Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl makšties išplatėjimo po gimdymo

Tikrai nepatikesiu kad bent viena is jusu pebenorit buti seksualia pupyte schmoll.gif ne tik del savo vyro,bet ir del saves jug svarbiausia patikti sau ar ne smile.gif ,o taipogi ar nenorite kad jusu vaikuciai turetu grazias mamytes? As ir dabar daznai girdziu is aplinkiniu kokia grazi ir save prisiziurinti yra mano mama smile.gif ir man yra be galo malonu tai girdeti. Taip kad nail.gif prieziura sau yra tokia pat svarbi kaip ir kiti dalykai. SOSKE thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Visiskai su tavim sutinku mirksiukas.gif Cia tik mano nuomone jei kam nepatinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 09 21, 20:53)
thumbup.gif Tai gerai jums tada.O tu vistiek pabandyk kada paklausti blush2.gif  drinks_cheers.gif



na matai, ash kazkaip manau, kad nepasikejciau perdaug po gimdymo. pilvas vietoj, viskas vietoj, kg 1 likes, ale nieko baisaus, jis amtosi tik ant svarstykliu ax.gif nesu tokia, kad sedeciau namuose, plauciau grindis, daryciau valgyt ar pan. ash sportuoju, susitinku su draugais, megstam ir i tusa ishlekt, kur i klubeli koki.. nenoriu but namu seimininke apsikrovus vaikais lotuliukas.gif snekejau ir su vyru, juk matau kajp jis i mane ziuri ax.gif esam ash jis ir vaikas, o ne ash su vaiku ir jis.
Atsakyti
O kas jum sake, kad as savimi nesirupinu? g.gif Oho dar ir kaip rupinuos, sportas, sveikas gyvenimo budas ir atrodau patikekit visai ne blogai ir seksualiai, bet... kitiems vyrams.Paprasciausiai as turejau omeny, kad vyrui as dabar ne sekso objektas, na tiesiog musu tokie santykiai, ir sieja mus tikrai ne lova...
***** tas mano vyras rimtai keistas.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalija...: 24 rugsėjo 2006 - 07:47
QUOTE(Garbanele @ 2006 06 03, 13:08)
Sveikos  4u.gif
Labai rūpi sužinoti, kaip pasikeičia moters makštis po gimdymo. Vyras iš draugų prisiklausęs, kad jos palieka platesnės, todėl zyzia, kad daryčiausi cezarį. Noriu gimdyti natūraliai, bet bijau dabar tokių pasekmių.  doh.gif
Kaip ištikro yra? Kaip yra jei yra plyšimai, kirpimai ir siuvimai? Pasidalinkit savo nuomone ar patirtim  4u.gif


Man visai natūralus toks klausimas. Ir nieko čia smerktino nėra, jei vyras PRIEŠ gimdymą kažką pasako, o ne PO...
O tas Gimdymų Žinovas tai už kursus gauna savo babkes. Ir lai susikiša savo žinias apie "stebuklus". Kaip visokių žmonių yra, taip ir "stebuklai" būna visokie. Yra net keletas temų apie tai. Ir čia jau senų bobų pasakyta, kad vyrams gimdymo metu TEN nėra ko žiūrėti.

Man 2 cezariai daryti. Bijojau vaikus natūraliu gimdymu traumuot. O jei būtų reikėję vistik pačiai gimdyt, tai vyrą būčiau palikus už durų. Nėra ko jam ten.
O cezariai man patiko. Tiek, kiek gali patikti tokia pusiau operacija. Bet "žaidimams" tai tikrai nėštumai netrukdo. Apsisprendžiant tai irgi buvo ne paskutinėj vietoj.

Beje, daug laiko praėjo nuo temos pradžios... Tai kaipgi apsisprendei?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 09 24, 16:46)
Man visai natūralus toks klausimas. Ir nieko čia smerktino nėra, jei vyras PRIEŠ gimdymą kažką pasako, o ne PO...
O tas Gimdymų Žinovas tai už kursus gauna savo babkes.  Ir lai susikiša savo žinias apie "stebuklus". Kaip visokių žmonių yra, taip ir "stebuklai" būna visokie. Yra net keletas temų apie tai. Ir čia jau senų bobų pasakyta, kad vyrams gimdymo metu TEN nėra ko žiūrėti.
Beje, daug laiko praėjo nuo temos pradžios... Tai kaipgi apsisprendei?


Uzsiminiau daktarei apie cezari, ji apsalusi man pradejo pasakoti apie cezari kaip apie tikra nelaime, o mama net apsiverke... nes tai tikrai ne juokai, ir sveikoms moterims jo nenori visiskai daryti... Tas Cezaris istikro yra tik BUTINUMAS!! Ir save savo noru kisti po peiliu tikrai neverta...
O kas liecia putytes gimdymo metu, tai daktare sako, tai kad ne visos gimdyves klauso ka dakatre liepia daryti gimdymo metu, todel ir buna plysimai kirpimai....ir visokios kitokios nesamones... Tiesiog buna, kad kitos isterikuoja, ir kai reikia stumti saukia nebegaliu, o kai reikia sustoti tada stumia...visa tai ir pridaro papildomos zalos putytems. Gimdau kita savaite, bus matyti, kaip man viskas seksis, kaip jausiuosi ir kaip klausysiu daktaru... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 09 24, 18:17)
Uzsiminiau daktarei apie cezari, ji apsalusi man pradejo pasakoti apie cezari kaip apie tikra nelaime, o mama net apsiverke... nes tai tikrai ne juokai, ir sveikoms moterims jo nenori visiskai daryti... Tas Cezaris istikro yra tik BUTINUMAS!! Ir save savo noru kisti po peiliu tikrai neverta...
O kas liecia putytes gimdymo metu, tai daktare sako, tai kad ne visos gimdyves klauso ka dakatre liepia daryti gimdymo metu, todel ir buna plysimai kirpimai....ir visokios kitokios nesamones... Tiesiog buna, kad kitos isterikuoja, ir kai reikia stumti saukia nebegaliu, o kai reikia sustoti tada stumia...visa tai ir pridaro papildomos zalos putytems. Gimdau kita savaite, bus matyti, kaip man viskas seksis, kaip jausiuosi ir kaip klausysiu daktaru...  g.gif


Laikykis! sėkmės ir sveikatos, leliukui ir Tau 4u.gif Tavo pačios pasirinkimas ir bus teisingiausias.
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 09 24, 17:17)
Uzsiminiau daktarei apie cezari, ji apsalusi man pradejo pasakoti apie cezari kaip apie tikra nelaime, o mama net apsiverke... nes tai tikrai ne juokai, ir sveikoms moterims jo nenori visiskai daryti... Tas Cezaris istikro yra tik BUTINUMAS!! Ir save savo noru kisti po peiliu tikrai neverta...
O kas liecia putytes gimdymo metu, tai daktare sako, tai kad ne visos gimdyves klauso ka dakatre liepia daryti gimdymo metu, todel ir buna plysimai kirpimai....ir visokios kitokios nesamones... Tiesiog buna, kad kitos isterikuoja, ir kai reikia stumti saukia nebegaliu, o kai reikia sustoti tada stumia...visa tai ir pridaro papildomos zalos putytems. Gimdau kita savaite, bus matyti, kaip man viskas seksis, kaip jausiuosi ir kaip klausysiu daktaru...  g.gif

garbanele, tik pasitikek savim, buk rami ir viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, sekmes ir pasitikejimo tai prireiks! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 09 20, 19:24)
Geras pasirodo ir nemokamai gali issioperuot.
Is tiesu tai man labai liudna pasidare cia pasiskaitinejus verysad.gif Ko mes moterys del vyru tik nepadarome.Isnesiojame kudyki, pagimdome ir dar paskui visokios bedos del sekso.Aisku, gal vyras(normalus) ir niekuomet moteriai apie pasikeitusia jos fiziologija ir nepasakys, taciau moteris jaucia dideli kompleksa, jauciasi nebepatraukli ir neseksuali, o kur dar  pasikeitusios krutys!!!
O mgal moterims is tiesu tai tik psichologiskai?
Nors man atliko cezario pjuvi sioki toki diskomforta ir as jauciu.Tikrai sumazejo isskyru kiekis akto kaip sakant metu ir kaip ten nebutu keista lyg toks jausmas kad kliuna kazkur  ir is vis tai kelia nebe toki susidomejima ir malonuma, kaip pries vaikeli.Tai va manau kad mums reikia pailseti ir normaliai bei atvisrai viena diena su tais savo vyrais pasisneketi g.gif
vyras taip kartu gimde, jauciu tokia didele pagarba, taciau nebe jauciu to geidulio ir aistros, suprantama juk mes jiems dabar ju vaiku mamos, o ne seksualio pupytes smile.gif ...


na, ir mamos buna patrauklios ax.gif saviems vyrams taip pat wink.gif

QUOTE(vitalija... @ 2006 09 24, 08:45)
O kas jum sake, kad as savimi nesirupinu? g.gif Oho dar ir kaip rupinuos, sportas, sveikas gyvenimo budas ir atrodau patikekit visai ne blogai ir seksualiai, bet... kitiems vyrams.Paprasciausiai as turejau omeny, kad vyrui as dabar ne sekso objektas, na tiesiog musu tokie santykiai, ir sieja mus tikrai ne lova...
***** tas mano vyras rimtai keistas.


na bet juk gerai, kad sieja ne lova, o kazkas daugiau wink.gif pas mus pavyzdziui irgi daug kas pasikeite, bet tikrai ne blogai
o potraukis moterims ir del hormonu pokyciu po gimdymo dingsta po truputi. normalu viskas ax.gif

QUOTE(naitas @ 2006 09 24, 16:46)
Man visai natūralus toks klausimas. Ir nieko čia smerktino nėra, jei vyras PRIEŠ gimdymą kažką pasako, o ne PO...
O tas Gimdymų Žinovas tai už kursus gauna savo babkes.  Ir lai susikiša savo žinias apie "stebuklus". Kaip visokių žmonių yra, taip ir "stebuklai" būna visokie. Yra net keletas temų apie tai. Ir čia jau senų bobų pasakyta, kad vyrams gimdymo metu TEN nėra ko žiūrėti.

Man 2 cezariai daryti. Bijojau vaikus natūraliu gimdymu traumuot. O jei būtų reikėję vistik pačiai gimdyt, tai vyrą būčiau palikus už durų. Nėra ko jam ten.
O cezariai man patiko. Tiek, kiek gali patikti tokia pusiau operacija. Bet "žaidimams" tai tikrai nėštumai netrukdo. Apsisprendžiant tai irgi buvo ne paskutinėj vietoj.

Beje, daug laiko praėjo nuo temos pradžios... Tai kaipgi apsisprendei?



lotuliukas.gif o jei gimdymu zinovas babkiu neimtu, tai jau geras tau butu? ne visi toki turtingi, kad vien tik labdara uzsiimti biggrin.gif o siaip tai nereikia net jokiu kursu, kad suvokti gimimo stebukla (beje, niekas nesake, kad vyras ta stebukla turetu suvokineti atsistojes moters tarpukojy, nors ir taip imanoma). ir tai yra stebuklas kiekvienam bent koki gilesni suvokima turinciam zmogui, o ne pavirsutiniskam zmogenui, besirupinanciam tik savimi..
o jau pasakymas, kad nenorejai naturaliu budu gimdant vaiku traumuot blink.gif blink.gif blink.gif matosi, kad ne velnio apie cezari ir jo pasekmes nezinai, ypac is psichologines puses..

QUOTE(Garbanele @ 2006 09 24, 17:17)
Uzsiminiau daktarei apie cezari, ji apsalusi man pradejo pasakoti apie cezari kaip apie tikra nelaime, o mama net apsiverke... nes tai tikrai ne juokai, ir sveikoms moterims jo nenori visiskai daryti... Tas Cezaris istikro yra tik BUTINUMAS!! Ir save savo noru kisti po peiliu tikrai neverta...
O kas liecia putytes gimdymo metu, tai daktare sako, tai kad ne visos gimdyves klauso ka dakatre liepia daryti gimdymo metu, todel ir buna plysimai kirpimai....ir visokios kitokios nesamones... Tiesiog buna, kad kitos isterikuoja, ir kai reikia stumti saukia nebegaliu, o kai reikia sustoti tada stumia...visa tai ir pridaro papildomos zalos putytems. Gimdau kita savaite, bus matyti, kaip man viskas seksis, kaip jausiuosi ir kaip klausysiu daktaru...  g.gif


siaip nuo streso Ten viskas "uzsidaro", sunkiau vaikas praeina ir plysta. tiesiog cia fiziologine moters organizmo reakcija, jog pavojinga gimdyti. apsaugine reakcija. deja, labai sunku atsipalaiduoti gimdant toj svetimoj ligonines aplinkoj, bet siaip kuo busi uztikrintesne, atsipalaiduosi, nestresuosi per daug, tuo mazesne tikimybe, kad suplysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2006 09 20, 21:39)
"suprantama juk mes jiems dabar ju vaiku mamos, o ne seksualio pupytes smile.gif ..." na ash manau kad jeigu jautiesi jo vaiko mama o nebe sexuali pupyte kajp sakai, tada tajp ir ziures. ash nesijauciu jo vaiko mama. na esu tokia. bet nesu vien mama. esu IR mama. mano vyras i mane tebeziuri kajp i 'sexualia pupyte'  wub.gif  nail.gif

Aš sutinku su tavimi. Pati jaučiuosi tiesiog sexuali mamytė blush2.gif (nebūtinai tokia turiu būti ir kitiems, bet man patinka PAČIAI taip jaustis). Su svoriu pas mane viskas super, mėgstu rengtis patraukliai, o svarbiausiai puikiai jaustis. Daug kas priklauso kaip žmogus save pateikia. Taip dažniausiai jį ir priima.
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Garbanele @ 2006 06 05, 19:51)
Nemanau, kad nei vienas vyras nesusimaste apie gimdysiancios partneres intymia vietele! g.gif tiesiog vieni patyli kiti prabyla ir tai manau normalu!
Tiesiog paciai moteriai tai turetu buti idomu, kadangi tai visam gyvenimui! Tiesiog manau be plysimu ir be kirpimu dauguma gimdant neissivercia, tai tiesiog kokia putyte paliks priklauso ir nuo to kaip ja susius, kokie randai paliks ir t.t. Na, beliks melstis, kad gera "siuveja" pakliutu!
Ir aplamai, kada po gimdymo geriausia pradeti santykiauti? Kad kokios siules neissiziotu, ar randai, kad butu sugije?

thumbup.gif gerą temą čia užvedeu,garbanele smile.gif Man tas klausimas anksciau irgi labai rupejo,o ir mano vyras klausinejo to paties.Aisku,dabar jis devintam danguje,kad mano viečikė liko nepaliesta(darė cezarį iš reikalo),tačiau prieš gimdymą tikrai buvo įdomu tiek man,tiek jam kaip ten viskas liks po visko.Na,kiek man teko girdėti,skaityti..tai viskas po kurio laiko susitvarko,ir dar skaičiau,kad geriau gimdant kirpt ir paskui gražiai susiųt,nei pagimdyti be kirpimų plyšimų kalbant apie lytinį gyvenimą po gimdymo.Gyd.Kitovienė rašė kažkokiam straipsny,kad moteris turi būt ne tik gera mama,bet ir žmona,gimdymu gyvenimas nesibaigia,tad kitąkart geriau būt prakirptai ir susiūtai ir turėt bent ju panašią skyliutę nei iki gimdymo,nei gimdyt be siūlių ir paskui abejot susitrauks kaip buvo ar ne.Visvien ne visoms tie audiniai viens prie vieno susitraukia.O jei dar vaikas nemažas gimė... As galvojau gimdyti pati,bet kadangi viskas komplikavosi... Na.. Dabar iš tiesų džiaugiuos,kad operavo blush2.gif O ir randas liko nedidelis,gyd.gera buvo,gražiai susiuvo,vos vos matos menka linijytė smile.gif
Santykiaut šešias savaites tikrai negalima.O paskui jau pagal gyd.nurodymus reik elgtis.Nors mes tiesą sakanttų nurodymų taip ir nesulaukėm doh.gif o aš tinginė ligi šiol pas gyd.nenuėjau.reik prisiverst.. ax.gif

p.s.o tu dar neišsirutuliojai? Man rodos jau laikas būtų klecką ant rankų supt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 09 24, 21:36)
Na,kiek man teko girdėti,skaityti..tai viskas po kurio laiko susitvarko,ir dar skaičiau,kad geriau gimdant kirpt ir paskui gražiai susiųt,nei pagimdyti be kirpimų plyšimų kalbant apie lytinį gyvenimą po gimdymo.Gyd.Kitovienė rašė kažkokiam straipsny,kad moteris turi būt ne tik gera mama,bet ir žmona,gimdymu gyvenimas nesibaigia,tad kitąkart geriau būt prakirptai ir susiūtai ir turėt bent ju panašią skyliutę nei iki gimdymo,nei gimdyt be siūlių ir paskui abejot susitrauks kaip buvo ar ne.

Yra tame tiesos. Per pirmą gimdymą buvo tik maži trūkimėliai, per antrą visiškai neplyšau - taip smagu buvo iškart po gimdymo sėdėt ant stalo ir kojom mataruot...
Bet TEN praplatėjo. Vėliau pas ginekologę nuėjau, o ji man sako: "Tai kodėl Jūsų nesiuvo, va, raumenys plyšę...". Net akis išverčiau... Taigi, sakau, neplyšau... Kad raumenys plyštų, tai tikrai nejutau, bet turbūt prasiskyrė kažkiek.
Bet nieko, vyras nesiskundžia, o aš gal tik pozoms tapau išrankesnė. Šiaip aš irgi nesiskundžiu, funkcionuoja tie intymūs raumenėliai. blush2.gif
Atsakyti