Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Per abu gymdymus mane kirpo, o per antra tai dar mazai buvo kirpimo, truputi plysau. bet visus kartus buvau labai tvarkingai susiuta. Diskomfortas buvi tik tame, kad ilgiau reikejo laukti tos pirmos nakties. O siaip drasiai galiu pasakyti, kad po kiekvieno gymdymo lytinis gyvenimas tik gereja ir ivaireja.....
Atsakyti
Si tema kaip tik paciu laiku. Po gimdymo anga tikrai prasiplecia,vienoms maziau kitoms daugiau. Tai zinoma jauciasi,bet galima apsiprasti. O,galima ir naudinga daryti pratimus. Mano atveju,ne tik kad makstis didesne,bet dar ir raumenys nusileido ir anga uzdare. Na,bet del sito,tai tikrai cezario net neketinam daryti. O,pasimankstinti reiketu ir viskas butu tvarkoj. Tik stai,nezinau kiek laiko reikia daryti pratimus,kad matytusi rezultatas.
Sekmes gimdant.
Atsakyti
QUOTE(diana_z @ 2006 09 25, 23:14)
Si tema kaip tik paciu laiku. Po gimdymo anga tikrai prasiplecia,vienoms maziau kitoms daugiau. Tai zinoma jauciasi,bet galima apsiprasti. O,galima ir naudinga daryti pratimus. Mano atveju,ne tik kad makstis didesne,bet dar ir raumenys nusileido ir anga uzdare. Na,bet del sito,tai tikrai cezario net neketinam daryti. O,pasimankstinti reiketu ir viskas butu tvarkoj. Tik stai,nezinau kiek laiko reikia daryti pratimus,kad matytusi rezultatas.
Sekmes gimdant.



Apie pratimus ir operacijas galite pasiskaityti stai CIA 4u.gif
Atsakyti
Juokingai net skamba. Gali pagalvot, kad makštis lieka stiklainio ertmės. Be to, moteris, sako, ilgiau sveiksta po Cezario, o randas lieka visam gyvenimui
Atsakyti
zinaj, po triju dienu po cezario laksciau sau patenkinta mieste tongue.gif o kurios gimdo tris savaites nepasedi tongue.gif
o randas tox mazas ir visaj nematomas tongue.gif tajp kad rando kajp nebuta tongue.gif
o maksties 'nesutrauksi' tepalais kajp rando
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2006 09 26, 16:21)
zinaj, po triju dienu po cezario laksciau sau patenkinta mieste tongue.gif o kurios gimdo tris savaites nepasedi tongue.gif
o randas tox mazas ir visaj nematomas tongue.gif tajp kad rando kajp nebuta tongue.gif
o maksties 'nesutrauksi' tepalais kajp rando

Aišku bepigu man kalbėti, kai po gimdymo ne tik kad nepraplatėjo, bet netgi šiek tiek susiaurėjo, nežinau kodėl, galbūt todėl, kad visą neštumą ir po gimdymo dariau tuos Kėgelio pratimus intensyviai. Bet ir vyras pastebėjo, kad dabar "ten siauriau". Sakė, jeigu po antro bus dar siauriau, tai tada "netips: lotuliukas.gif O kas dėl rando, tai kitoms tik po kurio laiko atsiranda problemų. Būna, kad užkrenta rinkutė, nors moteris ir visai liekna.
Atsakyti
na ash taj nesiojau korseta ir toli grazu nieko panasaus i uzkritusia rikute.. o ir daktaras sake jei 'neuzkrito taj ir nebeuzkris' .
Atsakyti
Po gimdymo praejo jau daugiau, nei pusantro men, bet mums su vyru neiseina pasimylet. ten labai sausa ir...siaura. dar pries gimdyma gydytoja sake, kad mano angute labai siaura, o po gimdymo tapo tiesiog nepraeinama!!!vyras jau nervinas. bandem 2 kartus, bet man jei tik giliau kyst - tuoj nezmoniskas skausmas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(birstep @ 2006 09 26, 17:26)
Po gimdymo praejo jau daugiau, nei pusantro men, bet mums su vyru neiseina pasimylet. ten labai sausa ir...siaura. dar pries gimdyma gydytoja sake, kad mano angute labai siaura, o po gimdymo tapo tiesiog nepraeinama!!!vyras jau nervinas. bandem 2 kartus, bet man jei tik giliau kyst - tuoj nezmoniskas skausmas blink.gif

Aš manau problema ne tame, kad ten labai susiaurėjo, o tiesiog tame, kad nesugebi pakankamai atsipalaiduoti (galbūt dė skausmo baimės), todėl makšties raumenys ypatingai susitraukia ir tampa neįmanoma pasimylėti. Patarčiau mylėtis tik tada, kai jau būsi iki maximumo įkaitusi (paprašyk, kad vyras paerzintų mirksiukas.gif blush2.gif ) ir nerūpės nei skausmas, niekas. Beje, naudokite lubrikantus, tada sausumo nebus ir vyrui įeiti nebus sunku.

P.S. galbūt dar ir tinkamos pozos kaip pirmam kartui po gimdymo reiktų paieškoti, vėliau viskas stos į savo vėžes, o galbūt bus ir dar geriau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 26 rugsėjo 2006 - 17:27
QUOTE(birstep @ 2006 09 26, 16:26)
Po gimdymo praejo jau daugiau, nei pusantro men, bet mums su vyru neiseina pasimylet. ten labai sausa ir...siaura. dar pries gimdyma gydytoja sake, kad mano angute labai siaura, o po gimdymo tapo tiesiog nepraeinama!!!vyras jau nervinas. bandem 2 kartus, bet man jei tik giliau kyst - tuoj nezmoniskas skausmas blink.gif

Gal buvo įtrūkęs kaklelis? g.gif Jei taip - kokį pusmetį gali jausti diskomfortą (bent man tai prireikė pusmečio, kol tempimo jausmas dingo visiškai). Išbandykit kokias nors "negilias" pozas.
O kad sausa - ką gi, daugumai moterų po gimdymo taip. Gydytojai rekomenduoja lubrikantus...
Kantrybės ir sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 09 26, 16:36)
Aišku bepigu man kalbėti, kai po gimdymo ne tik kad nepraplatėjo, bet netgi šiek tiek susiaurėjo, nežinau kodėl, galbūt todėl, kad visą neštumą ir po gimdymo dariau tuos Kėgelio pratimus intensyviai. Bet ir vyras pastebėjo, kad dabar "ten siauriau". Sakė, jeigu po antro bus dar siauriau, tai tada "netips: lotuliukas.gif O kas dėl rando, tai kitoms tik po kurio laiko atsiranda problemų. Būna, kad užkrenta rinkutė, nors moteris ir visai liekna.


Na pas mane irgi buvo labai susiaureje, nors pratimus dariau ne itin intensyviai...Bet dabar jauciu kad jau ne tas, per anksti apsidziaugiau... verysad.gif Per gimdyma neplysau, bet kiek pamenu berods dvi siules grazias padare... thumbup.gif antra diena pagimdzius laksciau kaip bitute... lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kuri esate susidūrusi su panašia problema. Nors po gimdymo praėjo jau 7 metai, ir viskas buvo gražiai tvarkingai susiūta ir sugiję, tačiau toje vietoje kur tarpvietė buvo siūta, prieš kelias dienas atsirado skausmingas mazgelis, kuris kasdien man kelia vis didesnį diskomfortą. Jaučiu nemalonų tempimą sėdėdama, o kartais ir gulėdama. Kol kas pas gydytoją dar nebuvau, gal čia visai nieko tokio. Parašykit, prašau, jei kuriai nors kažkas panašaus buvo nutikę.
Atsakyti