Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

labai nepergyvenk, kaip trilitrinis tikrai nebus lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiger_babe @ 2006 09 29, 12:53)
labai nepergyvenk, kaip trilitrinis tikrai nebus lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


ot tai paguodei... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 09 24, 21:44)
o jau pasakymas, kad nenorejai  naturaliu budu gimdant vaiku traumuot  blink.gif  blink.gif  blink.gif matosi, kad ne velnio apie cezari ir jo pasekmes nezinai, ypac is psichologines puses..



egypt.gif
Atsakyti
Gimdziau naturaliai ir tik truputi is vidaus plyso. Bet viskas labai greit susitvarke ir jau po 2sav. vyras patikrino kaip ten, tai sake, kad gal ir placiau siek tiek, bet nei jam nei man nieks nepasikeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mozure @ 2006 09 29, 17:36)
Gimdziau naturaliai ir tik truputi is vidaus plyso. Bet viskas labai greit susitvarke ir jau po 2sav. vyras patikrino kaip ten, tai sake, kad gal ir placiau siek tiek, bet nei jam nei man nieks nepasikeite  smile.gif


po dvieju savaiciu jau mylejaisi? unsure.gif

pavydetina..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mozure @ 2006 09 29, 17:36)
Gimdziau naturaliai ir tik truputi is vidaus plyso. Bet viskas labai greit susitvarke ir jau po 2sav. vyras patikrino kaip ten, tai sake, kad gal ir placiau siek tiek, bet nei jam nei man nieks nepasikeite  smile.gif

tikrai pavydetina 4u.gif
As is pradziu galejau myletis po 1.5 men. o dabar praejo 9 men. ir negaliu nes skausmas, sausa, net nezinau ka daryti.jau galnuo geguzes nesimylejau tik pradedam ir man skausmas neleidzia net kad su ranka paliestu g.gif schmoll.gif unsure.gif unsure.gif
Man tuo labiau plyso ir ispradziu viskas buvo gerai, o va dabr kazkokios odos gabalas jauciasi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrejos mama: 11 spalio 2006 - 19:46
Gimdžiau didelį vaikutį 4080g, kirpo ir viskas liko po senovei. Nei randas jaučiasi, nei praplatėjo. Žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
Gimdziau gana lengvai, isvengiau tarpvietes kirpimo ir plysimo...nors tiesa dejo dvi siules, kaip akusere sake, tai tik nubrozdinimas, ir profilaktiskai dejo tuos siulelius. Ko jau ko, labiausiai bijojau kirpimo is siuvimo, ir praktiskai to isvengiau! tongue.gif Apie lytinius santykius kolkas net negalvoju... bet nemanau, kad bus blogai...bijojau del randu, kurie daugumai lieka skaudus gana ilga laika... ax.gif
Atsakyti
ir plysau ir siuvo ir neblogai susiuvo ir vyras niekuom nesiskundzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2006 09 13, 23:02)
man panašu, kad čia jau pas tave psichologinė problema  g.gif juk pati rašai, kad gyventi tau tai netrukdo, pasitenkinimą jauti, tai ko nerimauji? žinok, kai kurioms moterims ir negimdžius ten nukarę būna, o jos gyvena ir vargo nemato  mirksiukas.gif

100% pritariu.Man tai ten niekas nepasikeite.
Atsakyti
nepergyvenk randelis gal liks kaip prisiminimas, o skausmas su laiku bėgant išnyks smile.gif man skausmas išnyko kai baigiau maitinti mažyli tai truko penkis menesius taciau dabar jau menesi viskas kaip seniau, na gal dar geriau sėkmės
Atsakyti
O man kaip tik ten viskas sumazejo biggrin.gif ,dauguma sako,kad po gimdymo makstis kaip kibiras,nu nezinau,pas mane kaip tik viskas susitrauke blush2.gif
Atsakyti