Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Sveikutes,

Noreciau ir as pasidziugti musu auklyte Sigita is Vilniaus.Tikrai labai siltas,mielas zmogus.Dukryte priziurejo nuo 1metuku,niekada neturejom jokiu nusiskundimu ar pastabu. Nuo pirmos dienos dukryte ja itrauke i savo draugu sarasa.Visada isvesda pasivaikscioti i lauka,gamina valgyti,uzsiima su dukryte:soka,dainuoja,piesia,stato namelius(kur abi eina su zaisliukais i svecius biggrin.gif ).Bet mes jau uzaugom ir einam i darzeli smile.gif reik su auklyte atsisveikinti.
Atsakyti
Jau sia savaitele paleidziam savo auklyte, su kuria draugavome daugiau nei metus. Ja peremiau is drauges kurios suneli ji priziurejo nuo 6 men. Noriu rekomenduoti kaip labai patikma ir tvarkinga zmogu. Ji labai puikiai sutaria su vaikuciais maniskis su ja beveik nuo pirmo karto susidraugavo nors gana sunkiai eina i naujus kontaktus. As jos darbui labai patenkinta ji daug buna lauke, aptvarko virtuve ir vaiko kambari, su sunumi zaidzia dainuoja daineles ir tt. Mano maziukas jau pazysta raides skaicius bei spalvas ir tai tikrai ne mamos nuopelnas.. blush2.gif
Zodziu as visapusiskai patenkinta ir tikrai noreciau ja kam nors perleisti, nes taip gavosi kad isikraustom o zadejom su ja draugauti iki pavasario verysad.gif

Nezinau ar moderatore neuzskaitys kaip skelbimo jei iesiu jos nr. tai geriau rasykit man ievalen@yahoo.com del kontaktu ax.gif

Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievalen: 16 lapkričio 2009 - 12:53
Skaičiau Delekto paskelbtas žinutes. Šių metų birželio mėn. ji rašė, kad Jos vaikui 4 mėn. O dabar lyg atsisveikina su aukle. Būtų miela jei ji tai pakomentuotų. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra.rasa@centras.lt: 16 lapkričio 2009 - 22:16

 i 
Čia ne "Skelbimų" skyrelis. Tad skelbimai apie siūlamas/ieškomas aukles ištrinti.
Moderatorė
Atsakyti
Noriu padekoti savo kaimynei Kristinai is Fabijoniskiu, kad kai reikia paziuri mano suneli, ja tikrai deretu itraukti i siu aukliu sarasa. Mano vaikutis labai dziaugiasi ja pamates, jie visa diena uzsiima zaidimais, knyguciu skaitymu, dainuoja, soka. Vaikas buna pamaitintas ir priziuretas. Man labai patinka, kad ji sutaria su vaikais, o taip pat moka buti ir griezta. Labai tvarkinga ir gera seimininke, tik deja siuo metu neturi pastovaus aukletinio. Tikrai rekomenduociau kaip baltaja aukle.
Atsakyti
Musu dukrytes aukle Nijole, su kuria draugavome beveik trejus metus, irgi verta pakliuti i Baltaji sarasa smile.gif Ir mes, ir dukryte esame ja labai patenkinti. Tenka su ja atsiskveikinti, nes dukryte jau uzaugo ir iseina i darzeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 18 kovo 2010 - 12:58
Baltoji ir geroji aukle Ania is Jeruzales, Vilnius.
Isgyde mano dukros aukliu baime, kuria "ivare" iki Anios dirbusios moterys. Dabar nieko graziau ir maloniau mano ausims nebuna, kai mano mergyte kelis kartus per diena auklei pasako "Kaip as tave myliu" smile.gif
Atsakyti
Mes pas ta pacia aulyte Milda vaiku prieziuros centre Kaune prie BLC Putvinskio g. taikom, nes patapo su maniske drauges bigsmile.gif
Atsakyti
As galiu visiems garsiai ir drasiai rekomenduoti savo vaikuciu aukle Laimute, ji gyvena Jaruzaleje Vilniuje.
Mums ji buvo tiesiog kaip dovana! Uzaugino mano mergyte ir berniuka, abu tikrai pasieme is jos geru bendravimo manieru, kurybiskumo daug daug, tvarkos suvokimo, daug zaidimu, eilerastuku, pasaku ir pan.

As net neisivaizduoju kitokios aukles, kaip musu Laimute smile.gif mums net kaimynai pavydedavo jos smile.gif

Visiems ir visoms siltos vasaros!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 28 rugsėjo 2010 - 22:00
Rekomenduoju auklytę Jurgitą iš Vaišvydavos (Kaunas), ji vaikučius prižiūri savo namuose. Mano panelė eina pas ją jau apie 1.5 metų, brolis dar per mažas - bet jau užrašytas į eilę smile.gif

Kai manęs paklausia, kas svarbiausia gerai auklei - turiu aiškų atsakymą. Svarbiausia - kad palikdamas vaiką su aukle ir ateidamas jo pasiimti neturėtum jokių abejonių apie tai, ką vaikas veikė, ką valgė, ką žaidė ir t.t. - nes širdyje būtų ramu, kad auklė padarė viską, kad vaikui būtų gerai ir jis jaustųsi mylimas. Be abejo, aš klausinėju kaip sekėsi, kaip praėjo diena, tačiau - prisipažinsiu - kartais ne todėl, kad man būtų labai aktualu (juk tos dienos iš tikrųjų tokios panašios) - bet todėl, kad - net jei nekviečia arbatos smile.gif - norisi tuose namuose pabūti ilgiau. Nes tai namai, pilni meilės.

Ir vakar dienos pokalbis su 3 m. dukryte:
-Mama, ką darai?
-Rašau žinutę auklytei, kad tu jau atvažiuoji ir kad esi labai alkana.
-Mama, nerašyk, auklytė ir taip žino, kada aš atvažiuoju, žino, kada aš esu alkana, ji viską žino!

Miela smile.gif

Atsakyti
Noriu parekomenduoti mūsų auklytę Genovaitę Šiauliuose. Mūsų 3 m. berniukas nuo rugsėjo pradeda eiti darželį, todėl mūsų auklytė lieka laisva. Gyvena ji pietiniame rajone, tame rajone ir norėtų dirbti. Labai sąžininga, švelni, atsakinga, maloni moteris. Rekomendavo ją mums viena iš super mamyčių.
Atsakyti
Labai nuoširdžiai ir drąsiai rekomenduoju savo dukrytės auklę Inga, kuri prižiūrėjo, rūpinosi, maitino ir pasakas skaitė mano mažajai ir jau po kelių dienų išleis į ją darželį. Auklė gyvena Vilniuje, Pavilnyje, prižiūrėjo Saulę savo namuose, vasarą - kartu ir su savo dviem darželinukais. Šilta, miela, atvira, darbšti jauna moteris, kuriai ramia širdimi kasryt palikdavom savo mergytę, o vakare sunkiai pasiimdavom, nes mažoji visai nenorėdavo važiuoti namo smile.gif
4u.gif
Atsakyti