Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

QUOTE(Merida @ 2004 12 29, 13:22)
Galiu rekomenduoti nuostabia aukle Vilniuje, kam reikes nuo geguzes men. Musu sunus prades eit i darzeli. Jai 34 m. buvusi darzelio aukletoja. Ji sutiktu dirbt tik visa darbo diena ir jos kaina - ne maziau 600 Lt. per menesi.
Per 1 m. ir 3 men. negaliu prisimint ne vieno trukumo jos darbe: visada vitaminai ir vaistai sugirdyti laiku, susako visus atejusios gydytojos nurodymus, maista ji ruosia kasdien vaikui vis kita, dar ir man rekomenduoja, ka galeciau nupirkt paivairinimui, stato is kaladeliu  tunelius ir abu sukrite ant kilimo stumdo masineles, spalvina knygutes, karpo snaiges. Pati maitinasi savo maistu(atsinesa), nebent primigtynai prasau, kad valgytu, nes obuoliu maisas riogso. Irasinejom pora dienu jos buvima- likau suzaveta, linksma, dainuoja, nenervinga, kai vaikas kazka numete nuo stalo.
Juk reikia kazkam aukles, kuria vertinu - 10 balu?

Labai labai reikia.Manau,kad kaip tik tuo metu eisiu i darba.Gal susitarsime...Beje, kur ji gyvena?Is anksto labai aciu newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2004 12 29, 09:19)
patarkit, kaip issirinkti gera aukle. Man, tiesa, reiktu jos tik pusei dienos. Ir as pati visalaik namie, tik kad dirbu, tai ziuriu, kad nebespeju su darbais.



Saintlina, labai gerai, kad ir pati namuose busi - galesi stebeti, kaip aukle su vaiku elgesi. Man irgi taip buvo - aukle vienam kambary su vaiku zaidzia, as kitam dirbu. IS pradziu aukles labai stengiasi, zino, kad mama dirba, bet po to pradeda elgtis naturaliai - tada viskas ir matosi. Mano patarimas butu - jei yra abiejoniu, ar palikti aukle, ar ne - geriau tada ne. Nes kai reikes ja viena su vaiku palikti, tos abiejones labai kankina. Su daug moteriskiu teko pasikalbeti, ir kelioms dienoms pabandymams pakviesti, kol gera aukle radome, aukles paieska - tai labai rimtas darbas, mums kainaves daug laiko ir nervu.

Sekmes paieskose smile.gif
Atsakyti
Būtų puiku, jei atsilieptumėte šiandien, nes extra atvejas, skubiai reikia auklės 1.5m berniukui . šeima puiki, atlyginimas 700-800, Visda darbo diena 9,30- 17,00. Laikas gali keistis, susitarimo reikalas.
Labai parašau pasiūlyti savąsias aukles.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

gal galite parekomenduoti gera auklyte mano 1m. ir 3men. amziaus dukrytei? Gyvename Vilniuje, Karoliniskese, reiktu dirbti visa darbo diena nuo 2005.03men.
Labai lauksim pasiulymu megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokle @ 2005 01 14, 11:27)
Sveikutes smile.gif

gal galite parekomenduoti gera auklyte mano 1m. ir 3men. amziaus dukrytei? Gyvename Vilniuje, Karoliniskese, reiktu dirbti visa darbo diena nuo 2005.03men.
Labai lauksim pasiulymu megalol.gif

...mes irgi ieskom auklytes,irgi karoliniskese, irgi nuo kovo...
unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes biggrin.gif man irgi reikes aukles nuo vasario men. bet ne visai dienai, o tik max 4-5val. ir tai tik nuo 8.00 iki 13.00 tame tarpe, gali kartais but kad net nereiks kokia diena... zodziu be pastovaus grafiko...i mokslus einu tai viskas priklausys nuo tvarkarascio (suzinosiu penktad.)... plius noretusi kad butu nebrangiau kaip 3Lt/val. gal kokiu pasiulymu atsirastu visgi... aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2004 12 29, 11:19)
patarkit, kaip issirinkti gera aukle. Man, tiesa, reiktu jos tik pusei dienos. Ir as pati visalaik namie, tik kad dirbu, tai ziuriu, kad nebespeju su darbais. Butu gerai kokia auklyte susiradus. Mano mazulis dar tik 4 men., bet kai pati buciau gretimam kambary, tai nebaisu.


na, jai nori greitaI IR TIKRAI GEROS AUKLES- patirtis+rekomendacijos+gan npormali alga (nuo 600 lt). Jei neturite 600- tai teks laaaabai gerai paieskoti, zinau is savo patirties. Bet- kas iesko, tas randa! Man ziauriai pasiseke, turiu aukle- 10 balu!!!!!!!!!!!!!! Tiesa, ji dirba tik viename rajone-N.Vilnioje- gera aukle sugeba rasti darba ir niekur toli nevaziuojant. Iki rudens tai ji dar pas mus dirbs, bet paskui, jei kokiai naujavilnietei reikes- galesiu perleisti:))))
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2005 01 20, 17:48)
na, jai nori greitaI IR TIKRAI GEROS AUKLES- patirtis+rekomendacijos+gan npormali alga (nuo 600 lt). Jei neturite 600- tai teks laaaabai gerai paieskoti, zinau is savo patirties. Bet- kas iesko, tas randa! Man ziauriai pasiseke, turiu aukle- 10 balu!!!!!!!!!!!!!! Tiesa, ji dirba tik viename rajone-N.Vilnioje- gera aukle sugeba rasti darba ir niekur toli nevaziuojant. Iki rudens tai ji dar pas mus dirbs, bet paskui, jei kokiai naujavilnietei reikes- galesiu perleisti:))))


As gyvenu netoli N.Vilnios - nuosavu namu kvartale (Kalnenu gyvenvietej). Taigi, butu visai salia. O i darba as ruosiuosi gristi apie rugpjuti. Gal iseitu susiderinti? Kazin ar musu rajonelis jai tiktu?
Atsakyti
Na, reikia ir man pasigirti savo dukrytes aukle thumbup.gif ! Ji pas mus jau metai laiko, pradejo, kai pupai tebuvo 8 men. Man svarbiausias kriterijus vertinant, ar gera aukle yra ne tai, kiek ji namu ruosos darbu nudisba, bet kokie jos santykiai su vaiku. O manoji bega pasitikti aukle rytais, verkia, kai ji iseina (jei isleidzia kas nors kitas, o ne mamyte console.gif ). Ir daineliu visokiu ismoksta, ir visus zverelius is knyguciu pazista, ir valgo daug geriau nei is manes! Taip, kad as dziaugiuosi, nors aukle ir telika paziuri (ne veltui mano caraite sugalvojo, kad dabar ji Rozaura!), ir neprivalo nei kambariu tvarkyti, nei valgio mums gaminti, tik dukrai. Bet vaika ji myli, turi patirties priziurint ir joms kartu gerai sekasi (tfu-tfu-tfu!). Na, as jos nefilmavau... blink.gif

Gali nutikti, kad nuo rudens leisiu pupa i darzeli, nors dar neapsisprendziau. Tai Kaune galesiu rekomenduoti.
Atsakyti
Sveikutes, mamytes! smile.gif
O mano 1 metuku 3 menesiu sunui labai reikia auklytes ateinancioms dviems savaitems, nes noriu eiti pavaduoti viena sergancia mokytoja nuo 2005-01-31, mazdaug nuo 7.30val. iki 14val. darbo dienomis
Gyvenu Karoliniskese, Asanaviciutes 44. Gal kartais dar kokia mamyte netoliese gyvena ir nori du vaikus priziureti arba gal ka rekomenduotumet?
Atsakyti
Sveikos,
Papasakosiu apie savo aukle kurios nuo kovo vidurio jau nebereikes .
Su ja draugavom beveik metus.
Mes gyvenam Karoliniskese, o aukle Virsuliskese.
Esu labai patenkinta.

Aukle pensininke, labai tvarkinga, padaro dukrytei valgyti, zaidzia, visada iseina i lauka ir t.t. jeigu ka domins dar daugiau info. rasykite zinutes.
Atsakyti
Sveikos mamytės,
ir aš prisijungiu prie mamyčių ieškančių auklės. man skubiai reikia auklės visai darbo dienai Kaune Eigulių raj. dėl užmokesčio ir kitus aktualius klausimus aptarsim susitikę. labai laukiu jūsų pasiūlymų. ačiū jum išanksto už bet kokį pasiūlymą.
Atsakyti