Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Kaune

Galėčiau rekomenduoti gydytoją Tomą Biržietį (Kaunas, KMUK). Jis mane po operacijos paleido, paskutinį perrišimą darė, o sesutė tik šalia stovėjo ir asistavo. Į visus rūpimus klausimus atsakė (operacija su pina narkoze darė 16-ą nėštumo savaitę fear.gif ). Atlieka vyriškis savo darbą, o ne liežuviu mala thumbup.gif

Po svarstymų (vis gi abejojau ar jį pasirinkti, nes jis vyras doh.gif ) apsisprendžiau ir gimdyti pas jį. Ir pati, ir MB likom šiuo gydytoju labai patenkinti thumbup.gif Jokios įtampos nebuvo assa.gif Dar ir pajuokaudavo reikiamu momentu, krentančius akinius nuo nosies pataisydavo hihihi.gif Žodžiu, šaunus gydytojas thumbup.gif

Beje, kai ėjau pas jį vizito, pilnas koridorius klienčių buvo, kai pas kitus gydytojus vos viena kita užsukdavo rolleyes.gif

P.S. Kai kas sako, kad jis "minkštas". Iš tiesų, jis tikrai nėra griežtas gydytojas. Jis iš tokių, kurie viską paaiškina. Taigi, jei norite išgirsti ne tik diagnozę, bet ir jos priežastis, rekomenduočiau Tomą Biržietį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 11 11, 18:34)
Galėčiau rekomenduoti gydytoją Tomą Biržietį (Kaunas, KMUK).


drinks_cheers.gif pas si gydytoja gimdysiu jau rytoj smile.gif likimas mane suvede su juo del gestacinio debeto. jis priziuri nestukes cukrinukes...is pradziu kazkaip igi skeptiskai ziurejau, ginekologas vyras...kazkaip visada sakydavau nu jau aciu neisiu pas vyrus...bet...dabar mastau kitaip...sitas gydytojas toks nzn zmogiskas..kazkaip tokia ramybe dvelkia, informacija gauni ir buna taip ramu, jokio streso...ir siaip manau zmogus turi pasaukima savo darbui...ne veltui pas ji ir eiles nestukiu milziniskos ir gimdyt kaikurios net is vilniaus pas ji vaziuoja...mane suzavejo tai kaip jis echoskopu leliuka apziuri..kartyais atrodo kad ziuri savo vaika...tiek apie ji pasakoja, su tokiu dziugesiu...toks vaizdas kad visi vaikai jam kelia dideli dziaugsma.. rolleyes.gif ir siaip toks kai reikia pajuokauja...man patinka, kai gali laisvai taip bendrauti..o del to minkstumo kaip issireiksta buvo...patikekit, jis turi savo nuostatas, jis prijaucia daugiau naturalizmui ir jei jis mato kad pagimdyt galima naturaliai o moteris tik del baimes praso cezario, tai labai tu jo ten nesuminkstinsi ir nepriprasysi to cezario... rolleyes.gif ir siaip manau profesionalumas pas ji nerealus...daug teko istoriju is pazistamu girdet tokiu, kur kitas gydytojas gal butu nevarges kirpes ir gimdyma priemes labai greit..o jis ne..geriau jau daugiau vargelio pats nuvargs, bet padarys taip kad leliukas gimtu ir kuo maziau butu visokiu plysimu kirpimu ir t.t. Man jis daktarelis nerealus, gal del to taip pasitikiu i ryt kazkaip be didelio streso vaziuoju gimdyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2009 11 11, 19:48)
drinks_cheers.gif pas si gydytoja gimdysiu jau rytoj smile.gif likimas mane suvede su juo del gestacinio debeto. jis priziuri nestukes cukrinukes...is pradziu kazkaip igi skeptiskai ziurejau, ginekologas vyras...kazkaip visada sakydavau nu jau aciu neisiu pas vyrus...bet...dabar mastau kitaip...sitas gydytojas toks nzn zmogiskas..kazkaip tokia ramybe dvelkia, informacija gauni ir buna taip ramu, jokio streso...ir siaip manau zmogus turi pasaukima savo darbui...ne veltui pas ji ir eiles nestukiu milziniskos ir gimdyt kaikurios net is vilniaus pas ji vaziuoja...mane suzavejo tai kaip jis echoskopu leliuka apziuri..kartyais atrodo kad ziuri savo vaika...tiek apie ji pasakoja, su tokiu dziugesiu...toks vaizdas kad visi vaikai jam kelia dideli dziaugsma.. rolleyes.gif ir siaip toks kai reikia pajuokauja...man patinka, kai gali laisvai taip bendrauti..o del to minkstumo kaip issireiksta buvo...patikekit, jis turi savo nuostatas, jis prijaucia daugiau naturalizmui ir jei jis mato kad pagimdyt galima naturaliai o moteris tik del baimes praso cezario, tai labai tu jo ten nesuminkstinsi ir nepriprasysi to cezario... rolleyes.gif ir siaip manau profesionalumas pas ji nerealus...daug teko istoriju is pazistamu girdet tokiu, kur kitas gydytojas gal butu nevarges kirpes ir gimdyma priemes labai greit..o jis ne..geriau jau daugiau vargelio pats nuvargs, bet padarys taip kad leliukas gimtu ir kuo maziau butu visokiu plysimu kirpimu ir t.t. Man jis daktarelis nerealus, gal del to taip pasitikiu i ryt kazkaip be didelio streso vaziuoju gimdyt  ax.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif

Dėl "minkštumo"... Čia kiekvienai moteriai pasirinkt. Jei ji nori griežto gydytojo, kuris tiesiog išsako tvirtą savo nuomonę, paskiria gydymą ir tuo baigiasi vizitas, Biržietis netiks schmoll.gif Jis mielai atsako į visus klausimus; ir visada išsamiai thumbup.gif Net mano palatos kaimynė buvo sužavėta šituo gydytoju, kai jis ateidavo mane aplankyti po gimdymo thumbup.gif

Beje, vaikus jis tikrai myli - savo tris turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 11 11, 21:26)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif

Dėl "minkštumo"... Čia kiekvienai moteriai pasirinkt. Jei ji nori griežto gydytojo, kuris tiesiog išsako tvirtą savo nuomonę, paskiria gydymą ir tuo baigiasi vizitas, Biržietis netiks  schmoll.gif Jis mielai atsako į visus klausimus; ir visada išsamiai  thumbup.gif Net mano palatos kaimynė buvo sužavėta šituo gydytoju, kai jis ateidavo mane aplankyti po gimdymo  thumbup.gif

Beje, vaikus jis tikrai myli - savo tris turi  thumbup.gif


tris jis turi? as kazkur girdejau kad 4 biggrin.gif nu bet nesu tikra...smile.gif faktas kad turi ne viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2009 10 07, 01:10)
O kaip jums gydytoja Violeta Mačiulaitienė? Dirba Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose ir privačiai "Corpus Sanum".
Kokią švelnią gydytoja rekomenduotumėte privačiai?  ax.gif

krikscioniskuose visos kiek girdejau superines gydytojos thumbup.gif As asmeniskai lankausi pas banga Kulikauskaite ten smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites, nusprendziau ir as parasyti atsiliepimus, nor vis tik skaitau, o savo atsiliepimu, taip ir neparasau blush2.gif . A s lankiausi KMU, pas gyd. Ingrida Baseviciene, nu ji man , tai labai patiko, nepasikelus, viska paaiskina ir normaliai bendrauja, nors nieko nedejau i kisene.. Sekmes visoms. smile.gif Tiesa ,nezinau ar ji su nestukemis dirba, bet jei bus idomu pasidomekit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksiuks: 17 lapkričio 2009 - 17:54
QUOTE(auksiuks @ 2009 11 17, 18:52)
Sveikos,mergaites, nusprendziau ir as parasyti atsiliepimus, nor vis tik skaitau, o savo atsiliepimu, taip ir neparasau blush2.gif . A s lankiausi KMU, pas gyd. Ingrida Baseviciene, nu ji man , tai labai patiko, nepasikelus, viska paaiskina ir normaliai bendrauja, nors nieko nedejau i kisene.. Sekmes visoms. smile.gif Tiesa ,nezinau ar ji su nestukemis dirba, bet jei bus idomu pasidomekit.



as ir lankausi pas Baseviciene .ji man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiuks @ 2009 11 17, 17:52)
Sveikos,mergaites, nusprendziau ir as parasyti atsiliepimus, nor vis tik skaitau, o savo atsiliepimu, taip ir neparasau blush2.gif . A s lankiausi KMU, pas gyd. Ingrida Baseviciene, nu ji man , tai labai patiko, nepasikelus, viska paaiskina ir normaliai bendrauja, nors nieko nedejau i kisene.. Sekmes visoms. smile.gif Tiesa ,nezinau ar ji su nestukemis dirba, bet jei bus idomu pasidomekit.

o kaip i ta KMU uzsiregistruoti? Ar nereikia siuntimo atskirai?
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 11 12, 15:09)
krikscioniskuose visos kiek girdejau superines gydytojos thumbup.gif  As asmeniskai lankausi pas banga Kulikauskaite ten smile.gif

As buvau jos paciente, kai dirbo Corpus'e. Kaip dabar man pas ja patekti...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 11 19, 16:49)
o kaip i ta KMU uzsiregistruoti? Ar nereikia siuntimo atskirai?



taip siuntimo reikia
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2009 11 23, 00:33)
As buvau jos paciente, kai dirbo Corpus'e. Kaip dabar man pas ja patekti...?  g.gif

Ar apie Violetą Mačiulaitienę kalbi? Jei taip- tai jos telefono nr. tikrai yra internete, susirask ir paskambink- priims arba tam pačiam Corpus'e (kiek žinau ten dirba tik vieną ir net nepilną darbo dieną per savaitę) arba Krikščioniškuose gimdymo namuose mirksiukas.gif O kaip tau ji kaip gydytoja? Ar negrubi? Vis domiuosi ja, bet neprisiruošiu nueit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2009 11 23, 22:26)
Ar apie Violetą Mačiulaitienę kalbi? Jei taip- tai jos telefono nr. tikrai yra internete, susirask ir paskambink- priims arba tam pačiam Corpus'e (kiek žinau ten dirba tik vieną ir net nepilną darbo dieną per savaitę) arba Krikščioniškuose gimdymo namuose  mirksiukas.gif O kaip tau ji kaip gydytoja? Ar negrubi? Vis domiuosi ja, bet neprisiruošiu nueit  blush2.gif

Ne, as kalbu apie Kulikauskaite. Kaip ir sakiau, ji Corpus'e nebedirba ir as dabar galboju kaip pas ja patekti. Reiks forume numerio ieskoti, jeigu jis dar tas pats doh.gif o apie Maciulaitiene nieko nezinau schmoll.gif
Atsakyti