Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Ot ir mes turime savo super auklę Kaune thumbup.gif Esu baaaisiai ja patenkinta rolleyes.gif Galėtumėm perleisti nuo rugsėjo mėnesio, nes jau savo vyrą užrašiau į daržą, tai nuo rugsėjo 1d eis, ba jau 3 metukai ne už kalnų.

Tikrai labai gera auklė, džiaugiuos, kad man pasisekė ją gauti, beje gana greitai - ieškojau savo rajone, iškabinau skelbimus namų laiptinėse, ji paskambino trečia ir buvo pirmoji, kuri susitikti galėjo tą pačią dieną. Na, jai apie 50 metų ir laaabai rūpestinga. Mano deimantas jai antras vaikiukas rolleyes.gif Galiu 100 proc. garantuoti, kad vaikas bus bent 2 kartus išvestas į lauką, pamaitintas (beje, su ja kažkodėl be jokių ožių pavalgo g.gif ) ir pamigdytas. Tiksliai žinau, kad nemigdys vaiko per prievartą, ko labai bijojau prisiskaičius visokių istorijų blink.gif netgi pasako kai grižtame iš darbo - kiek laiko miegojo. o jei nemiegojo - taip ir sako - šiandien nemiegojo, pagulėjo ir viskas, sako "nenoriu miegot, jau viskas". Tai tada į lauką eidavo.
Beje, aš jai leisdavau pasiimti vaiką pas save namo, nes jai taip buvo geriau. ji tuo pačiu namuose ką nors pasidarydavo, o aš nenorėjau, kad vaikas būtų taip pripratintas prie dėmesio, kad paskui tik bėdos. Beje, pastebėjau, kad jis iš jos išmoko savo žaislus susitvarkyti (čia jau tiksliai ne mūsų nuopelnas ax.gif ), pats nusimauti kelnes ir atsisėst ant puodo ir net eilėraščių thumbup.gif . Ir dar - nusiveždavo jį į savo sodą šią vasarą, tai vaikis ir uogom primaitintas ir taip išsidūkęs grįždavo, kad tik lovon ir psio. Aišku, dėl tokių žygių atsiklausdavo, bet aš sutikdavau su viskuom, pati augau ne bute, puikiai žinau, kaip faina būt lauke ir kur nors ne ant asfalto thumbup.gif

NU žodžiu kaip dabar pagalvoju, tai net neturiu prie ko prikibti... O ji tokia visai paprasta kukli moteriškė, nu grynai man mamą primena rolleyes.gif

Beje, antrąją atžalą labai norėsiu vėl jai palikti, bet mums jos prireiks tik po gerų metų, mat gimdysiu spalio pab. ir metus tiksliai paauginsiu pati. Taigi, jei kam nors reiks, kreipkitės
Atsakyti
QUOTE(linutka @ 2007 07 12, 15:35)
Beje, antrąją atžalą labai norėsiu vėl jai palikti, bet mums jos prireiks tik po gerų metų, mat gimdysiu spalio pab. ir metus tiksliai paauginsiu pati. Taigi, jei kam nors reiks, kreipkitės


As tai patarciau nepaleisti. Nes maza kas patiks pas kitus ir nesugris ax.gif


Mergaites negi visos savo auklytes dar laikote verysad.gif
Mano auklyte i Airuja isvaziuoja. Jei tenai kam reikia tai galesiu tikrai rekomenduoti. Super zmogiukas, tik va pas vaikus isvaziuoja verysad.gif Mums ji kaip mama . Net nezinau kaip Domantukas be jos gyvens verysad.gif Zliumti tik norisi. Ir net nezinau ar pavyks toki nuostabu zmoguti susirasti verysad.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 11 rugpjūčio 2007 - 22:31

 ! 
Skelbimai šioje temoje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 11 rugpjūčio 2007 - 22:32

 ! 
Skelbimai šioje temoje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 11 rugpjūčio 2007 - 22:33

 ! 
Skelbimai šioje temoje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 11 rugpjūčio 2007 - 22:34
Sveikos,
jau anksčiau buvau rašiusi apie savo buvusią auklę, kuri augino vieną po kito abudu mūsų vaikus. Buvome ja patenkinti, vaikai ją myli.
Šiuo metu ji baigė prižiūrėti vieną vaikutį ir vėl ieškosi darbo.
Norėtų dirbti Antakalnyje, Šiaurės miestelyje, arba Kalvarijų gatvėje.
Jos vardas Onutė, ji yra pensijinio amžiaus. Jos tel.: 279-96-52
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 11 rugpjūčio 2007 - 22:35
Nuo siandien mano PUPA (taip mano dukryte auklyte vadino) bus be auklytes! Tai tikrai labai geras zmogus ! Labai mylejo mano vaika ir vaikas ja labai mylejo. Jos vardas Nijole, gyvena Tilzes g. netoli IKI. Aciu jai 4u.gif Dabar Nijole priziures kita vaikuti - jam pasiseke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutka @ 2007 07 12, 14:35)
Ot ir mes turime savo super auklę Kaune thumbup.gif  Esu baaaisiai ja patenkinta rolleyes.gif  Galėtumėm perleisti nuo rugsėjo mėnesio, nes jau savo vyrą užrašiau į daržą, tai nuo rugsėjo 1d eis, ba jau 3 metukai ne už kalnų.

Tikrai labai gera auklė, džiaugiuos, kad man pasisekė ją gauti, beje gana greitai - ieškojau savo rajone, iškabinau skelbimus namų laiptinėse, ji paskambino trečia ir buvo pirmoji, kuri susitikti galėjo tą pačią dieną. Na, jai apie 50 metų ir laaabai rūpestinga. Mano deimantas jai antras vaikiukas rolleyes.gif Galiu 100 proc. garantuoti, kad vaikas bus bent 2 kartus išvestas į lauką, pamaitintas (beje, su ja kažkodėl be jokių ožių pavalgo g.gif ) ir pamigdytas. Tiksliai žinau, kad nemigdys vaiko per prievartą, ko labai bijojau prisiskaičius visokių istorijų blink.gif  netgi pasako kai grižtame iš darbo - kiek laiko miegojo. o jei nemiegojo - taip ir sako - šiandien nemiegojo, pagulėjo ir viskas, sako "nenoriu miegot, jau viskas". Tai tada į lauką eidavo.
Beje, aš jai leisdavau pasiimti vaiką pas save namo, nes jai taip buvo geriau. ji tuo pačiu namuose ką nors pasidarydavo, o aš nenorėjau, kad vaikas būtų taip pripratintas prie dėmesio, kad paskui tik bėdos. Beje, pastebėjau, kad jis iš jos išmoko savo žaislus susitvarkyti (čia jau tiksliai ne mūsų nuopelnas ax.gif ), pats nusimauti kelnes ir atsisėst ant puodo ir net eilėraščių thumbup.gif . Ir dar - nusiveždavo jį į savo sodą šią vasarą, tai vaikis ir uogom primaitintas ir taip išsidūkęs grįždavo, kad tik lovon ir psio. Aišku, dėl tokių žygių atsiklausdavo, bet aš sutikdavau su viskuom, pati augau ne bute, puikiai žinau, kaip faina būt lauke ir kur nors ne ant asfalto thumbup.gif

NU žodžiu kaip dabar pagalvoju, tai net neturiu prie ko prikibti... O ji tokia visai paprasta kukli moteriškė, nu grynai man mamą primena rolleyes.gif

Beje, antrąją atžalą labai norėsiu vėl jai palikti, bet mums jos prireiks tik po gerų metų, mat gimdysiu spalio pab. ir metus tiksliai paauginsiu pati. Taigi, jei kam nors reiks, kreipkitės



Oi, jau nebenoriu klaidinti mamyčių.. Auklytė jau susirado darbą, tai niekam padėti negalėsiu verysad.gif
Linkiu sėkmės pasieškose visoms mamytėms 4u.gif
Atsakyti
Aš savo auklytę drasiai galiu įrašyti į baltajį
sarašą, labai super auklytę radom, ir man su ja problemų
nebuvo, ir mažei labai patinka.... Nors jauna tik 21 metų,
bet moka su vaiku užsiimti, žaidžia, bendrauja abi...
Atsakyti

 ! 
Mielos mamos,
jau nevieną kartą buvote perspėtos, kad šioje temoje nerašytumėte skelbimų tokių kaip "mums reikia auklės" "ieškom auklės" "gal kas galit pasiūlyti auklę" ir t.t. ir pan. Tokius skelbimus prašau skelbti skelbimų lentoje. Mano kantrybė tikrai neauksinė ir jūs eikvojate mano laiką temos redagavimui ir skelbimų trynimui. Jei rasiu dar bent kelis skelbimus panašaus pobūdžio, tema bus uždaryta, o parašiusioms skelbimus bus skirti asmeniniai įspėjimai. Taigi pasistenkit skelbimų čia daugiau neberašyti. Tema yra šauni taigi nepaverskit jos skelbimų lenta.

Su pagarba moderatorė Getter
Atsakyti