Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Nežinau kaip kitos ar palaikys, bet man tai puikiai viskas susitvarkė , o laiko mažai tepraėjo. Vyras sakė, kad net maloniau pasidarė, lyg ir giliau įeit gali, o raumenukai ten irgi veikia smile.gif, džiaugiuosi
Atsakyti
o mano gydytoja vis netiki, kad pati gimdžiau, nes viskas kaip pas negimdžiusią. Tikiuosi, kad po kitų nėštumų nepablogės unsure.gif
Atsakyti
o man kai siuvo turbut per daug uzsiuvo,nes vyras dabar sako kad dar mazesne nei pries gimdyma kad buvo
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 01 12, 13:57)
Neisjaudinkite, kas jums kartais atrodo negrazu, mums vyrams tai gal seksualu.Nepergyvenkite del praplatejimu ir padidejimu, viskas tvarkoj!

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man po gimdymo irgi viskas thumbup.gif tikiuosi po antro irgi problemu neturesiu rolleyes.gif
Atsakyti
del tu operaciju siaurinimo...
apturejau as tokia beda..man rando vietoje susidare toks guziukas ir man ji laaabai skaudejo, beje jis atsirado iskart po gimdymo...taigi laksciau as pas gydytojus..maniskis ginekologas pasake kad taip ir turi buti blink.gif as su tokiais zodziais susitaikyti nenorejau, nes mylintis skaudejo , o mano ne gydytojos galva skaudeti mylintis tikrai neturetu..taigi aplaksciau kelis gydytojus ir teko pas toki viena pabuvoti...jis man iskart drebtelejo toki palyginima , kuri tiesa saknat isgirdus zagtelejau ir daugiau pas ji nebejau "pasake kad kiekviena moteris pagimdziusi tampa..sakykim pirma buvo ketvirto dydzio pirstine , o pasidare astunto..ir pasake kad malonumo su ta astunto dydzio pirstine tikrai vyrui nesuteiksiu ir kad man reikia darytis operacija(beje vyras ginekologas buvo)" gun_rifle.gif toki daktara ...norejo man kompleksa ivaryti..bet zodziu vistik apie ta operacija susizinojau..zodziu patempiami raiscia..susiuvama,,...bet yra bet..ta operacija reikia darytis nebent jau nebeplanuoji daugiau vaiku..nes jei busi pasidariusi operacija ir po to nuspresi gimdyti..tai per gimdyma taip viskas ten suplys, kad atstatyti jau bus ale laaabai sudetinga...
o del isplatejimo
tikrai as po gimdymo pasikeiciau , isplatejau...tiesa sakant tas isplatejimas labai man padejo...nes iki tol buvau tokia siaura kad nors ir kiek susijaudindavau man vis skaudedavo ir skaudedavo mylintis, o apie orgazma net pagalvoti negalejau..vyras tik oraliniu budu patenkindavo mane...o ir vyrui mylintis, na jis kartais sakydavo kad jam per stipriai apspausta buna..o dabar kaifas..praplatejau truputuka (tikiuos ax.gif ) tai malonumas mylintis nerealus ir vyras nesiskundzia..jam sako viskas super tongue.gif smileysex.gif
Atsakyti
Turbūt kaip visom taip ir man buvo smalsi vyro reakcija,kaip ten po gimdymo,arba jis manęs nenori liūdinti arba yra kaip jis sako viskas labai "skanu" ... Tai patikėjau,kad yra viskas thumbup.gif ,niekas nepakito... thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 03 05, 03:47)
moterys, pasidalinkite patirtimi, kaip jum spo gimdymo ar nejauciate, kad makstis isplatejo ir santykiaujant jau nebe tik malonumas- makstis lyg maziau apspaudzia vyro varpa?
ar girdejote apie maksties siaurinimo operacijas?
as nesioju geisos kamuoliukus - pirkau sex schope - tipo maksties raumenis stiprina.
pasidalinkime patirtime smile.gif




As irgi jauciu skirtuma,kad vyro varpa ne taip apspaudzia makstis kaip anksciau blush2.gif
Atsakyti
Turiu kita problema,vyro varpa negali pralisti,lyg ten suaugo.Taip pat budavo ir po kiekvienu menesiniu.Kiekviena karta mylintis jauciu skausmus lyg plestu mergystes pleve.O del pojuciu,tai po gymdymo jauciu didesni malonuma. blush2.gif
Atsakyti

fui, paskaicius jusu istorijas ramiau pasidare... karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 05 15, 08:57)
fui, paskaicius jusu istorijas ramiau pasidare... karsta.gif


del ko ramiau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2007 05 15, 23:11)
del ko ramiau? unsure.gif

Jo man irgi idomu kaip ten viskas gaunasi. Bet paskaicius susidariau tokia isvada(nezinau ar klaidinga ar ne), kad daugumai po gimdymo makstis atsistato po kurio laiko, bet va pati maksties anga praplateja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti