Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(INGUTE. @ 2006 11 30, 10:02)
Na tikuosi kad raumenukai truputi atsileis, nes jau antras menuo kaip tai darom  smileysex.gif
ir kiekviena karta skauda  doh.gif

Oho kaip ilgai,tai gal labai jau plysus buvai?Man tai siek tiek skauda pacioj pradzioj mylintis,o po to jau nieko visai,kai isivaziuojam ax.gif ,tikiuosi nebus taip visada g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 11 30, 13:21)
Oho kaip ilgai,tai gal labai jau plysus buvai?Man tai siek tiek skauda pacioj pradzioj mylintis,o po to jau nieko visai,kai isivaziuojam ax.gif ,tikiuosi nebus taip visada g.gif


Tai kad ne man cezaris buvo. Na tikuosi ir as kad prasitampis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O cezaris kokio didumo daromas dabar??? Labai matomas???? Beje, merginos, kaip galvojat, gal jei jau pirma gimdei naturaliu budu, tai gal po antro niekas is esmes nepasikeistu jau??? ax.gif
Atsakyti
Man abu kartus pasiuvinėjo po gimdymo-tai vyras juokauja, kad biskį kazką užsiuvo,nes kol prasibrauna.. blush-anim-cl.gif2:Bet įtariu, kad čia dėl sausumo makštyje taip sunku.
Atsakyti
nugis, dabar įėjimas platesnis. bet man nuo to tik geriau, daug lengviai vyrui užeiti blush2.gif
Atsakyti
[na, dar pridurti norėjau, kad nebereikia lovos galo įsispyrus brautis blush2.gif , na bet iš tikro truputį plačiau, nes ir tamponą lengviau įdėti. nors vyrelis sako, kad jam gerai ir viskas kaip buvo. nu, bet vyrams išbadėjusiems svarbu pute gauti blush-anim-cl.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 12 02, 21:40)
O cezaris kokio didumo daromas dabar??? Labai matomas???? Beje, merginos, kaip galvojat, gal jei jau pirma gimdei naturaliu budu, tai gal po antro niekas is esmes nepasikeistu jau??? ax.gif


Na bent pas mane apitikslei 18 cm. tai negaliu pasakyti ar ce dydelis nes nezinau kaip kitoms. g.gif Bet man tai asmeniskai dydelis randas doh.gif
Atsakyti
O kodel tu cezari pasirinkai? ax.gif
Atsakyti
Nu man per gimdymą spėju daugiau biški susiuvo, tai pirmas kartas buvo skaudeisnis nei kai dar buvau mergaitė, o dabar tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
po pirmojo vaikelio, man labai skaudejo, buvau kirpta ir siuta, tai irgi sunkiai lindo, baisiau negu pirma karta, bet per kokius 3 men viskas gryzo i savo vietas ir jokio skirtumo nebejauciu, tiesa vyro klausiau, tai jis sake: nu tai skiriasi skiriasi, kaip gi gali nesiskirti biggrin.gif blink.gif as manau kad cia psichologinai dalykai, galvoja jei vaikas pralindo, tai turi ispalateti g.gif o po antro leliaus, tai nei plysau, nei kirpo, nieko, tai neskaudejo, bet islauukem 5sav po gimd, tai gal del to, bet ir po antro gimdymo as jokio skirtumo nejauciu, vyras pats nieko nesako, as jo labai nekalusineju, bet sako kad ar po pirmo ar po antro skirtumo nera. nu as tai nieko nejauciu jokio skirtumo g.gif
manau kad cia nei mitas, nei ka, tiesiog visos moterys skirtingos, juk ir oda vienom isglemba, o kitos lieka sviezios kaip Demi Moore biggrin.gif as kegelio partimu spec tai nedarau, bet tik retkarciais kai prisimenu ax.gif
beje leliai mano abudu buvo po 4.2kg mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila del tu visu isplatejimu, linkiu kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Na, pas mane praplatejo. Vyro neklausiau, bet pati tai aiskiai juntu. Ir kaip nepraplates? Keturi gimdymai-keturi kirpimai+ plysimai, siuvimai. Ten randas ant rando doh.gif . O ir paskutiniai gimdymai viens po kito. Man jau ne niolika ir oda aisku, kad ne tokia elastinga, tuo paciu ir maksties. Todel dabar metu nestuminius svorius, darau tuos kegel pratimus, o po pusmeciu manau reiks daryti siaurinimo ir plastine tarpvietes operacija. Su daktaru apie tai kalbejau- sake siaurinimo operacijos nieko cia baisiai sudetingo, su narkoze 0,5val. trunka. Bet tik kainu nezinau. Gal kas zinote?
Atsakyti