Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Geros auklytės - dar ir koks deficitas! Jei kas man būtų tai pasakęs prieš kelis mėnesius, kai auklės paieškos dar nebuvo aktualios, nė už ką nebūčiau patikėjusi. O dabar jau antras mėnuo, kaip NIEKO nerandu. Per pažįstamus nieko nepasitaikė, nors klausinėjausi jau nuo seno, į auklių agenūrą kreipiausi prieš gerą savaitę, jokios žinios, per skelbimus laikraštyje perskambinau kokioms 25 moteriškėms, susitikau su dviems, rezultato - 0. Ryt išeis mano pačios skelbimas, tada žiūrėsim, ar prasidės pokalbių maratonas... Dieve dieve, kaip ant širdies neramu - negaliu net pagalvoti, kad reikės palikti savo aukselį kažkokiam svetimam žmogui (kad ir kaip kruopščiai "iškvostam"), o į darbą grįžti reikia po kiek daugiau nei mėnesio. Negi teks prašyti pratęsti atostogas?
Atsakyti
as vis skelbiu apie savo nuostabiaja aukle,bet taip ir neparasau kuriame mieste ax.gif ji gyvena kaune,kilme-grynai marijampolietiska biggrin.gif bet siaip nepasakytum-dusios zmogus,pinigus,kai reikia moketi,tai net susinepatogina,tokia fainuole!ir mano pupa jai sypsosi,o taip elgiasi ne su kiekvienu.nors mazylei tik men.auklei jos palikti tikrai nebijau 4u.gif liuks tokia thumbup.gif na,man ji reikalinga,tik vakarais ir savaitgaliais kartais,kai sportuoju ar i konferencijas isvaziuoju,o siaip,visa dinea ji laisva smile.gif parasykite kam idomu i emaila almintaite@yahoo.com
Atsakyti
Vaje, man atrodo, čia nebuvo parašyta nė apie vieną baltą auklę iš Šiaulių, nes jų čia NĖRA, na, gal nebūsiu tokia griežta, tai pasakysiu, man nepasitaikė. Dirbu nuo naujųjų, tai dabar ateina trečia. Ir jauna, ir atrodo, tokia švelnutė, bet (antra savaitė ji pas mus jau dirba) jai atėjus, mano mergytė jos nedrįsta. Jei prieš tai buvo auklė, kuri išvažiavo į užsienį, tai ji prie jos eidavo, lipdavo, prašydavosi ant rankų, tai šitą, atrodo, kiekvieną rytą mato pirmąkart. Ir nžn kas yra. Įtariu, kad ji nebendrauja su ja, nors prie manęs lyg ir šnekina, bet nžn kas vyksta man išėjus schmoll.gif . O maniškė nėra iš kukliųjų. Jei jai žmogus patinka, prieina, atsuka rūrą ir sako - apa biggrin.gif . O paieškos tai buvo labai sunkios - ir per skelbimus, ir per pažįstamus, ir per agentūrą, iš kurios iki šiol nepaskambino. Pagal skelbimus ko nors ieškot - visiškas pravalas, nusivyliau juodai, jei ko reikia iš daiktų - perku tik naujus, o jei paslaugų - tai tik ne per skelbimus. Kad ir auklės - buvo atėjusios tokios, kur į antrą aukštą užlipę uždūsta, o ką kalbėt, kad dar vaikiuką reikėtų parsinešt ir t.t., arba matosi, kad pageriančios, arba super poniškos. Viena paskambino ir pirmas klausimas buvo, kaip auklei maitinimas. Atsisveikinau iškart. schmoll.gif
Atsakyti
Mes zadame savo baltaja auklyte paleisti kazkuriuo laikotarpiu vasara, tai jau kai nuspresim parasysiu cia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 04 28, 13:25)
Mes zadame savo baltaja auklyte paleisti kazkuriuo laikotarpiu vasara, tai jau kai nuspresim parasysiu cia... 4u.gif


Idomu butu suzinoti, kuriame Vilniaus rajone gyvenate? 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu gyvename vos ne per visus Vilniaus rajonus ax.gif , bet po poros mėnesių apsistosime Pilaitėje bigsmile.gif
Atsakyti
O puiki rekomendacija,

o ar laisva dabar Jusu aukle?
Man reiktu pusei dienos. Sunui 1 m. 2 men...
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 05 01, 10:32)
Šiuo metu gyvename vos ne per visus Vilniaus rajonus  ax.gif , bet po poros mėnesių apsistosime Pilaitėje bigsmile.gif

Sveika, Limcamca 4u.gif Mes kaip tik gyvename Pilaitėje ir ieškome auklytės 9 mėn. mergytei. Kaip galima susisiekti su tavim ar jūsų auklyte? Tikrai nenuskriausime jos smile.gif jei turi kokios informacijos, atsiųsk, prašau, į 123ingrida@one.lt Labai ačiū
Atsakyti
SOS mielosios mamytės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gal atsislaisvina kokia geroji auklytė, o gal galite parekomenduoti kokią gerą tetulytę.

Sutarėm su aukle, kuri po vienos darbo dienos pas mus nebeatėjo, o aš nuo trečiadienio jau turėjau pradėti dirbti.
Taigi ieškom 1 m. berniukui naujos auklytės Fabijoniškėse (Ateities g.).
Kuo puikiaisiai suprantu, kad situacija nepavydėtina, bet viltis miršta paskutinė.

O gal pavyks?.......

Tel. 8 610 12042 Rūta
Atsakyti
Sveikos, mielos mamytes smile.gif
Gal kas zinote kokia yra situacija su auklemis Vilniuje Bajoruose (t.y. individualiu namu kvartale)? Gal yra kokia vietine aukle?
Planuojame greitu metu siame rajone apsigyventi, bet nezinome ar pavyks rasti aukle. Nelabai jos nori vaziuoti taip toli, o be to ir susisiekimas su siuo rajonu sudetingas.

verysad.gif
Atsakyti
Uzjauciu lelija
Mums tokia pat situacija Kaune su Vaisvydava. Niekas nenori vaziuoti taip toli, o dabartine aukle ten ir eiti nenor. Teks vaikus i darzel leisti sad.gif
Atsakyti
Mergaitės, dėl mano auklės ax.gif Mes ją greičiausiai nuo birželio pirmos atlaisvinsime, bet nenoriu visko iš anksti skelbti. Tiksliai viską žinosiu gegužės 15 dieną, ir jau sutarėme su aukle, kad pirmiausia čia ją rekomenduosiu.
Atsakyti