Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

[COLOR=purple]Labas 4u.gif na gal kas nori "perleisti" savo baltaja aukle,mano mergaitei?jai bus 10men.turiu i darbbeli grist anksciau nei planavau.Sioaulietes mamytes,pagelbekit!!!!!Pasiulikit!!!!Pleaz!!ir dar norejau paklaust:kiek mokat savo auklem?Aciu uz informacija wub.gif
Atsakyti
Buvo atėjus pas mane šiandien viena kandidatė į aukles. Man ją buvo išgyrę kaip labai jau gerą, sąžningą, inteligentišką, graibstomą auklę. Pas mus ji nedirbs, nes jai per aukštai - 5 aukštas, sunku bus vaikiuką mano nešiot. Ir šiaip mano kliackas nemažas, o amžius toks, kai dar reikia kartas karto paimt ant rankų (pvz, migdant, ar laiptais nors kažkiek panešt). Tai jai skauda nugarą, ji nenori apsiimt. Metų tiksliai nežinau, bet jau gauna pensiją ir anūkai 18, 19 metų. Bet atrodo tikrai ne bobulytė.
Kas man nelabai patiko - labai daug šneka. Atėjo ji, kai mano vaikas miegojo, tai belaukdama, kol prabus, visą laiką prašnekėjo (1,5 val blink.gif ).
Žodžiu, jei kuri mamytė norėtų pabandyt pašnekėt, tai galiu duot telefoną. Ji gyvena Lazdynėliuose, ir darbo vietos pageidautų arba netoliese, arba kad privažiavimas būtų patogus (na, kad važiuotų autobusai 57, 21 ...).

Na va, atrodo, sąžiningai viską išdėsčiau smile.gif (dar priduriu, kad pati rekomenduot negaliu, nes žmogaus visgi nepažįstu)
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 02 09, 21:11)
Buvo atėjus pas mane šiandien viena kandidatė į aukles. Man ją buvo išgyrę kaip labai jau gerą, sąžningą, inteligentišką, graibstomą auklę. Pas mus ji nedirbs, nes jai per aukštai - 5 aukštas, sunku bus vaikiuką mano nešiot. Ir šiaip mano kliackas nemažas, o amžius toks, kai dar reikia kartas karto paimt ant rankų (pvz, migdant, ar laiptais nors kažkiek panešt).  Tai jai skauda nugarą, ji nenori apsiimt. Metų tiksliai nežinau, bet jau gauna pensiją ir anūkai 18, 19 metų. Bet atrodo tikrai ne bobulytė.
Kas man nelabai patiko - labai daug šneka. Atėjo ji, kai mano vaikas miegojo, tai belaukdama, kol prabus, visą laiką prašnekėjo (1,5 val  blink.gif ).
Žodžiu, jei kuri mamytė norėtų pabandyt pašnekėt, tai galiu duot telefoną. Ji gyvena Lazdynėliuose, ir darbo vietos pageidautų arba netoliese, arba kad privažiavimas būtų patogus (na, kad važiuotų autobusai 57, 21 ...).

Na va, atrodo, sąžiningai viską išdėsčiau  smile.gif  (dar priduriu, kad pati rekomenduot negaliu, nes žmogaus visgi nepažįstu)

Na jo aciuuuuuuuuuuuuu buz tokia auklyte,tai gal mes be jos apseisim!!!
Atsakyti
QUOTE(zzydra @ 2006 02 09, 21:28)
Na jo aciuuuuuuuuuuuuu buz tokia auklyte,tai gal mes be jos apseisim!!!



Aš gi neperšu per prievartą g.gif . Apsieisit, tai apsieisit.
Atsakyti
4u.gif zinau viena SUPERINE auklyte.Ji dabar priziuri viena mergaite,bet jau po truputi ieskosi kitu pasiulimu..Ne tik mergaite priziuri,bet ir seimynai valgyt daro,namus tvarko ir taip toliau.Jei kas susidomejote galeciau placiau apie ja parasyti.Tiesa ji is VILNIAUS.Galite man emailu parasyti VILGRA@gmail.com
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(VILGRA @ 2006 02 11, 00:00)
4u.gif zinau viena SUPERINE auklyte.Ji dabar priziuri viena mergaite,bet jau po truputi ieskosi kitu pasiulimu..Ne tik mergaite priziuri,bet ir seimynai valgyt daro,namus tvarko ir taip toliau.Jei kas susidomejote galeciau placiau apie ja parasyti.Tiesa ji is VILNIAUS.Galite man emailu parasyti VILGRA@gmail.com

Gaila jog Vilniete,mums reikalinga is Siauliu.Ir dar fainiau butu jai is pietinio rajono. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 02 11, 00:00)
4u.gif zinau viena SUPERINE auklyte.Ji dabar priziuri viena mergaite,bet jau po truputi ieskosi kitu pasiulimu..Ne tik mergaite priziuri,bet ir seimynai valgyt daro,namus tvarko ir taip toliau.Jei kas susidomejote galeciau placiau apie ja parasyti.Tiesa ji is VILNIAUS.Galite man emailu parasyti VILGRA@gmail.com

O ar ji apsiimtu priziuret 4,5 men kudiki? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ereda @ 2006 02 12, 16:29)
O ar ji apsiimtu priziuret 4,5 men kudiki? ax.gif

Labutis,del to tai jos pacios reiktu paklausti rolleyes.gif Bet dar pridesiu tai,kad ji siuo metu priziuri 2metuku mergaite flirt.gif ji yra is vilniaus,gyvena antakalnyje.Dabar ji gauna atrodo 800lt,bet tokiu pinigu verta thumbup.gif
Atsakyti

.
Labutis,gal ir gerai,kad tokios nepriemet,nes kai pirma diena jau tokios pretenzijos g.gif kas butu veliau.Be to kai vaikus myli ir esi pasisventus jiems joks aukstis tam neturetu maisyti,cia aisku mano nuomone,nors nezinau kaip as kalbesiu kai pati 19metu anukus turesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILGRA: 13 vasario 2006 - 15:57
kas galit is Klaipedos gera aukle pasiulyt? Labai ieskau ivairiausiais budais. Patarkit
Atsakyti
Ir as ieskau aukles Siauliuose.I darba zadu grizti nuo rugsejo arba spalio menesio.Dukrytei bus 10-11 men. Gal kas turite pasiulyti. butu gerai is centro.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

savo mažylei ieškau auklės. Mano mergaitei metukai ir 7 mėnesiai. Gal kuri nors galit rekomenduoti gerą, labai gerą thumbup.gif auklę Kaune, kuri galėtų dirbti Vaišvydavoje????????
Būčiau labai dėkinga ax.gif .
Atsakyti