Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

QUOTE (Noa @ 2004 01 19, 09:38)
O as kaip tik labiau pasitikiu lopseliu, negu aukle... rolleyes.gif Ten bent zinai, kad ne psichine kokia ir kad neziuri televizoriaus tavo vaikui bliaunant... dry.gif

Na del televizoriaus ar kompo - tai taip, bet kad ne psichine...
Atsakyti
Visų geriausia, aišku, rasti auklę pažįstamą arba bent pažįstamų pažįstamą. O šiaip svetimą visai žmogų - man atrodo kažkaip nelabai jauku....Nors, jei tų pažįstamų nėra - ką darysi.
Atsakyti
labai pritariu zylei...
Atsakyti
Musu aukle - 10 balu. Bet mes ja zadam paleisti, tik kai sunui bus ne maziau 2,5 metuku. Taip , kad liko metai ir 2 men. Jei kuri tik dabar gimdot, galit uzsisakyt:))))
Ypatingai tvarkinga, labai moka bendraut su vaiku, jai 32 metai, lietuve is Snipiskiu. Priziuri gal jau ketvirta vaika. Susiradom is Alio. Bet paprasiau rekomendaciju. Paskambinau 2 jos buvusiom darbdavem-atsiliepe kuo puikiausiai. Ir as kol kas dar nebuvau ne karto ja nusivylusi. Ypatingai supratinga, pareiginga. Samdydama atvirai sakant net nesitikejau, kad tokiu buna. Uz 600 lt dirba nuo 8 iki 18 val. darbo dienomis, verda vaikui valgyti, lygina visus jo rubelius ir musu tuo paciu, isvalo virtuvej grindis, isdziausto rubus, vaika kasien veda i lauka. Maitinasi savo maistu.
Vaikui pasilikt su ja nebuvo problemu, jo elgesys nepasikeite , man pradejus dibti. Kadangi ji buvusi darzelio aukletoja, tai, zinoma, moka kazkokiu ten zaidimu, daineliu, sunus jau rodo visas kuno dalis ir daugeli daiktu, paprasytas atnesa, ka pasakai...Matyt uzsiemineja. As i tai nesikisu. Nes vaikas daugiausia mokosi is tevu, ne is aukliu.
Atsakyti
QUOTE (zyle @ 2004 01 19, 11:47)
Visų geriausia, aišku, rasti auklę pažįstamą arba bent pažįstamų pažįstamą. O šiaip svetimą visai žmogų - man atrodo kažkaip nelabai jauku....Nors, jei tų pažįstamų nėra - ką darysi.

o as kaip tik nerekomenduociau aukles per pazistamus, o ypac is gimines... Jei iskyla kokiu nesklandumu, sunku buna atleisti, nes po to vis tiek bendravimas nenutruksta
Atsakyti
QUOTE (ababa @ 2004 02 15, 22:54)
o as kaip tik nerekomenduociau aukles per pazistamus, o ypac is gimines... Jei iskyla kokiu nesklandumu, sunku buna atleisti, nes po to vis tiek bendravimas nenutruksta

sutinku 100%!
as bandysiu pirma anytos prasyt, bet jau galvoju, ka reiks daryt, jei man nepatiks, kaip ji su mazaja elgisi, kaip pasakyt, jei kazka ne taip darys? bet kol kas, kol vaikas nekalba ir negali man papasakot, kas per diena ivyko, nematau iseities, svetimo zmogaus nenoriu, veliau gal....o jei anyta man netiks...tada pati auginsiu, pats geriausiais variantas!...kol vyras leidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Aurelia @ 2004 02 28, 20:42)

as bandysiu pirma anytos prasyt, bet jau galvoju, ka reiks daryt, jei man nepatiks, kaip ji su mazaja elgisi, kaip pasakyt, jei kazka ne taip darys? bet kol kas, kol vaikas nekalba ir negali man papasakot, kas per diena ivyko, nematau iseities, svetimo zmogaus nenoriu, veliau gal....o jei anyta man netiks...tada pati auginsiu, pats geriausiais variantas!...kol vyras leidzia smile.gif

Jo, tas tai tiesa, kaip jai pasakyti, gi isizeis... g.gif
Atsakyti
Na as kolkas savo aukle dziaugiuos, nors zinau izoriu si isijungia (na matyt koki megiama seiala turi per tv3), bet jai kolkas nieko nesakau, nes matau kad vaikas tikrai priziuretas, negana to jau man ir pavydu daros, kai man gryzus is darbo mazius nenori isleisti aukles namo, net verkt pradeda. Ji pas mus neseniai, dar tik ketvirta savaite, tai ir girti ja bijau, nes jau prisigyriau viena karta.
O del televizoriaus ziurejimo, tai as ir pati kai budavau viena su mazium daznai paziuredavau koki filma ir sugebedavau su mazium tuo pat metu pazaist rolleyes.gif

Kas liecia pazystamu ar giminiu "idarbinima aukle", tai man ne prie sirdies, na kazkaip sunku butu aiskinti ka kaip daryti, na nezinau g.gif NOrs savo anytai tai akl;ai patikeciau savo pumpureli, ji turbut daugiau demesio jam skirtu nei as cool.gif
Atsakyti
mono sunui 3.5 metuku,o as mokiausi dabar baigiu ir dirbti dar nesiruosiu,taigi ir aukles lyg ir nereikia bet ji fainuole ,nors ir is karto taip nepasirode .mums ja rekomemdavo drauge ( beje pedagoge ,pas ja ziurejo vaika ir buvo ja labai patenkinta) ir as ja esu labai patenkinta .nors pati busiu namuos tai jos nereikia ,tik kartais pasinaudoju jos paslaugomis
Taigi jei kam reikalinga galiu pasiulyti
biggrin.gif


P.S JAU susirado darbuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auge X: 30 kovo 2004 - 20:53
kokiam mieste? kiek jai metu? Biski daugiau informacijos norim tongue.gif
Atsakyti
kodel ispradziu buvote nepatenkinta???? ir kaip isitikinote, kad viskas tvarkoje?? ka valgo?? ir dar ka nors daro???
Atsakyti
na va, pries pora savaiciu teko pasireiksti "Juodajam aukliu sarase", o dabar galiu isdidziai ir ce parasyti... thumbup.gif Galbut pasakymas "Nera to blogo, kas neiseitu i gera" yra tikra tiesa, nes dabartine musu aukle, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vis dar bijojau ja girti, taciau sendien isitikinau visiskai, kai jai atejus vaikas per kolidoriu keturiom nubego pas ja ir sedejo, maivesi ir gugavo su ja bendraudamas, kol ji nusirenginejo. Ziurejau-ir negalejau atsidzeugti. Aplamai mano mazasis Spokiukas visiskai pasikeite nuo to laiko, aki apkeitem ana aukle-jis guvesis, linxmesnis ir visada su didziausia sypsena pasitinka savo aukle. Ji jauna kaip ir ankstesne, bet proto ir svelnumo su vaikais turi tikrai nepalyginamai daugiau (na, ana visai neturejo...). Dzeugiuosi sia aukle labai labai ir tikiuosi, kad mano vaikiukui iki darzelio nereiks kitos aukles ieskot wink.gif tongue.gif
Atsakyti