Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Nors ir supermamietė, bet vistiek gaila biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mano Titukui ji labaaai patiko, bet.... Džiaugiuosi už laimingąją mamytę thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matisa @ 2006 05 24, 13:35)
Lina, Jusu auklytę paėmė supermamietė


4u.gif drinks_cheers.gif Tad sveika atvykusi į "sektą" 4u.gif
Atsakyti
Saunu, kad kazkam pasiseke. Kaip gerai , kad yra ir baltasis sarasas. Ieskom aukles jau gera menesi, kaip ir buvom rade. Jau planavau atsivezti i namus, kad susipazintu su vaikiuku, bet diena pries dar nutariau perskaityti ir juodaji sarasiuka, ir aisku radau musu "pasirinktaja". Aukles budas tikrai nekoks, ka parasiusi mamyte ir dar karta patvirtino. Kas idomiausia, kad ja suradau per supermama ir matyt , kazkuri mamyte ja "paskelbe". Norejau su ta paskelbusiaja mamyte daugiau pasikalbeti, bet neatsiliepia. o gaila, nes supermamos skelbimais pasitikejau labiausiai. Vilties nepraradau.
Labai ieskom aukles Vilniuje, Antakalnyje, reiktu nuo rugsejo menesio, tada vaikiukui bus 1.5 metu. Gal kuriai mamytei savosios nuo to laiko nereikes?

Atsakyti
Klausykit, o kiek dabar kainuoja auklytes Vilniuje g.gif
Man sake, kad labai brangu samdyti aukle, todel savo maziu leisime rugsrji i darzeli, nors nezinia kaip cia bus doh.gif , jis pas mus pastoviai sirguliuoja g.gif
Atsakyti
auklės dabar tikrai labai brangios, Vilniuj jei su patirtim, tai 800lt (I kaina iena tik vaiko prieziura)
mes irgi jau senokai dairomes. tai dauguma 18-20 metu, kazkaip as tokiu akliu nelabai noriu, o vyresnio amziaus nedaug ir yra, visos geros isgraibstytos.
siandien turejo ateit viena i pokalbi, bet neatejo, nei paskambino. vienu zodziu pravalas.
jei kas zadat paleist aukle, parasykit man i AZ. skolinga neliksiu 4u.gif
Atsakyti
mano ziniom 800Lt su patvarkymu. galima ir uz 600Lt, bet mociutes ir labai reti atvejai. kiek mamytes moka tiek aukles ir gauna, taip kad pacios nepasiduokit provokacijoms, kad be 1000Lt net neisiu, daugelis megsta pasantazuot
Atsakyti
Sveikos,
ekstra atvejis - labai skubiai reikalinga aukle mano 1,5 m. vyrukui Vilniuje. Galima pusei dienos, visai dienai ar sutartom valandom. Noretusi, jei imanoma, susirasti gera ir nekeisti. Mums aukle bus reikalinga pusmeti maziausiai, o jei maniskis atsisakys eiti i darza, tai ir dar ilgiau. Gal kas nors paleidziate savo geraja aukle, imciau is karto thumbup.gif Bandziau skelbimus, bet net rankos nusviro...
Help!
Atsakyti
Kad tos auklės Vilniuje tai labai, kaip sako Zaza, šantažuoja ir be 5lt/val. nepradeda kalbos. Jau su ne viena kalbėjau. O ką daryti, kai reikia, o neturi ką samdyti? Su tais baltaisiais auklių sąrašais yra taip, kad vos spėja paskelbt, o jau nėra. Pradeda dirbti už 800lt per dieną, o paskui užsikelia iki 1000lt kai keičia darbą. Ir ką daryti? Per skelbimus ieškoti tai išvis liūdesys, per pažįstamus tai vis brangininkės, nors privalumas tas, kad tokiu atveju kažkiek sumažėja rizika, kad auklė bus liūdesys...
Atsakyti
mielos mamytės, gal ką nors teko girdėti apie auklę Vidą iš Pelesos gatvės, Vilniuje? ar gera, ar juoda?
Papildyta:
mielos mamytės, gal ką nors teko girdėti apie auklę Vidą iš Pelesos gatvės, Vilniuje? ar gera, ar juoda?
Atsakyti
Įtariu, kad baltasis auklių sąrašas yra pasmerktas ir negali egzistuoti kaip kad juodasis, nes gimstamumas Lietuvoj yra visai neblogas, todėl geros auklės kaipmat yra išgraibstomos - nespėja kas paskelbt, o jau, žiūrėk, nėra. Su juodosiomis tai problema, nes kai kas, nenorėdamas paskelbt per daug asmeninių duomenų, išvis, galima sakyt, tų duomenų nepaskelbė g.gif .Man tai nieko nesako vardas ir rajonas, nes viename rajone, net viename name gali būti bendravardžių, tai ką kalbėti apie tokį dalyką kaip samdytis ar ne, kai neturi jokių įrodymų, jog žmogus blogas...Na, bet čia kitos temos tema.
Atsakyti
mes is klaipedos, norim pasidziaugti savo auklyte, jos vardas simona, ji moksleive, ir labai gera auklyte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulve @ 2006 06 12, 14:01)
Įtariu, kad baltasis auklių sąrašas yra pasmerktas ir negali egzistuoti kaip kad juodasis, nes gimstamumas Lietuvoj yra visai neblogas, todėl geros auklės kaipmat yra išgraibstomos - nespėja kas paskelbt, o jau, žiūrėk, nėra. Su juodosiomis tai problema, nes kai kas, nenorėdamas paskelbt per daug asmeninių duomenų, išvis, galima sakyt, tų duomenų nepaskelbė  g.gif .Man tai nieko nesako vardas ir rajonas, nes viename rajone, net viename name gali būti bendravardžių, tai ką kalbėti apie tokį dalyką kaip samdytis ar ne, kai neturi jokių įrodymų, jog žmogus blogas...Na, bet čia kitos temos tema.


Manau, cia todel, kad baltos aukles daznai uzsakomos i prieki... ir nereikia ju net niekur reklamuoti, jos isgraibstomos doh.gif
Atsakyti