Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

QUOTE(rertika @ 2006 11 03, 17:04)
o ar galetu kas nors man primint kaip vadinas tie drekinamieji kremai,maksciai sudrekinti po gimdymo .noriu nusipirkt bet pamirsau kaip vadinas:)o dar geraiu butu tikslus pavadinimas,jau bandziusiu,tokius tepaliukus

bandziau lubexxx lubrikanta, super thumbup.gif girdejau, kad geras durex play ar aquagelis. sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
gerai, kad tokia tema yr, - paskaiciau ir paaiskejo man, kad esu statistinis vidurkis, - ketvirta menesi neviltis dingo assa.gif
Atsakyti
gimdymas vyko sklandziai,jokiu plysimu nebuvo.tik(kaip paaiskono akusere),buvo idrekstas gimdos kaklelis truputi,tai ir sukabino keliom siulem.(labai nedaug)dideliu pasikeitimu po to nejauciau,vyras irgi sake,kad viskas kaip ir buve smile.gif na,gal tik kai kurios pozos po gimdymo pasidare skausmingos.taciau turiu vilti kad ir tai susitvarkys verysad.gif
Atsakyti
O yra kam nors buve taip, kad po pirmo kaip ir viskas tvarkoj, o po antro, tai nebesusitvarko??? g.gif doh.gif Planuoju birzelio men.pastojima, tai galvoju, gal cezari rinktis??? Nors po pirmagimes lyg ir viskas tvarkoj, bet galvoju, maza ka, o jeigu??? g.gif ..jeigu paskui jausim diskomforta.... ax.gif
Atsakyti
Praplatejo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 11 28, 02:35)
Praplatejo... unsure.gif

o man ,po gimdymo kai 1kart mylėjomės,tai buvo baisiau nei 1kart,gal dėl to ,kad siuvo
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2005 07 03, 20:46)
Jei vyras moteri, kaip cia pasakius - NUPIRKO, tai ir nori kad ta preke ir neprarastu prekines isvaizdos.  Ar ne paciu moteru kalte? Zinau begales moteru,merginu, kuriom svarbu kad tik vyras geras pajamas turetu, kad tik islaikytu ir niekas daugiau. Jausmu dazniausiai nebuna, o po to skundziasi su manimi nesiskaito! Nusipirko - tai ir nesiskaito! Kai seimoje viskas grista jausmais,pagarba, meile tokios problemos lieka nuosalyje ir issisprendzia savaime.

Bet cia jau kaip ir ne visai i tema.

O Kegelio pratimai tikrai geras dalykas, ir vyras vis primena, kad tik daryciau.

Musu seimoje seksas svarbus dalykas ir pratimukus darau
NE DEL VYRO IR NE DEL SAVES - DEL MUSU ABIEJU.


Puikiai pasakyta thumbup.gif Gydytojai oataria pratimukus daryti ir tom, kurioms gida slenka
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 06 02, 07:13)
taip kad verchiau siulychiau daryti kegelio pratimus, pasidometi tarpvietes masazhu ir gimdymui pasirinkti gera akusheri


Kas tai?
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 12, 09:23)
AsMona. Tos moterytės vietoje specialiai nesidaryčiau. Prikibčiau prie vyriškumo. Lai pasididina, kodėl ji turi pasimažinti. Diedai pripratę, kad moterys kontracepsines piliules geria ir visaip kitaip žaloja, ir įsivaizduoja, kad loską daro porą banknotų numetę.. Jei jau grasina meilužę susirasti, tai turbūt ją ir turi o gal ir nevieną turėjęs.. Gaila man tokių moterų.


thumbup.gif
QUOTE(_Vita_ @ 2005 06 12, 12:20)
Gal ne taip supratai, norge, aš labai prieš užsisėdėjimą, nutukimą ir apsileidimą. Tai yra problema, bet pats priejimas prie problemos mane kąsdina Tipo tu taip nedarysi, tai aš kitą susirasiu arba neisirodysiu su tavimi, kad nebūtų gėda, še pinigų daryk kąnors. Nesigirdi jokio supratimo, tiesiog reikalavimas rezultato.. Aš tai taip neįpratus...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Sviesele @ 2005 06 14, 09:19)
kadangi mano abu vaikučiai gimė virš 4 kg, tai iš tikrųjų susidūriau su problema, kad makštis taip ir neatgavo pradinės būklės ir dar gimda šiek tiek žemyn pasislinko. Mano ginekologė irgi pirmiausiai patarė daryti fizinius pratimus, kurie išdalies pagerintų būklę ir pratimai tikrai padėjo. Todėl neskubėčiau daryti plastinės operacijos, nors, jei pinigų ir noro yra, kodėl gi nepasidaryti ir netapti sau ir vyrui gražesne biggrin.gif

Paguodei karsta.gif , nes mani vienas-4760g., o kitas 4666g. doh.gif , tai dabar kėgeliuojuos biggrin.gif , tikiuosi būklė pagerės, nes kitu atveju teks keisti vyrą biggrin.gif , kol jis nepakeitė manęs hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2006 11 28, 12:45)
Kas tai?
thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Paguodei karsta.gif , nes mani vienas-4760g., o kitas 4666g. doh.gif , tai dabar kėgeliuojuos biggrin.gif , tikiuosi būklė pagerės, nes kitu atveju teks keisti vyrą  biggrin.gif , kol jis nepakeitė manęs hihihi.gif

Mano sunus gime virs 4 kg., pati pagimdziau be plysimu, tai kazkaip nei as , nei vyras ( bent jau nesake : blush2.gif ) nejauciu , kad " ten " butu kas ne taip. Man po gimdymo net smagiau kazkaip pasidare smileysex.gif Ga p oantro leliaus ( gal 5 kg gims? lotuliukas.gif ) ir pasikeis? Nes as planuoju antra vaika, o polinki genetiskai turiu ant dideliu naujagimiu>... ax.gif
Atsakyti
Va o man atvirkscei dar labiau susitrauke lotuliukas.gif Kai su vyru pirmakarta po gimdimo milejomes tai taip skaudejo kaip pirma karta lotuliukas.gif Ce gal del to jog bati negimdziau o cezaris buvo. Kaip bus veliau nezinau, bet vyras patenkintas.
O beto turetu sazines tie vyrai tokius dalikus sakyti moterei ir taip daug reikia iskesti.
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2006 11 29, 18:29)
Va o man atvirkscei dar labiau susitrauke  lotuliukas.gif  Kai su vyru pirmakarta po gimdimo milejomes tai taip skaudejo kaip pirma karta  lotuliukas.gif Ce gal del to jog bati negimdziau o cezaris buvo. Kaip bus veliau nezinau, bet vyras patenkintas.
O beto turetu sazines tie vyrai tokius dalikus sakyti moterei ir taip daug reikia iskesti.

Man irgi kazkaip susiaurejo ten ir kai mylejausi pirma karta po gimdymo tai oi kaip skaudejo,nes buvau siuta,bet nieko,gal po kiek laiko praplates tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 11 29, 21:35)
Man irgi kazkaip susiaurejo ten ir kai mylejausi pirma karta po gimdymo tai oi kaip skaudejo,nes buvau siuta,bet nieko,gal po kiek laiko praplates tongue.gif


Na tikuosi kad raumenukai truputi atsileis, nes jau antras menuo kaip tai darom smileysex.gif
ir kiekviena karta skauda doh.gif
Atsakyti