Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

QUOTE(Megi @ 2005 04 12, 21:32)
Fanta,tai jei valandininke studente tau nebereikalinga-gal  noretum pas mane dirbti? Man labai labai reikia....jau raganeju nuo  nuovargio....be to paskaicius juodaji aukliu sarasa  dar  ir daba negalu atsigauti ir nusprendziau imti tik kazkieno rekomenduota zmogu.

Deja, ji nebeturi laiko verysad.gif As jos klausiau, gal tave kam rekomenduot, bet jai dabar egzaminai prasidejo, tai, sako, bijau, kad nebespesiu. Gaila, tikrai toki zmogu galeciau bet kam rekomenduot. Nuosirdi, rami, svelni.
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 04 11, 12:01)
parašyk Meridai,jos auklė nuo gegužės laisva
pas mus nesutiko,nes per per toli gyvenam,bet gal Fabai jai bus pakeliui
jei ką-aš irgi turiu jos telefą,jei reik,parašysiu į asmeninę..


Mums nuo geguzes labai tiktu 4u.gif Gal gali parasyt telefona?
Atsakyti
QUOTE(jolantabal @ 2005 04 13, 10:57)
Mums nuo geguzes labai tiktu 4u.gif  Gal gali parasyt telefona?


parašiau tau į AZ
Atsakyti
sveikos mamytės,

nuo gegužės 1d. grįžtu į darbą, todėl labai ieškau geros ir patikimos auklės 15mėn. berniukui. Mes gyvenam Dainavos raj. netoli Saulėtekio, darbas būtų visai dienai (~10h).


Gal galit rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(g.j @ 2005 04 14, 09:48)
sveikos mamytės,

nuo gegužės 1d. grįžtu į darbą, todėl labai ieškau geros ir patikimos auklės 15mėn. berniukui. Mes gyvenam Dainavos raj. netoli Saulėtekio, darbas būtų visai dienai (~10h).
Gal galit rekomenduoti smile.gif

pala,čia Kaunas,ane?nelabai žinau tų Kauno rajonų blush2.gif
jei tai-parašyk man į AZ,turiu vienos kaunietės telefą
Atsakyti
Labas,
Jei kas turite "balta" smile.gif aukle Kaune, kurios greitai nebereikes, laukciau zinuciu i AT. Dabar mano berniukui 5 savaites, dirbti turesiu grizti nuo rugpjucio. Iki to laiko siulyciau valandini atlyginima arba puse dienos (noriu ir zmogu patikrinti ir kad vaikas priprastu). Labai noreciau susirasti gera zmogu bent trims metams.
Aciu!
Atsakyti
Labutis,

Turbūt nelabai galima šiame skyrelyje dėt skelbimų, bet gal nenubaus manęs labai jei parašysiu blush2.gif
Man taip pat reikia auklės. Dabar sūnui 11 mėn. Norėčiau auklės nuo gegužės pradžios, kad vaikas apsiprastų, nes gegužės 21 d. man rekia grįžti į darbą. Darbas visa dieną 10-11 val. nuosavame name, Bajoruose( už Baltupių į kairę).
Mokėtume 700 Lt , galima derėtis mirksiukas.gif Apmokėtume ir kelionę mikroautobusu. Labai lauksiu pasiūlymų smile.gif Mano tel.: 868711130 arba ra6ykite į až.
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2004 07 22, 13:01)
Man irgi reikes aukles Klaipedoje, tiesa dar negreitai, bet sakau, jei kas turite gera, uzsirasysiu i eile:)


Gal truputį vėlokai, bet siūlau savo auklę, ji bus laisva nuo liepos mėn.
Atsakyti
Gal kas nors ka nors girdejo apie Nijole Markeviciute is Justiniskiu ir Ala is Gabijos g. Idomi bet kokia info. Aciu.
Atsakyti
sveikos supermamytės 4u.gif
Mes irgi ieškom auklės dukrytei (9,5 mėn). Gyvenam Lazdynuose, Vilniuje...
Jei jūs dėl kokių nors priežasčių atsisveikinate su gera aukle, prašau, brūkštelėkit man į až...
Atsakyti
Ieskau aukles Klaipedoje, mano mergyte 1,2m. amziaus, gal kas galite parekomenduoti, labai bijau prisimti zmogu pagal skelbima be jokiu rekomendaciju, todel buciau labai dekinga jei kas savo geraja smile.gif auklyte perleistumet mums.

Jovita02 as tau parasiau i az, tikiuosi rasi ta pranesima ir atsiliepsi smile.gif
Atsakyti
Sveikutė Giga - seniai bebendravom - pameni? Tai nuo kada pradėsi dirbti? Dar vis ieškai auklės? Maniau, kad jau turi... mirksiukas.gif
Atsakyti