Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Mergaites, jus cia visai nebe i tema... fool.gif
Atsakyti

 ! 
Žinutės, neatitinkančios temą, panaikintos.
Atsakyti
O man tai nei nekirpo nei neplyšau.Tik gyd sakė kad įtrūko 1 mm ten kur mergystės plėvė buvo.Tai padarė 1 siūlę ir fsio.Tik gaila dar tik pusantros savaitės praėjo po gimdymo tai dar negaliu pasakyti ar viskas grįž į savo vietas ar paplatės ar susiaurės? lotuliukas.gif Bet viena žinau kad ir kaip atsitiktų vyrui tai nsukels jokių nepatogumų nes mes papraščiausiai mylime vienas kitą ir tikrai nekelsim tokios problemos. liezuvis.gif
Atsakyti
tu gimdei pries savaite o jau "patikrinai" kaip ten susitrauke blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 10 31, 22:58)
tu gimdei pries savaite o jau "patikrinai" kaip ten susitrauke  blink.gif ?

Tai kad man labai jau greitai viskas gijo,nors plyso ir gimdos kaklelis,bet po sav.jau nebeskaudejo,jau sedejau,tai ir apsiziurejau kaip ten kas ax.gif
Atsakyti
hmm idomiai tu cia , man tai niekas neplyso ir iskart sedejau ir pan bet "patikrinau" po 3sav ir tai manau anksti , dabar dar palaukciau biggrin.gif
Atsakyti
As gimdziau pries sesias savaites ir po siai dienai turiu problemu.PO menesio dar nebuvo viskas sugije.Maza to, dar siulai pradejo puliuoti.Vakarais tai jau nei sedet nei stovet negalejau.Mano gydytoja negalejo pasakyt kas man yra.Skausmas buvo toks,lyg plestu per puse.O maziukas kartais reikalauja ant ranku nesiojamas buti.Vaje vaje.Dantis sukandus minu ratus po kambari. verysad.gif Jau nezinau kiek pinigu palikau,kiek visokiu vaistu isbandziau.Puliuot lyg ir nustojo.Skausmas irgi mazeja(tikiuosi su visam)
Turbut pats baisiausias dalykas yra tas laikas po gimdymo,kai is taves teka,varva visokie skysciai...Beee.Gimdziau greitai ir lengvai(bent jau man taip atrodo)Pagimdyciau dar penkis,kad tik nereiktu kankintis po gimdymo
Atsakyti
Teresiuk,uzuojauta,man greit viskas sugijo,as gimdyciau ir gimdyciau,jei ne saremiai ... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 11 01, 23:06)
hmm idomiai tu cia , man tai niekas neplyso ir iskart sedejau ir pan bet "patikrinau" po 3sav ir tai manau anksti , dabar dar palaukciau biggrin.gif

Nu ziurint kaip tu isivaizduoji ta tikrinima biggrin.gif ,man tai tikrai nieko neskaudejo,kai apsiziurinejau ten ax.gif
Atsakyti
o ar galetu kas nors man primint kaip vadinas tie drekinamieji kremai,maksciai sudrekinti po gimdymo .noriu nusipirkt bet pamirsau kaip vadinas:)o dar geraiu butu tikslus pavadinimas,jau bandziusiu,tokius tepaliukus
Atsakyti
o ar galetu kas nors man primint kaip vadinas tie drekinamieji kremai,maksciai sudrekinti po gimdymo .noriu nusipirkt bet pamirsau kaip vadinas:)o dar geraiu butu tikslus pavadinimas,jau bandziusiu,tokius tepaliukus
Atsakyti
QUOTE(rertika @ 2006 11 03, 17:04)
o ar galetu kas nors man primint kaip vadinas tie drekinamieji kremai,maksciai sudrekinti po gimdymo .noriu nusipirkt bet pamirsau kaip vadinas:)o dar geraiu butu tikslus pavadinimas,jau bandziusiu,tokius tepaliukus

Tu cia apie lubrikantus? g.gif
Atsakyti