Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

mums reikia baltosios aukles berniukui, kuriam 10 men, gyvename centre vilniuje. mums reiketu kokioms 6 val dienoms per diena. parekomenduokite, PLEAS!!!!!rasykite i AZ
Atsakyti
Sveiki, esu studentė iš šiaulių ir norėčiau pagelbėt vienai iš mamyčių prižiūrėdama vaikutį. Esu atsakinga ir turiu patirties šioje srityje, taip pat turiu sesytę, kuriai yra penki metukai. Taigi, jei yra mamyčių iš šiaulių miesto, kurioms reikia auklės, galite kreiptis į mane. Be to, kadangi studijuoju lietuvių filologiją ir esu jau III kurse, galėčiau ir vyresniems vaikučiams padėti ruošti pamokėles. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytės ir auklytės, gal galit šioje temoje papasakoti apie aukles kurias turėjote - konkrečiai, o skelbimukus duoti į skelbimų lentą smile.gif
Atsakyti
na galiu rekomenduot mamytem savo vaiko aukle. Mano vaikui dabar 5, aukle pradejo ji ziuret nuo 8 men iki 3 metu, bet ioki dabar kai reikia vakarais ar savaitgaliai ar kai serga, visada jos prasau. Jai virs 60 truputi, baba-dizel:))) bigsmile.gif nenupezus, vienintelis trukumas (gal kitoms ir netrukumas)kad labai daug sneka. kai su vaiku tai labai gerai, jie per diena ten randa bendra kalba, mane tai vargintu ilgesnis laiko tarpas su ja
smile.gif valgyt palieku arba tik produktu, ji padaro valgyt, ir vaika pamaitina ir kambarius sutvarko, nors man visada del to neopatogu. ir su vaiku laukan ir pasakas skaityt ir t.t..dabar kaip tik iesko darbo. Bet iesko netoli namu. Gyvena ji Kaune, zemuose sanciuose. Tai sanciai ir panemune jai tinka...jei kuriai tinka bandykit..
Atsakyti
na ir kas cia tokio, kad dziaugiesi savo aukle ir rekomenduoji kitom, gaunas kaip ir pasidziaugimas kaip ior skelbimas, jei as noriu papasakot apie geraja aukle, kodel as tureciau kazkur i skelbimu lenta eit, jei tema tai sita....kazkaip pakantesnem reikia but,, o ne kaip mirazas....."kukumaku" rodyt.... g.gif
Atsakyti
Laba diena mamytes, mes esame Kaunietes ir siuo metu dar turime aukle, bet vasara zadame kraustytis i Vaisvydava (tada mums bus 1,6 m) ir ten musu aukle jau nebevazines. Labai gaila aisku, bet moteris senyva sunkoka su dviem vaikuciais ir dar labai anksti atvaziuot pas mus reiktu. Gal kartais kas nors galetu rekomenduoti ka nors is Kauno miesto Vaisvydavos gyvenvietes. Gal kas turi kokiu geru pazistamu, norinciu padirbeti su dviem vaikuciais. Tik labai noretume patikimo ir gero zmogaus.
Atsakyti
o mums kaip tik vasara reiktu aukles vaisvydavoj smile.gif
Atsakyti
Aš noriu irgi savo Marytę į baltųjų auklių sąrašą įtraukt.

Žmogus dieviškas,nieko blogo negaliu pasakyt.
Prižiūri vaiką, namus ir galima sakyt mus su vyru. Rūbus padžiauna, kambarius tvarko, vaikui mezga pirštinytes, kelnes žiemines, pataiso kokį rūbelį. Mums rūbus susiuva, kai paprašome, palenkia ką, ar sagą ištrūkusią įsiuva. Su vaiku daug laiko lauke praleidžia, daug kalba ir mokina.
Faina tai, kad atėjus nenervuoja mūsų savo buvimu, kažkaip gerai į mūsų šeimą įsipaišo.
Ir gyvena visai šalia, kitame name.
Duok Dieve jai sveikatos tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelija @ 2005 12 13, 15:44)
Aš noriu irgi savo Marytę į baltųjų auklių sąrašą įtraukt.

Žmogus dieviškas,nieko blogo negaliu pasakyt.
Prižiūri vaiką, namus ir galima sakyt mus su vyru. Rūbus padžiauna, kambarius tvarko, vaikui mezga pirštinytes, kelnes žiemines, pataiso kokį rūbelį. Mums rūbus susiuva, kai paprašome, palenkia ką, ar sagą ištrūkusią įsiuva. Su vaiku daug laiko lauke praleidžia, daug kalba ir mokina.
Faina tai, kad atėjus nenervuoja mūsų savo buvimu, kažkaip gerai į mūsų šeimą įsipaišo.
Ir gyvena visai šalia, kitame name.
Duok Dieve jai sveikatos tongue.gif  tongue.gif


Kaip gerai, kad randate gerų auklių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Daugiau sveikatytės linkiu tokioms auklytėms wub.gif wub.gif
O mums va vis nesiseka surast kokios normalesnės g.gif Sunku su auklėm dabar unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na va jau antra karta noriu parasyti apie balta aukle...
Patirties turiu, cia jau butu trecia aukle, taip iseina kad kasmet keiciu, bet tikiuosi sios jau nebekeisiu.
Tai va, turejau dvi aukles ir norejau, kad trecioji turetu geriausius bruozus pirmu abieju ir ka Jus manot, likus savaitei iki darbo pradzios siaip ne taip susiradau aukle, bet AUKLE is didziosios raides. Kiekvienam tokios linkeciau...nuo pat pirmos dienos ji parode koks yra geras zmogus... wub.gif wub.gif wub.gif
Dovanu nepriima nei per kur, jei neikisu iseinant is namu, tai ir palieka...buvom susitare kad duosiu kas dvi savaites pinigus, tai kai Kaledoms atidaviau visa suma iskart + pinigu Kaledu proga, tai apsiverke, kad ji to neverta ir kad neims kol neateis laikas, siaip ne taip idaviau...
Dukrytei vis kokiu zaisliuku nuperka, knyguciu atnesa, man padare nuostabia dovana - visa savaite verte visa informacija is rusu kalbos apie mano zodiako zenkla ir labai graziai iriso, ismoke dukra pasakyti eilerastuka ir padare kartu atviruka...
Kai taremes del darbo salygu, tai sakiau kad turi tik dukra priziureti, bet ji vis turi laiko, tai indus isplauna, tai kriaukle issviecia, tai drabuzius sulanksto spintoje, tai dar visko priisigalvoja, pasako ka nupirkti reikia, ka pakeisti, ir t.t....
Buvo toks atvejis-nenorejau, kad dukra neissiteptu sviesiu pirstiniu ir prasiau, kad neleistu imti sniego, griztu vakare namo, o aukle verkia, galvojau kad kas nutiko, o ji verke del to, kad mano dukra labai nuliudo, nes negavo pazaisti su sniegu, ji paklause - kodel kiti vaikai gali o as ne?...auklei uzteko tu zodziu, tai nuejau ir nupirkau kitas pirstines ir dabar ramu.
Tai tiek, siaip kasdiena griztu ir jauciu namuose spinduliuojancia siluma ir kai tik ja pamatau, visada nusisypsau...
Be to, jai 64 metai, su nugara tu problemu rimtu, bet su dukra duodasi daugiau nei as, leidzia padukti, bet labai saugo, jei dukra lipa ant kalniuko, ji ispaskos, jei leidziasi nuo klano, leidziasi abi, jei supasi supynese - abi ir t.t.
Tai tiek
Dar daug visko yra bet neissiplesiu ir aukles niekam neatiduosiu ax.gif, tikiuosi ji bus kol musu mazei prisireiks eiti i mokykla.
Atsakyti
PLanuoju, kad mums aukles reikes Kaune, Zaliakalnio rajone, nuo 2007 metu pradzios, kai pradesiu eiti i darba. Gal kas nors tuo metu kaip tik ruosiates perleisti savo gera auklyte? MAno mergytei bus 1 metai ir 3 menesiai.
Atsakyti
Mes turejom pacia balciausia aukle thumbup.gif Ramute gyvenancia Vilniaus senamiestyje.
1. labai gera, ir "nelenda i subine"
2. jei reikedavo - paskambindavau ir per pusvalandi kad ir vidury nakties atlekdavo
3. vaikai ja mylejo baisiausiai
4. vis vaikams tai kokia spalvinimo knygele tai dar ka nupirkdavo
5. pasivaiksciojimo metu vesdavo vaikus prie kokiu paminklu (ir pasakodavo kam tas paminklas ir uz ka) ar i kokia pili (mano penkiametis su visom smulkmenom galedavo papasakot legenda pvz. apie gelezini vilka g.gif , arba Petro Cvirkos biografija blink.gif )
6. Pati juos vesdavo i muziejus ar teatrus (ir labai retai sutikdavo paimti pinigus uz bilietus) blush2.gif
7. nors ir sakiau, kad jos darbas - ziuret vaikus - ir namus tvarkydavo ir rubelius lygindavo
8. mylejo mano vaikus kaip savo
9. jau vos ne metai, kai ji pas mus nedirba, bet vis uzsuka vaiku aplankyti ir zinoma vis su lauktuvem
Is musu ji isejo todel, kad vaikai pradejo reguliariai eiti i darza. Jei pasigimdysiu trecia vaika - keliais eisiu, kad ji pas mus sugryztu smile.gif
Atsakyti