Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Noreciau parekomenduoti musu aukle Maryte, gyvena Kaune, Silainiuose (bet turbut rajonas jai nelabai svarbu). Mes siuo metu ne Lietuvoje, bet taip sutapo, kad ji cia buvo atvaziavusi pas gimines, man su 3 menesiu kudikiu reikejo uzbaigti viena dideli darba. Tai ji ateidavo pas mus trims valandoms per diena - nesibaide tokio amziaus vaiko ir jam labai patiko smile.gif Kadangi musu mazius visiskas rankinukas, tai didvyriskai nesiodavo tuos nemenkus (dabar jau 8.5) kilogramus biggrin.gif Paprastai budavo namuose, as pamaitindavau, kai reikedavo, paskui pradejo vaiksciot i lauka, ilgainiui ir vienus namie palikdavau. Jei vaikas miegodavo (kas pas mus retai buna smile.gif ), suplaudavo indus, patvarkydavo, pavalydavo, ka reikia. Be musu sunaus ji yra dirbusi (ilgus laikotarpius) su kiek vyresniais dviem berniukais, regis, niekas nesiskunde smile.gif Dabar ji grizta i Kauna ir iesko aukles darbo 4u.gif Tikslaus amziaus, tiesa sakant, nezinau, bet moteris virs vidutinio amziaus, maloni ir korektiska. Kai musu mazuciui budavo kas negerai, tai pries ateidama dar pasiskaitydavo kokioj knygoj, kas jam galetu buti, kaip gydyti ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Norejau parekomenduoti musu buvusia aklyte.Tikrai nuostabi moteris,moka uzimti vaikuti.Prigalvoja visokiu idomiu zaidimu,stato namus i kuriuos kartu su vaiku eina i svecius thumbup.gif ,piesia,klijuoja,skaito knygeles...zodziu prigalvoja visokiu gerybiu.Valgyti visada pagamina,mat vaikas turi valgyti tik svieziai paruosta maista. smile.gif I lauka pasivaikscioti iseina.Tikrai labai silta,miela aukle.
Atsakyti
Noriu prisideti prie visu cia rasiusiu ir pagirti musu buvusia auklyte Jelena is Justiniskiu. Nepaprastai svelnus ir mylintis vaikus zmogus. Reto gerumo ir atsidavimo. Vaikuciai ja pamilsta is pirmo zvilgsnio ir prisileidzia is karto.
Suradome ja per SM baltuju aukliu sarasa, buvo rekomenduota keliu mamyciu.
Kai pradejo mano berniuka ziureti, jam nebuvo net metuku. Pasitikejau ja visu 100% ir neteko nusivilti.
Jau buvau rasiusi apie ja anksciau, bet tada isleidome ja i prancuzu seima, nes ji ieskojo darbelio pilnai dienai, o mums reikejo tik pusei.
Atsakyti
QUOTE(Lina.Marija @ 2011 03 31, 08:36)
Noriu prisideti prie visu cia rasiusiu ir pagirti musu buvusia auklyte Jelena is Justiniskiu. Nepaprastai svelnus ir mylintis vaikus zmogus. Reto gerumo ir atsidavimo. Vaikuciai ja pamilsta is pirmo zvilgsnio ir prisileidzia is karto.
Suradome ja per SM baltuju aukliu sarasa, buvo rekomenduota keliu mamyciu.
Kai pradejo mano berniuka ziureti, jam nebuvo net metuku. Pasitikejau ja visu 100% ir neteko nusivilti.
Jau buvau rasiusi apie ja anksciau, bet tada isleidome ja i prancuzu seima, nes ji ieskojo darbelio pilnai dienai, o mums reikejo tik pusei.
Dabar ji vel laisva.  4u.gif


Mes buvom vieni is jos aukletiniu smile.gif
Tik kiek zinau, kad ji jau priziuri musu krikstodukryte wub.gif

Tikrai nuostabus zmogus wub.gif
Ji priziuri dabar vaikiukus laikinai, ir nuo birzelio bus vel laisva, tikrai mamytes nuosirdziai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Dar viena auklė į baltąjį auklių sąrašą - dukros auklė Marija Petručionienė iš Grigiškių. Nuostabi moteris, mylinti vaikus, užsiimanti su jais, nuoširdi ir atsakinga.

Rekomenduoju nuoširdžiai, per 2 darbo pas mus metus neturiu auklei nei vieno priekaišto nei dėl vaiko priežiūros (ir iš sauskelnių greit išaugom, ir savarankiškumo bei tvarkos išmokom, ir eileraštukų ir viso kitko), nei dėl tvarkos namie ar dar ko nors. Tiesiog šviesus žmogus labai atsakingai žiūrintis į savo darbą.

Sėkmės visoms mamytėms.
Atsakyti
Merginos, kadangi pastaruoju metu vel emiau nuolat gauti prasymus duoti aukles MARYTES kontaktus (apie ja cia kazkada rasiau), PAKARTOJU: AUKLE MARYTE DIRBA SU MIELU VAIKELIU ir artimiausiu metu nebus laisva. Jeigu bus, ir jei prasys manes pasidalinti sia informacija - parasysiu i si sarasa dar syki.
Atsakyti
Labai noriu pagirti nuostabiausią auklę Reginą Šiauliuose! thumbup.gif Dukrelę išleidžiam į darželį, todėl, deja, turim atsisveikint. Ji praktiškai mūsų šeimos narė. Jau dabar man rūpi išleisti ją į gerą šeimą, kuri ją mylėtų, gerbtų ir vertintų taip kaip mes. wub.gif Turi didelę patirtį, o svarbiausia, ją labai myli ir klauso vaikai. Ji ir su išdykiausiais vaikais moka ramiai sutarti. 4u.gif
Atsakyti
as irgi noriu viena aukle pripirti ji gyvena peterboruogh anglijoj netoli linkolno gatves..nuostabi aukle jos vardas Danute..labai graziai elgesi su mano dukryte .dukryte iskarto prie jos priprato ..darydavo visokius darbelius ,vesdavosi i parka pasivaiksciot.. smile.gif daugiau mums tokiu geru aukliu neteko tureti..
Atsakyti
Vitalija J. 52m, gyvena Plytinės g. Klaipėdoje 4u.gif

Labai gera auklė ir žmogus. Vaikas ir dabar jos laukia - gal ateis aplankyt (kartais ir ateina thumbup.gif ) thumbup.gif Labai daug laiko su vaiku praleidžia lauke, moko jį eilėraštukų, prižiūri.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 13 vasario 2013 - 19:43
Sveiki,
Noreciau į sąrašą įrašyti musu buvusia aukle Tania,vilniete,gyvena seskineje,apie 50 metu,prisiziurinti ir labai jaunatviska moteris.Musu dukryte priziurejo nuo 8 men.Aukle rusakalbe,tad musu mazoji ismoko kalbeti ir rusiskai .Visada labai punktuali,skaniai vaikui gamino valgyti,namuose niekada nepalikdavo netvarkos.Dukra prastai miegodavo,bet aukle visad prisitaikydavo prie vaiko ir panesiodavo ir supuodavo kiek vaikas noredavo :)Mazoji ismoko labai daug daineliu ir eilerastuku,nes aukle labai graziai dainuodavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 03 balandžio 2013 - 00:27
Į sąrašą norėčiau įtraukti savo dukrytės auklę Renatą, kuri prižiūrėjo, rūpinosi, gamino šviežią maistą ir knygutes skaitė mano mažajai ir jau po kelių dienų išleis ją į darželį. Auklė ramaus būdo, tvarkinga, patikima ir punktuali. Su dukra eidavo į lauką, sėkmingai mokė tualeto, higienos ir savarankiškumo (dukra pati užmiega, pati valgo tvarkingai, prašosi ant puoduko). Ji greitai rado bendrą kalbą su vaiku, prižiūrėjo ją nuo metukų. Auklė gyvena Vilniuje, Pilaitėje, jai 40 metų, lietuvė (su mūsų vaiku kalbėjo rusiškai, nes mums taip reikėjo), augina du savo vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 03 balandžio 2013 - 00:27
Noriu parašyti apie gerą auklę: mano vaikas buvo septintas jos prižiūrėtas vaikas, tad puikiai moka bendrauti su vaiku, jį lavinti, ugdyti įvairius įgūdžius. Jos sukaupti patarimai iš praktikos mano atveju visada pasiteisino. Vaikas greitai priprato, mielai likdavo su ja. Įspūdį palieka tai, kad ji iki šiol bendrauja su savo prižiūrėtais vaikais, jie mielai atvažiuoja pas ją į svečius smile.gif Auklė punktuali, ramaus būdo, taktiška, vaikui visada pagamina šviežio maisto. Pensijinio amžiaus moteris, labai geros sveikatos, mūsų vaiko priežiūros metu niekada nesirgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 14 lapkričio 2013 - 00:27