Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

QUOTE(Limcamca @ 2006 05 11, 15:59)
Mergaitės, dėl mano auklės  ax.gif  Mes ją greičiausiai nuo birželio pirmos atlaisvinsime, bet nenoriu visko iš anksti skelbti. Tiksliai viską žinosiu gegužės 15 dieną, ir jau sutarėme su aukle, kad pirmiausia čia ją rekomenduosiu.

Sveikutės, mes irgi prisidedam prie ieškančiųjų rato 4u.gif
Gal žinote gerą auklytę 1,5 metų berniukui, Šeškinėje.
Reikia jau nuo birželio, visai dienai. Aišku, norėtųsi su rekomendacija smile.gif
Limcamca, o jūsų auklytė visą dieną dirbdavo?
Atsakyti
labai liūdna, bet tenka atsisveikinti su savo gerąją auklyte. Atsisveikiname, nes laukiamės antrojo vaikelio, o aš iki pat dekretinių būsiu biuletenyje, todėl auklės laikyti nebėra prasmės. Norėčiau padėkoti supermamietei Vaivaj, už tokios šaunios auklės rekomendavimą.
Mūsų auklytės vardas Ema. Kartu su mumis ji dirbo nuo praeitų metų rugpjūčio mėnesio. Lauriukas stebėtinai greitai priprato prie jos, nes ji labai moka užsiimti su vaikais. Pagrindinė jos pareiga pas mus buvo prižiūrėti vaiką: į tai įėjo: valgdinti, migdyti, vesti į lauką, mokyti ant puoduko, žaisti su juo, įvairiai lavinti ir pan. Nebūvo jokių problemų palikti Emai sergančio vaiko, ji puikiai su tuo susitvarkydavo, o beje ir laikydavosi mano paliktų instrukcijų gerti vaistams, ar įvairiems tepalams tepti. Kadangi vaikas alergiškas, maistą Laurui gaminau pati, Emai to daryti nereikėjo. Niekada neturėjome problemų dėl auklės neatvykimo į darbą, jei reikėdavo ji ir ilgiau pabūdavo, ar galėdavo dirbti savaitgaliais. Emai mokėjome pagal susitarimą, taip pat apmokėjome jai transporto išlaidas. Jei mes atostogaudavome ar sirgdavome Ema gaudavo pilną algą už tą savaitę, jai tai būdavo šiokia tokia socialinė garantija. Emai nereikėjo tvarkyti namų, plauti indų, ar atlikti panašių darbų. Taip pat niekada nesame su ja konfliktavę, aš pasakydavau ko aš noriu, ji mielu noru tai atlikdavo. Niekada neteko prašyti, kad žaistų su Lauru, grįžus iš darbo matydavau, kad Lauras būdamas su ja daug ko naujo išmoko: net raides pažinti. Tiesa, Ema vaikšto į darbo biržą, turi ten pasirodyti paskirtą mėnesio dieną, bet kadangi aš dirbu grafiku, man tai problemų nesukėlė.
Labai norėčiau perduoti ją tik geranoriškoms mamytėms, mes su ja labai susidraugavome, o ir tikrai matau, kad ji labai pamilo Lauriuką ir apskritai labai tinkama prižiūrėti vaikučiams.
Emos telefonas: 860648683. Ji bus laisva nuo penktadienio. Taip pat aš jai parašysiu rašytinę rekomendaciją, jeigu be viso šito kam reikia papildomos informacijos, mano telefonas 861617787, Lina.
Atsakyti

Ačiū labai, Lina. drinks_cheers.gif Niekaip nesiseka išsiųsti į až, tai čia rašau. Aš čia ta pati mamytė Indrė, kuri vakar jau skambino ir klausinėjo blush2.gif Sutarėm šeštadienį su Ema pasimatyti. thumbup.gif Būsiu skolinga Tau, jei sutarsim, nes tikrai labaaai sunku doh.gif rast auklę, ir baisu imt be rekomendacijų cool.gif
Atsakyti
Nėra už ką 4u.gif Sėkmės apžiūrint viena kitą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, nors tai ir ne sklebimų lenta, bet aš jau praradau viltį juose ką nors surasti... Labai reikia baltos auklės mergytei. Dabar jai 11 mėn. bet po mėnesio, kai jau ir reikės auklės, jai sukakos visi metukai. Reikėtų auklės nuo 13 iki 19 val. Gal kas turi, ką parekomenduoti, būčiau labai dėkinga. Gyvenam Karoliniškėse, prie Pasakų parko.
Atsakyti
O kokį atlyginimą Emai mokėjot? ar ji dar laisva?
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2006 05 18, 14:45)
Sveiki, nors tai ir ne sklebimų lenta, bet aš jau praradau viltį juose ką nors surasti... Labai reikia baltos auklės mergytei. Dabar jai 11 mėn. bet po mėnesio, kai jau ir reikės auklės, jai sukakos visi metukai. Reikėtų auklės nuo 13 iki 19 val. Gal kas turi, ką parekomenduoti, būčiau labai dėkinga. Gyvenam Karoliniškėse, prie Pasakų parko.


Mūsų auklė kaip tik Karoliniškėse gyvena, paskaityk aukščiau.


QUOTE(Daivad @ 2006 05 18, 19:36)
O kokį atlyginimą Emai mokėjot? ar ji dar laisva?


Mokėjau 125 lt į savaitę. Plius pilnai apmokėjau transportą, atostogas, jei aš sirgdavau auklė už tai gaudavo pilną algą. Žodžiu valandų neskaičiavom, kadangi ir aš ir vyras dirbom pagal grafiką, tai būdavo kartais kad ji dirbdavo 40 valandų į savaitę, o kartais tik 5. Alga už tai būdavo vienoda. Kaip ir minėjau buitiniai darbai ir vaiko valgio gaminimas buvo ne jos rūpestis, jai buvo tik jo priežiūra.
Ji dar laisva.
Atsakyti
Aciu, Limcamca, uz informacija, labai, labai:)))
Atsakyti
Sveikos! Prasau padekit ir rekomenduokite gera "baltaja" aukle Kaune. Mums jos reikes nuo liepos men. Praradau jau vilti ka nors patikimo ir gero rasti... Maziui tada bus 8 menesiukai, nors ir labai skauda sirdi, bet teks grizti i darba.sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 05 16, 09:43)
labai liūdna, bet tenka atsisveikinti su savo gerąją auklyte. Atsisveikiname, nes laukiamės antrojo vaikelio, o aš iki pat dekretinių būsiu biuletenyje, todėl auklės laikyti nebėra prasmės. Norėčiau padėkoti supermamietei Vaivaj, už tokios šaunios auklės rekomendavimą.
Mūsų auklytės vardas Ema. Kartu su mumis ji dirbo nuo praeitų metų rugpjūčio mėnesio.  Lauriukas stebėtinai greitai priprato prie jos, nes ji labai  moka užsiimti su vaikais. Pagrindinė jos pareiga pas mus buvo prižiūrėti vaiką: į tai įėjo: valgdinti, migdyti, vesti į lauką, mokyti ant puoduko, žaisti su juo, įvairiai lavinti ir pan. Nebūvo jokių problemų palikti Emai sergančio vaiko, ji puikiai su tuo susitvarkydavo, o beje ir laikydavosi mano paliktų instrukcijų gerti vaistams, ar įvairiems tepalams tepti. Kadangi vaikas alergiškas, maistą Laurui gaminau pati, Emai to daryti nereikėjo. Niekada neturėjome problemų dėl auklės neatvykimo į darbą, jei reikėdavo ji ir ilgiau pabūdavo, ar galėdavo dirbti savaitgaliais. Emai mokėjome pagal susitarimą, taip pat apmokėjome jai transporto išlaidas. Jei mes atostogaudavome ar sirgdavome Ema gaudavo pilną algą už tą savaitę, jai tai būdavo šiokia tokia socialinė garantija. Emai nereikėjo tvarkyti namų, plauti indų, ar atlikti panašių darbų. Taip pat niekada nesame su ja konfliktavę, aš pasakydavau ko aš noriu, ji mielu noru tai atlikdavo. Niekada neteko prašyti, kad žaistų su Lauru, grįžus iš darbo matydavau, kad Lauras būdamas su ja daug ko naujo išmoko: net raides pažinti. Tiesa, Ema vaikšto į darbo biržą, turi ten pasirodyti paskirtą mėnesio dieną, bet kadangi aš dirbu grafiku, man tai problemų nesukėlė.
Labai norėčiau perduoti ją tik geranoriškoms mamytėms, mes su ja labai susidraugavome, o ir tikrai matau, kad ji labai pamilo Lauriuką ir apskritai labai tinkama prižiūrėti vaikučiams.
Emos telefonas: 860648683. Ji bus laisva nuo penktadienio. Taip pat aš jai parašysiu rašytinę rekomendaciją, jeigu be viso šito kam reikia papildomos informacijos, mano telefonas 861617787, Lina.


Labas, Lina,
Perskai2iau ir nutariau para6yti, nes mano pirmasis sūnus gimęs 2004 05 10, o antro laukiu irgi lapkritįsmile.gif
Bat kadangi dirbu, tai vis tik man reikėtų auklės, tai bandysiu skambinti tavo Emai:)
o kodėl tu būsi "ant biuletenio?" del savo sveikatos ar šiaip? Man irgi labai norėtųsi pailsėti....
Jurga
Atsakyti
Jurga, lapkritinukių skyrelyje nebedalyvauji?

Mano auklytė jau dirba. Tiksliau dirbs nuo kitos savaitės, jei atvirai man labai gaila, kad ją paėmė ne supermamietė, bet ką padarysi.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 05 23, 10:33)
Jurga, lapkritinukių skyrelyje nebedalyvauji?

Mano auklytė jau dirba. Tiksliau dirbs nuo kitos savaitės, jei atvirai man labai gaila, kad ją paėmė ne supermamietė, bet ką padarysi.





Lina, Jusu auklytę paėmė supermamietė
Atsakyti