Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

QUOTE(Spyglė @ 2010 01 29, 21:34)
Mano vizitas prasidėjo nuo klausimo:ko čia atėjai???Nu ne piemenė aš kokia,kad taip rėžtų,pasijauti,kaip labdaros prašytoja.Fui,net nemalomu prisimint verysad.gif



Matyt, čia jos firminis pasisveikinimas. Mane irgi kažkada būtent taip "pasveikino". Kai pasimetusi išlemenau, jog atėjau profilaktiškai pasitikrint - sako, nejuokink, vieną naktį susapnavai, kad reikia pasitikrint, ir atėjai? doh.gif Atrodo, kad kalba su nedrįstančia ko nors pasakyti šešiolikmete (beje, juolab būtų neatleistinas toks tonas su paaugle bendraujant). Daugiau pas ją kojos nekėliau.

Nėščia lankiausi pas Ambrozaitienę - pasirodė labai maloni. Pas Fiodorovą tik kartą buvau, irgi profilaktiškai - tai nuomonės neturiu, pasirodė tokia visai nieko...
Atsakyti
Na, aš visgi apsilankiau pas Radzevičiūtę Krikščioniškuose gimdymo namuose. Negaliu pasakyti, kad ji mane būtų kuo nors labai sužavėjusi, tačiau ypatingai neužgavo taip pat. Iš šono lyg ir teigiama, tačiau kai kuriais paisakymais kiek sarkastiška pasirodė. Gaila, kad nelabai ką žinau apie jos kompetenciją (mat svarstau, ar tikrai tikėti jos paskirtu gydymo būdu) g.gif
Gal kuri nors turi daugiau patirties su šia gydytoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 02 02, 21:27)
Na, aš visgi apsilankiau pas Radzevičiūtę Krikščioniškuose gimdymo namuose. Negaliu pasakyti, kad ji mane būtų kuo nors labai sužavėjusi, tačiau ypatingai neužgavo taip pat. Iš šono lyg ir teigiama, tačiau kai kuriais paisakymais kiek sarkastiška pasirodė. Gaila, kad nelabai ką žinau apie jos kompetenciją (mat svarstau, ar tikrai tikėti jos paskirtu gydymo būdu) g.gif
Gal kuri nors turi daugiau patirties su šia gydytoja? smile.gif



O as turiu ne kokia patirti su Radzeviciute. Man teko guleti su gresianciu pas ja. Tai net pirstu nepaliete, neapziurejo, nepatikrino. O dar pareiske, kad tokio laiko nestumo (tuo metu buvo 17 sav) net nesaugo... Ji man kainavo daug asaru. Bet aciu Dievui yra geru daktaru, kurie padeda reikiama momenta.
Atsakyti
Sveikos,merginos smile.gif
Labai domintų atsiliepimai apie doc. dr. D. Railaitę.Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ketinu kreiptis del pastojimo ir isnesiojimo (turejau pora persileidimu) i Vaisingumo klinika Kaune. Gal galit parekomenduot kuria nors is ten dirbanciu gydytoju?
Atsakyti
QUOTE(staniule @ 2010 01 28, 15:06)
Mazylyje tai manau viena geriausiu daktare Kopustiene

o man ši gydytoja priešingai - pati prasčiausia iš visų mano sutiktų 4u.gif
Atsakyti
o ka galetumet rekomenduot dainavos poliklinikoje ,kokia gydytoja ?
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 02 02, 21:27)
Na, aš visgi apsilankiau pas Radzevičiūtę Krikščioniškuose gimdymo namuose. Negaliu pasakyti, kad ji mane būtų kuo nors labai sužavėjusi, tačiau ypatingai neužgavo taip pat. Iš šono lyg ir teigiama, tačiau kai kuriais paisakymais kiek sarkastiška pasirodė. Gaila, kad nelabai ką žinau apie jos kompetenciją (mat svarstau, ar tikrai tikėti jos paskirtu gydymo būdu) g.gif
Gal kuri nors turi daugiau patirties su šia gydytoja? smile.gif


puiki gydytoja, nei neabejokite 4u.gif ji išgelbėjo mano pilvelio gyventoją, kuomet laukiausi smile.gif po kurio laiko apsiprasite su jos sarkazmu smile.gif
Papildyta:
na, dabar lankausi pas Danutę Balčiūnienę, Kauno apskrities ligoninėje privačiai - super gydytoja, super psichologė thumbup.gif . na, o iki Danutės lankiausi nėštumo metu pas Aivą Laužikienę signatoj - ji irgi nereali wink.gif gaila, kad ji dabar Norvegijoje...
Atsakyti
skaitau cia daug ginekologiu kaune randu,bet visos suaugusiu-gal kuri vedete savo mergaites?-siuo metu ieskau savo mergaitei pirmam vizitui gyditojos.pati lankausi kalnieciuosi pas ambrozaitiene,bet mergaite pas ja abejoju vest g.gif
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 04 20, 14:43)
skaitau cia daug ginekologiu kaune randu,bet visos suaugusiu-gal kuri vedete savo mergaites?-siuo metu ieskau savo mergaitei pirmam vizitui gyditojos.pati lankausi kalnieciuosi pas ambrozaitiene,bet mergaite pas ja abejoju vest g.gif


o as galeciau rekomenduot gyd Jakstiene..bent jau as savo dukra manau nebijociau vest pas ja...bet ji dirba privacioj a klinkoj (mokamas vizitas, arba reik oj klinikoj prisirasyt)... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 04 20, 17:52)
o as galeciau rekomenduot gyd Jakstiene..bent jau as savo dukra manau nebijociau vest pas ja...bet ji dirba privacioj a klinkoj (mokamas vizitas, arba reik oj klinikoj prisirasyt)... rolleyes.gif


kai savo vaikui tikrai galima ir taupykle ispurtyt thumbup.gif o kurioje klinikoje ji dirba?
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 04 20, 17:25)
kai savo vaikui tikrai galima ir taupykle ispurtyt thumbup.gif o kurioje klinikoje ji dirba?


sakau dirba "a klinikoje". cia netoli prisikelimo baznycios.. mirksiukas.gif bet dar palauk kitu atsiliepimu gal kas dar kokia gera gydytoja parekomenduos..man bent jau sita liuks...tikrai lankaius aps aj ir taip nejauciau jokios itampos..manau pasakius jai kad va mergaite isitempus, kad bjo ar kazka, tai tikrai ji suprastu ir pasistengtu kad kuo maziau itampos butu..smile.gif
Atsakyti