Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Labutis visoms mamytems.
Mes ieskome aukles nuo rugsejo men., na gal nuo rugpjucio vidurio. Musu mazyliui liepos 29 d. bus 1 metukai. Gyvenam Jeruzaleje. Ieskom saziningos, mylincios vaikus, nuosirdzios, zodziu - puikios - aukles musu mazyliui.
Gal kuri mamyte ruosiasi tokiu laiku isleisti savo mazyli i darzeli ir galetu mums "perleisti" savo aukle. Darbas butu pilna darbo diena. Labai lauksim...
Atsakyti
Visos jungiasi ir as prisijungsiu ax.gif blush2.gif
Nuo kovo 1d. reikia mano dukrytei auklytes. Neturit kas parekomenduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as apie savo aukle papasakoti...
Mano mazylei dabar jau virs dvieju metu, o samdyti aukle pradejau kai jai buvo 11 men, siaip lyg ir ta aukle galeciau rasyti i baltaji sarasa, nes labai gerai elgesi su mergaite, bet kaip ir daugelis buvo labai nepatenkinta atlyginimu ir kai ji del tam tikru priezasciu isejo vasara is darbo, tai net atsikvepiau, nes tekdavo pastoviai isklausyti jos problemas , spresti jos piniginius klausimus ir pan.
O mergaite buvo tik pradejusi vaikscioti, tai nei karto nebuvo prie jos uzsigavusi, visada pamaitinta, sutvarkyta, ismyluota ir pan. Sutvarkydavo virtuve, dar jei ka paprasydavau visada padarydavo.
Tad jei kada isgirsite apie Jadvyga is Sargenu galite samdyti, tik neuzsileiskite is pradziu ant galvos ,man taip buvo tik pirma aukle ir nezinojau kaip su ja elgtis ir dar pasirodo plepoka.
O dabar aukle del kurios ir rasau, ja man pasiule buvusi aukle ir del sito esu labai labai jai dekinga, nes turiu tokia aukle, kokia mazai kam pasitaiko...su mano mazyle elgiasi kaip su savo anuke, dukryte labai isranki maistui, labai mazai valgo, bet su aukle visada valgo daugiau, sutvarkyta, su ja zaidziama, eina i lauka, atveza jos megstamu vaisiu, savaitgali paskambina paklausti kaip mazylei sekasi ir siaip elgiasi pasakiskai. Su manim elgiasi kaip su dukra, priveza bandeliu, konservu, vilnoniu kojiniu, vis randa ka patvarkyti namie, kartais net pristabdyti reikia, visada griztant randu ja prie lango laukiancia manes, pasikalbam...fantastiska aukle
Ir dar kas idomiausia ji gyvena kitam miesto gale ir nelabai turi sveikatos, bet vazineja, bijo tamsos, bet kad ir kaip velai ja isleisciau nepasako nei zodelio pries...
Ji sako, kad ji tokia del kad augusi vaiku namuose, ir siaip patyrusi vyro smurta, gyvenimo metyta ir dabar stengiasi buti gera kitiems nes zino skausmo skoni.
Net dovanas turiu brugti per prievarta, visa laika man dekoja ir jai labai sunku anksciau paprasyti pinigu, jei iskyla problemos...
Stai kokia turiu aukle...jei issikelsime i Vilniu galesiu kam nors pasiulyti, bet tik geriems zmonems, nes ji labai gera, bet ir labai jautri...
Atsakyti
man reikia aukles-namu ruosos padejejos ne visai darbo dienai. Kaina 300 lt. Dukrytei 1.6 men, antra gimdysiu kita savaite, todel reikes pagalbos namuose. Jei kas galite ka pasiulyti, ar gal kas iesko darbelio pusei dienos. Skambinkite 861412666 Edita ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal jus i skelbimu lenta savo skelbimus klijuokite, ka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriu @ 2005 02 11, 14:18)
Sveikos, noriu ir as apie savo aukle papasakoti...
Mano mazylei dabar jau virs dvieju metu, o samdyti aukle pradejau kai jai buvo 11 men, siaip lyg ir ta aukle galeciau rasyti i baltaji sarasa, nes labai gerai elgesi su mergaite, bet kaip ir daugelis buvo labai nepatenkinta atlyginimu ir kai ji del tam tikru priezasciu isejo vasara is darbo, tai net atsikvepiau, nes tekdavo pastoviai isklausyti jos problemas , spresti jos piniginius klausimus ir pan.
O mergaite buvo tik pradejusi vaikscioti, tai nei karto nebuvo prie jos uzsigavusi, visada pamaitinta, sutvarkyta, ismyluota ir pan. Sutvarkydavo virtuve, dar jei ka paprasydavau visada padarydavo.
Tad jei kada isgirsite apie Jadvyga is Sargenu galite samdyti, tik neuzsileiskite is pradziu ant galvos ,man taip buvo tik pirma aukle ir nezinojau kaip su ja elgtis ir dar pasirodo plepoka.
O dabar aukle del kurios ir rasau, ja man pasiule buvusi aukle ir del sito esu labai labai jai dekinga, nes turiu tokia aukle, kokia mazai kam pasitaiko...su mano mazyle elgiasi kaip su savo anuke, dukryte labai isranki maistui, labai mazai valgo, bet su aukle visada valgo daugiau, sutvarkyta, su ja zaidziama, eina i lauka, atveza jos megstamu vaisiu, savaitgali paskambina paklausti kaip mazylei sekasi ir siaip elgiasi pasakiskai. Su manim elgiasi kaip su dukra, priveza bandeliu, konservu, vilnoniu kojiniu, vis randa ka patvarkyti namie, kartais net pristabdyti reikia, visada griztant randu ja prie lango laukiancia manes, pasikalbam...fantastiska aukle
Ir dar kas idomiausia ji gyvena kitam miesto gale ir nelabai turi sveikatos, bet vazineja, bijo tamsos, bet kad ir kaip velai ja isleisciau nepasako nei zodelio pries...
Ji sako, kad ji tokia del kad augusi vaiku namuose, ir siaip patyrusi vyro smurta, gyvenimo metyta ir dabar stengiasi buti gera kitiems nes zino skausmo skoni.
Net dovanas turiu brugti per prievarta, visa laika man dekoja ir jai labai sunku anksciau paprasyti pinigu, jei iskyla problemos...
Stai kokia turiu aukle...jei issikelsime i Vilniu galesiu kam nors pasiulyti, bet tik geriems zmonems, nes ji labai gera, bet ir labai jautri...



Indriu, jei jums nebereikes aukles, tai stoju i eile jos telefonui gauti smile.gif man siaip jau aukles reikes gal nuo spalio pradzios, bet, kaip suprantu, geros aukles reikia pradet ieskoti anksti. jei ne paslaptis, kiek jai per menesi mokate?
Atsakyti
Na, as kelsiuosi i Vilniu gal tik po metu, bet gali buti ir anksciau, moku jai 320 lt, ir dar uz vazinejima, ji pas mane turetu buti 3 d po 10 h, bet atvaziuojak ai tik man reikia ir buna kiek man reikia. Jei ka parasysiu apie ja, beje ji gyvena prie Girstupio.
Atsakyti
Na ka, galvojau paskaitysiu cia apie gerasias aukles, tai bent atsireabilituosiu po kraupiu istoriju skaitymo juodajame aukliu sarase, ale ziuriu tas baltuju aukliu sarasiukas labai jau trumpas... unsure.gif Vienu zodziu geras daiktas nesimeto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriu @ 2005 02 13, 23:10)
Na, as kelsiuosi i Vilniu gal tik po metu, bet gali buti ir anksciau, moku jai 320 lt, ir dar uz vazinejima, ji pas mane turetu buti 3 d po 10 h, bet atvaziuojak ai tik man reikia ir buna kiek man reikia. Jei ka parasysiu apie ja, beje ji gyvena prie Girstupio.


gyvena visai musu pasonej! smile.gif taigi butu laaabai smagu, jei kada nors jos tau nebereiketu 4u.gif
Atsakyti
Mūsų auklė - nuostabiausias žmogus pasaulyje. Augina jau antrą mano vaiką. Vyriausią į darželį atidaviau tik 4 metų, nes vaikui labai reikėjo kolektyvo, o štai jaunėliui vasarą sueis 5, ir aš tik nuo rudens planuoju leisti į darželį, nors baisia-baisiai nenoriu. Na taip man gerai - nuvežu ryte ir jokio vargo (vaiką beje vežu pas auklę į namus, man labai patinka, nereikia rūpintis, kad namuose būtų tvarka, pilnas šaldytuvas ir t.t. wub.gif ), be to ji gyvena nuosavam name, tai vaikas daug laiko praleidžia lauke. Augina vaiką nuo 1,5 metų, per tą laiką jis nė karto rimtai nesirgo, ir nuo soskės atpratino, ir nuo ant puodo... Auklytė labai su vaiku užsiima, jau baigia raideles išmokti, o kiek eilėraščių, dainelių išmokino... Vienu žodžiu - aukso žmogus, bet koordinates paskelbsiu tik vasaros pabaigoj smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

gal parekomenduosit ar perleisit gera aukle

1,2 metu berniukui nuo balandzio ar veliausiai geguzes men. reikalinga auklyte pilnai darbo dienai. Mes gyvenam Kaune, Dainavos mikrorajone, netoli Sauletekio.


jei turit ka parekomenduoti rasykit man i asmenine arba jakut@mail.lt


busiu labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2005 03 03, 13:40)
Mūsų auklė - nuostabiausias žmogus pasaulyje. Augina jau antrą mano vaiką. Vyriausią į darželį atidaviau tik 4 metų, nes vaikui labai reikėjo kolektyvo, o štai jaunėliui vasarą sueis 5, ir aš tik nuo rudens planuoju leisti į darželį, nors baisia-baisiai nenoriu. Na taip man gerai - nuvežu ryte ir jokio vargo (vaiką beje vežu pas auklę į namus, man labai patinka, nereikia rūpintis, kad namuose būtų tvarka, pilnas šaldytuvas ir t.t.  wub.gif  ), be to ji gyvena nuosavam name, tai vaikas daug laiko praleidžia lauke. Augina vaiką nuo 1,5 metų, per tą laiką jis nė karto rimtai nesirgo, ir nuo soskės atpratino, ir nuo ant puodo... Auklytė labai su vaiku užsiima, jau baigia raideles išmokti, o kiek eilėraščių, dainelių išmokino... Vienu žodžiu - aukso žmogus, bet koordinates paskelbsiu tik vasaros pabaigoj  smile.gif


Kavenska, o tu is Kauno ar Vilniaus?? Mums gal visai neblogai butu i vasaros pabaiga aukles pasieskoti?? Jei is Vilniaus, tai kur gyvena aukle (kokiam rajone)??
Atsakyti