ji sukures-labai talentingas ir gerbiamas zmogus.

As irgi noreciau tokio aparato, tai gal darom kooperacija ir kartu bandom parsisiuti?smile.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 15, 12:02)
Tai gal man užteks sporto ir kegelio pratimų g.gif
O tu nebijai pirkti to treniruolio? Man tai jis nepatikimai atrodo, o jei pakenksi sau, ir higieninių reikalavimų ten turbūt griežtai reik laikytis blush2.gif


Tai negi taip jauciasi, kad reikia stiprinti maksties raumenis po gimdymo blink.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avietytė: 15 birželio 2007 - 12:41
QUOTE(Avietytė @ 2007 06 15, 13:40)
Tai negi taip jauciasi, kad reikia stiprinti maksties raumenis po gimdymo blink.gif ?



Nu man ginekologe patare, o as pati tai nejauciu blush2.gif
Atsakyti
Nu aparačikas, tikras rusiškas palikimas. Kažin ar jis padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocoon @ 2007 06 15, 21:23)
Nu aparačikas, tikras rusiškas palikimas. Kažin ar jis padeda g.gif


O ka jus tikejotes pamatyti? smile.gif Hiper-puper robota,kuri tereikia padeti prie saves ir raumenys ims treniruotis? biggrin.gif Ne pagal tai,kaip atrodo,reikia sudaryti nuomone.Paieskokit geriau informacijos internete cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diuna: 15 birželio 2007 - 20:39