Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(index @ 2011 01 22, 09:43)
o man ji labai nejauki. Dar nepatinka, kad absoliučiai neatsimena pacientų. Aš neprašau, kad mane pamačius vardu šauktų, bet bent pavartyt kortelę ir atgaivint atmintį galėtų. Vaikščiojau pas ją kas mėnesį stebėt cistos, o jis man atėjus vis kokių perliukų pažerdavo. "Tu jau kartą gimdžius, ane?" Nuuu neeeee. Pasodina ant kėdės, apžiūri, tada nueinam echo daryt ir staiga grįžta atmintis aaa..tai tu čia su ta cista..  doh.gif
Sekantį vizitą atėjus eilinės echo dėl cistos, sako - tai tavo cistą mes jau išgydėm, ane? Neeeee....
Ir kiekvieną kartą tas pats tik naujai.


hmz..ganetinai nustebau perskaicius...nes butent ir norejau preis pora dienu parasyt kad butent atsimena...nu gal mums taip gavos..kad mane atsimena tai as neabejoju..,ne tik kad mane bet ir mano mergytes varda... nu gal tarkim lankiaus visa nestuma, gal isimine..bet va mano mama lankosi pas ja dar nepilnus emtus..buvo tik keleta kartu..tieisog pasitikrinimui, tyrimams ir t.t. na ir ji aisku atejus pasake kad as atsiunciau cia ja ir panasiai.. dabar mama po puses metu vel nuejo, sako gydytoja klausia kaip anuke laikos..mama sako nesupratau pradzioj, paskui sako gi klausiu kaip gi laikosi anuke ir varda pasake... tai sake pasnekejo apie mane ir t.t. liepe linkejimus perduoti.. tai as net nzn..ar cia man taip pasiseke kad mane atsimine..ar cia jums nepasiseke kad jusu nepamena.. na kai lankydavaus nestumo metu budavo akd vis to paties dalyko neatsimindavo daktare..net ir kortelej budavo irasyta..bet nu kai zmogus turi tiek pacientu tai nzn, nemanau kad turi prisimint..as neimiau galvon..

bet kaip sakoma gi neturi visiems patikt tas pats zmogus...man kaip po vienos valstybines poliklinikos giniu primityviu , tai sita labai aptinka..gal geresniu enturejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 22, 11:03)
hmz..ganetinai nustebau perskaicius...nes butent ir norejau preis pora dienu parasyt kad butent atsimena...nu gal mums taip gavos..kad mane atsimena tai as neabejoju..,ne tik kad mane bet ir mano mergytes varda... nu gal tarkim lankiaus visa nestuma, gal isimine..bet va mano mama lankosi pas ja dar nepilnus emtus..buvo tik keleta kartu..tieisog pasitikrinimui, tyrimams ir t.t. na ir ji aisku atejus pasake kad as atsiunciau cia ja ir panasiai.. dabar mama po puses metu vel nuejo, sako gydytoja klausia kaip anuke laikos..mama sako nesupratau pradzioj, paskui sako gi klausiu kaip gi laikosi anuke ir varda pasake... tai sake pasnekejo apie mane ir t.t. liepe linkejimus perduoti.. tai as net nzn..ar cia man taip pasiseke kad mane atsimine..ar cia jums nepasiseke kad jusu nepamena.. na kai lankydavaus nestumo metu budavo akd vis to paties dalyko neatsimindavo daktare..net ir kortelej budavo irasyta..bet nu kai zmogus turi tiek pacientu tai nzn, nemanau kad turi prisimint..as neimiau galvon..

bet kaip sakoma gi neturi visiems patikt tas pats zmogus...man kaip po vienos valstybines poliklinikos giniu primityviu , tai sita labai aptinka..gal geresniu enturejau smile.gif

tai žinoma kiekvienam savo. Gal mūsų auros nesutampa. Gydytojo ir paciento santykiai kaip bebūtų nuo abiejų priklauso.
Na aš suprantu, kad moterų ateina daug, aš ir nesitikiu, kad sutikus vardu pašauks ir pan. Bet norėčiau, kad perverstų ligos istoriją ir žinotų ko aš atėjau. Ir tą suprastų greičiau nei po 10 min. Vis gi lankiausi kas mėnesį ir taip daugiau nei pusmetį. Gal aš šiaip neįsidėmėtina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 22 sausio 2011 - 12:51
QUOTE(index @ 2011 01 22, 12:50)
tai žinoma kiekvienam savo. Gal mūsų auros nesutampa. Gydytojo ir paciento santykiai kaip bebūtų nuo abiejų priklauso.
Na aš suprantu, kad moterų ateina daug, aš ir nesitikiu, kad sutikus vardu pašauks ir pan. Bet norėčiau, kad perverstų ligos istoriją ir žinotų ko aš atėjau. Ir tą suprastų greičiau nei po 10 min. Vis gi lankiausi kas mėnesį ir taip daugiau nei pusmetį. Gal aš šiaip neįsidėmėtina smile.gif


nu jo, lankantis kas menesi manau tikrai turetu atsimint...nu keista.. g.gif
Atsakyti
Labai laukiu Jūsų pasisakymų...Noriu apsilankyti pas ginekologa..Nesenai prisiregistravau Kauno Dainavos poliklinikoje, todėl noriu nuoširdžių komentarų apie ginekologes..Galbūt ir jūs ką nors žinosite,turėjote panašių problemų - mečiau po 4 m. kontracetines ir po pusės mėn. teko gerti skubiąją kontracepciją...Labai po jos kraujavau...Dabar praėjo mėnuo ir niekaip nesusergu... verysad.gif Be to,po tos tabletės mylintis jaučiu pilvo apačioje nedidelį skausmą... Labai prašau pagalbos...
Atsakyti
Na man ir keista kad Jakstiene nemanena vardo ar pan, nes ji i mane visad vardu kreipdavos, tik pavarde vis primint reikedavo smile.gif Aisku ne viska ji pamena, bet juk tai zmogiska smile.gif o va kai mes is ligonines grizom tai sekancia diena ji pati man paskambino pasiteiraut kaip laikomes, lb nustebinta likau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ladyangelwings @ 2011 02 17, 10:40)
Na man ir keista kad Jakstiene nemanena vardo ar pan, nes ji i mane visad vardu kreipdavos, tik pavarde vis primint reikedavo smile.gif Aisku ne viska ji pamena, bet juk tai zmogiska smile.gif o va kai mes is ligonines grizom tai sekancia diena ji pati man paskambino pasiteiraut kaip laikomes, lb nustebinta likau smile.gif  thumbup.gif

jooo mums ir paskambino..pamenu ji liepe paskambint kai pagimdysiu, bet kazkaip uzmirsau..tada ji pati paskambino paklaust kaip sekes, kaip gimdymas, kaip leliukas ir panasiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
labai daug gerų atsiliepimų skaičiau apie gyd. N. Glinskį, gal kuri nors turi jo telefono numerį? būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2010 11 26, 15:12)
gal kam teko lankytis pas ginekologę Audronė Stonienė, dirbanti Aušros medicinos klinikoje?būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte atsiliepimus 4u.gif


Buvau šiom dienom pas šią gydytoją, tai ir pati info apie ją ieškojau smile.gif
Man visai neblogai pasirodė, sužiūrėjo ir senesnius tyrimus, apžiūrėjo, pasiūlė kitą dieną dar ateit į echoskopiją, kad išsiaiškint iki galo.
Pireš tai buvau buvus ir pas ten dirbančią Uktverienę. Ji irgi maloni pasirodė, tik gal oficialesnė, kokreti tokia, mažakalbė. Dar nežinau, pas kurią sekantį kartą eisiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš čia pirmąkart, na tik nesenai prisiregistravau, nes kelias valandas praleidau ieškodama informacijos apie Ąžuolyno šeimos klinikos ginekologę Kaune informacijos, bet neradau smile.gif gal kuri lanketės? kokie įspūdžiai? kiek kainavo patikrinimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2011 02 17, 16:11)
Sveikos merginos smile.gif
labai daug gerų atsiliepimų skaičiau apie gyd. N. Glinskį, gal kuri nors turi jo telefono numerį?  būčiau labai dėkinga  4u.gif

Gulejau as pas ji su gresianciu. Man tai jis schmoll.gif . Labai jau myli pinigelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2011 02 23, 22:30)
.
Pireš tai buvau buvus ir pas ten dirbančią Uktverienę. Ji irgi maloni pasirodė, tik gal oficialesnė, kokreti tokia, mažakalbė. Dar nežinau, pas kurią sekantį kartą eisiu smile.gif

ja daug kas giria thumbup.gif
Atsakyti
labai gera ginekologe yra silainiu poliklinikoje.esu buvus berots pas visas toje poliklinikoje,tai zinokit raganu raganos.o si gydytoja kur dabar lankausi tai zinokit super,dusios zmogus. GINEKOLOGE ILONA SUTKIENE
Atsakyti