Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Parekomenduokit aukle Kaune , berniukui 7 men!
Atsakyti
Jeigu norite, kad Jūsų baltoji auklė patektų į geras rankas, praneškite prašau mums. Balandžio mėn dukrelei sukaks metukai ir pagal susitarimą tuiu sugrįžt į darbą, tačiau pagalbos neatsisakyčiau jau dabar. Labai prašau atsiliepkite, gyvenu Vilniuje
Atsakyti
Sveiki,

Jau daviau porą skelbimų dėl auklės į skelbimų lentą, bet jokių atsakymų, tačiau šitas skyrelis man suteikė naujų vilčių doh.gif . Man reikalinga energinga auklytė arba aukliukas nuo maždaug 13 val. dviems pametinukams. Vienam pradinukui, kitam būsimam pirmokui. Vaikus reiketų surinkti iš jų užsiėmimų ir iki musų grįžimo paruošti su vyresnėliu pamokas bei juos pavalgydinti. Gyvename Vilniuje, Markučiuose nuosavame name. Būtų idealiausia, kad auklytė ar aukliukas būtų su automobiliu. Už benziną, be abejo, apmokėtume atskirai.

Gal ką girdėjote apie ratuotus gerus ir ne baisiai užimtus žmones. Darbo grafiką būtų galima įvairiai aptarti. Padėkit, reikia jau nuo vasario mėn. blink.gif

Atsakyti
sveikos, mamos,

o man labai reikia geros aukles Kaune, gyvenam Eiguliuose. Sunui dabar 8 men, tad iki metu reiketu aukles kelioms valandoms, o paskui ir visai dienai. Gal kaip tik isleidziat "balta" arba beveik "balta" aukle? pasizadu ja saugoti is globoti:)) o jei rimtai, buciau labai dekinga
Atsakyti
o man šitas skyrelis visai nesuteikia vilčių, nes jau panašėja į skelbimų skyrelį.
Mes, va, skelbimuose, jau kelis kartus skelbiamės, kad ieškom, bet čia- Ne, čia juk - GERŲJŲ AUKLIŲ APTARIMAS
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2006 01 27, 14:38)
o man šitas skyrelis visai nesuteikia vilčių, nes jau panašėja į skelbimų skyrelį.
Mes, va, skelbimuose, jau kelis kartus skelbiamės, kad ieškom, bet čia- Ne, čia juk - GERŲJŲ AUKLIŲ APTARIMAS

drinks_cheers.gif
Gerą auklę surast tikrai sunku, bet nereiškia, kad galima visur kišti savo trigrašį, kad ieškau... Nu nenorėkit visos taip ant gatavo unsure.gif
Atsakyti
matyt ne taip busiu supratusi skyrelio paskirti...smile.gif

maniau, kad baltuju aukliu aptarimo esme yra ta, kad mamos ne tik pasigiria, kad "o mano aukle pati geriausia ir balciausia", bet ir pasidalina informacija, kur tu aukliu buna. aisku labai smagu, jeigu kam pasiseke gera aukle susirasti ir as nuosirdziai uz tas mamas dziaugiuosi, bet jei jau tos aukles paslaugu nebereikia, tai negi taip sunku pasakyti kitai mamai, kuri kaip tik iesko...
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo patirtim, kur tų "baltų" auklių rasti. Tiesiog kai man reikėjo pradėti dirbti, o mažylės močiutei nenorėjau užkarti, prisiminiau vieną gana jauną moteriškę. Ji pati savo vaikelio negalėjo turėti, bet dar neturinti 40, energinga, o darbo nesuranda, nes pagal specialybę- agronomė... Nuėjau į svečius su savo mažąja, nusinešiau kavos ir šokolado, pleptelėjom. Atsisakė, nes bijojo, kad nesugebės. Po poros dienų susitikom kieme, o maniškė, šiaip jau gana atsargi mergina, staiga pasiprašė ant jos rankų.
Moteriškė apsiverkė... pridursiu, kad auklė buvo be proto pareiginga, ruošdavo mano mergytei po kelis patiekalus, kad tik valgytų. Mažoji pas ją nė karto nesusirgo. Dabar ši auklė jau pas trečius šeimininkus dirba ir visi patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dara @ 2006 01 28, 21:36)
Noriu pasidalinti savo patirtim, kur tų "baltų" auklių rasti. Tiesiog kai man reikėjo pradėti dirbti, o mažylės močiutei nenorėjau užkarti, prisiminiau vieną gana jauną moteriškę. Ji pati savo vaikelio negalėjo turėti, bet dar neturinti 40, energinga, o darbo nesuranda, nes pagal specialybę- agronomė... Nuėjau į svečius su savo mažąja, nusinešiau kavos ir šokolado, pleptelėjom. Atsisakė, nes bijojo, kad nesugebės. Po poros dienų susitikom kieme, o maniškė, šiaip jau gana atsargi mergina, staiga pasiprašė ant jos rankų.
Moteriškė apsiverkė... pridursiu, kad auklė buvo be proto pareiginga, ruošdavo mano mergytei po kelis patiekalus, kad tik valgytų. Mažoji pas ją nė karto nesusirgo. Dabar ši auklė jau pas trečius šeimininkus dirba ir visi patenkinti. thumbup.gif


Va, cia tai bent thumbup.gif tikra BALTOJI aukle biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi taip pat ieskau aukles tai manau reiketu temos panasios "Turiu labai gera aukle, kurios man jau nebereikes" ir tada bus patenkintos ir tos kurios nores pasigitrti ir parekomenduoti gera aukle ir tos kurioms ju reikia. tik va per mazai patirties kad sukurciau ta teme
Atsakyti
jei tokia tema yra ar kas nors sukurs labai prasau brukstelkit man asmeniskai, nes prie kompo prisedu tik "svenciu proga" kai mano abu maziai ramus
Atsakyti
As irgi parasysiu ne i tema. Bet kaip sakant, kai nebeturi ko griebtis, tai.... Mano mazylei kovo gale bus metukai. mamytei laikas i darbeli. Gyvenam Vilniuj, Justiniskese. Buciau be galo dekinga jei kas perleistu gera moterele. Is anksto dekoju. Parasykit labai prasau (gal i AZ
Atsakyti