Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

gal kam teko lankytis pas ginekologę Audronė Stonienė, dirbanti Aušros medicinos klinikoje?būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Na as irgi rekomenduoju (jei kam reikia ar idomu) gyd. N. Jakstiene, pas ja lankaus visa niestuma (37sav jau pas mus), tai manau fainesnes neteko sutikt, visada rami, svelniai kalba ir elgiasi, tik nemegsta kai veluoji blush2.gif Visada ko paklausi ta turesi, visi tyrimai laiku, visada kruopsciai apziuri, net mano maziukes echoskopine nuotrauka juokinga tokia padare (ten veiduko dalis matosi, lupytes suspaustos ir nosyte riesta), sako bus buckis teciui biggrin.gif Niekada negazdina jei kas netaip. Zodziu niestumui priziuret manau ji thumbup.gif smile.gif O apie kalnieciu poloklinika tai nera zodziu vienos emocijos, pabegau is ten ir atsisukt nenoriu, gine (nepamenu kokia rodos pavarde is A raides) buvo tai grubi kaip nuo plugo nutrukus, ir seip kiek teko girdet kad kalnieciu polej daugiausiai uzleistu ligu buna, na klinikose daktarai taip sneka. Tai va tokie tie mano ispudziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ladyangelwings @ 2010 12 02, 01:07)
Na as irgi rekomenduoju (jei kam reikia ar idomu) gyd. N. Jakstiene, pas ja lankaus visa niestuma (37sav jau pas mus), tai manau fainesnes neteko sutikt, visada rami, svelniai kalba ir elgiasi, tik nemegsta kai veluoji  blush2.gif  Visada ko paklausi ta turesi, visi tyrimai laiku, visada kruopsciai apziuri, net mano maziukes echoskopine nuotrauka juokinga tokia padare (ten veiduko dalis matosi, lupytes suspaustos ir nosyte riesta), sako bus buckis teciui  biggrin.gif Niekada negazdina jei kas netaip. Zodziu niestumui priziuret manau ji  thumbup.gif  smile.gif  O apie kalnieciu poloklinika tai nera zodziu vienos emocijos, pabegau is ten ir atsisukt nenoriu, gine (nepamenu kokia rodos pavarde is A raides) buvo tai grubi kaip nuo plugo nutrukus, ir seip kiek teko girdet kad kalnieciu polej daugiausiai uzleistu ligu buna, na klinikose daktarai taip sneka. Tai va tokie tie mano ispudziai  smile.gif


labai labai pritariu drinks_cheers.gif mman si gydytoja labai labai labai wub.gif per nestuma pas ja lankiaus..nei vieno priekaisto neturiu..ir po nestumo kelis kart buvau tai kaip su drauge susitinkam... wub.gif
Atsakyti
Gal kas rekomenduotumėte 17 metų panelei kokią ginekologę Kaune? Pirmą kartą eičiau, labai baisu, prapuolė mano mėnesinės kažkur... Neturiu supratimo apie tas privačias ir neprivačias poliklinikas, gal mane nemokamai kur nors pakonsultuot galėtų? unsure.gif
Atsakyti
O pas ginekologe reikia siuntimo? konkreciai domina silainiu poliklinika, gydytoja ragauskiene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2010 11 26, 14:12)
gal kam teko lankytis pas ginekologę Audronė Stonienė, dirbanti Aušros medicinos klinikoje?būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte atsiliepimus 4u.gif



O taip, man taip apt noretusi kokiuziniu apie sia gydytoja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2010 11 26, 14:12)
gal kam teko lankytis pas ginekologę Audronė Stonienė, dirbanti Aušros medicinos klinikoje?būčiau labai dėkinga, jei parašytumėte atsiliepimus 4u.gif


Negi niekam neteko lankytis pas šią gydytoją? Užsiregistravau, bet labai dvejoju - eiti ar ne, nes pincetas.lt radau labai nekokį atsiliepimą... g.gif
Atsakyti
O aš labai norėčiau sužinoti kur nukreipia Kauno Centro poliklinikoje pas ginekologą (kiek žinau pas juos nėra)? Ir kokią pasirinkti (ar apskritai leidžia pasirinkti)? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamiroquai: 18 sausio 2011 - 02:39
Kauno centro poliklinikos ginekologai dirba vaikų poliklinikos trečiame aukšte wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2011 01 18, 10:43)
Kauno centro poliklinikos ginekologai dirba vaikų poliklinikos trečiame aukšte wink.gif

o gal žinote kokie ten geri yra? ar ten priskiria pagal gyv. vietą?
Atsakyti
QUOTE(Jamiroquai @ 2011 01 18, 11:15)
o gal žinote kokie ten geri yra? ar ten priskiria pagal gyv. vietą?


Pati nesu ten prisirašiusi, tai nežinau. Tik vaikus į tą polikliniką vedu, tai žinau, kad ten ir Centro poliklinikos ginekologai bazuojasi...
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2009 10 20, 15:53)
nu as lankausi privaciai pas Neringa Jakštiene A klinikoje..nu man ji pati paciausia gydytoja... wub.gif

o man ji labai nejauki. Dar nepatinka, kad absoliučiai neatsimena pacientų. Aš neprašau, kad mane pamačius vardu šauktų, bet bent pavartyt kortelę ir atgaivint atmintį galėtų. Vaikščiojau pas ją kas mėnesį stebėt cistos, o jis man atėjus vis kokių perliukų pažerdavo. "Tu jau kartą gimdžius, ane?" Nuuu neeeee. Pasodina ant kėdės, apžiūri, tada nueinam echo daryt ir staiga grįžta atmintis aaa..tai tu čia su ta cista.. doh.gif
Sekantį vizitą atėjus eilinės echo dėl cistos, sako - tai tavo cistą mes jau išgydėm, ane? Neeeee....
Ir kiekvieną kartą tas pats tik naujai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 22 sausio 2011 - 09:45